Skip To Content
Apskats

Combo Cargo

Izturīgs, praktisks un īpaši daudzpusīgs, Combo Cargo viegli pārvadās gan pasažierus, gan kravu. Izvēlieties sev piemērotāko biznesa partneri tepat mājaslapā vai arī uz vietas pie kāda no Opel dīleriem.


3.4 m
Maks. kravas garums
4.4 m3
Maks. kravas tilpums
934 kg
Maks. kravnesība

Novatoriski risinājumi

Combo Cargo modeļiem ir pārdomāts dizains, tie ir kompakti, tomēr arī ietilpīgi, modulāri un aprīkoti ar funkcijām, kas Jums un Jūsu komandai noteikti patiks.

Apskatīt salonu


Nākotne ir elektriska

Atklājiet Combo-e! Efektīva veiktspēja bez kompromisiem. Vai Jūs esat gatavi pārmaiņām?

Daudzpusība
Furgons, kas strādā Jūsu labā
Combo Cargo ir pieejams vairākās garuma versijās, dažādās apdares versijās un ar funkcijām, kas ļaus Jums nodrošināt izcilu sava darba rezultātu.
Kravnesība
Pārvadājiet itin visu
Kravnesība un izmēri ir svarīgi, bet tāds papildu aprīkojums kā divas elektroniski vadāmas sānu slīddurvis un brīvroku piekļuves un iedarbināšanas sistēma sniedz vairāk.
Savienojamība
Ziniet, kurp dodaties
Iegūstiet labākos savienojamību! Līdzās informācijas un izklaides sistēmai un navigācijai ir arī OpelConnect. Tik daudz, ko atklāt!
Drošība
Drošība pirmajā vietā
Cilvēki, furgons, krava. Aizsargājiet tos visus, izmantojot modernas funkcijas, kas palīdz novērst negadījumus un atvieglo braukšanu.
Efektivitāte
Rīcība, nevis vārdi
Gūstiet maksimālu efektivitāti, pateicoties Combo Cargo jaudīgajiem dzinējiem. Tas ir tas, kas nepieciešams Jūsu biznesam.
Opel+ aksesuāri un vēl vairāk
Personalizējiet, kā vēlaties
Riteņbraukšana, slēpošana, burāšana, supošana – neatkarīgi no tā, kas Jums patīk, mums ir piemēroti aksesuāri, lai arī ar ko Jūs izdomātu nodarboties.