Krava
Izmēri
Ar iespaidīgu maksimālo kravas garumu 3 090 mm(i) Izmēri var atšķirties atkarībā no konfigurācijas. Maksimālais kravas telpas garums ir 3 090 mm standarta Combo riteņu garenbāzei un 3 440 mm garās riteņu garenbāzes versijai Combo XL ar atvērtu starpsienas lūku un nolocītu pasažiera sēdekli.  , Combo Cargo ir kompakts no ārpuses, bet ārkārtīgi ietilpīgs iekšpusē. 
Kravnesība
Kravnesība līdz 1000 kg(i) Kravas ietilpība līdz 3,8 m3 standarta Combo versijā, 4,4 m3 Combo XL versijā ar garo riteņu garenbāzi, pasažieru sēdekli un starpsienu.   nozīmē, ka strādājot kopā ar Combo Cargo neviena prece nepaliks noliktavā, padarot to par Jūsu ideālo biznesa partneri. 
Kravas telpa
Ar maksimālo kravas telpas tilpumu līdz 3,8 m3   (i) Combo ar standarta riteņu garenbāzi kravas telpas tilpums ir līdz 3,8 m3. Combo XL versijā ar garo riteņu garenbāzi kravas nodalījuma ietilpība pēc starpsienas atvēršanas un pasažiera sēdekļa nolocīšanas sasniedz 4,4 m3.  ,Combo Cargo ir pietiekami daudz vietas, lai nodrošinātu visas Jūsu kravas pārvadāšanas vajadzības, jo arī lielus priekšmetus var transportēt ērti.  
Lūka starpsienā
Atverama lūka(i) Papildaprīkojums.   kravas nodalījuma starpsienā aiz priekšējā pasažiera sēdekļa sniegs iespēju ērti pārvadāt īpaši garus priekšmetus. 
Aizmugurējā jumta lūka
Vai ir nepieciešams transportēt īpaši garus priekšmetus, piemēram, kāpnes? Ērta aizmugurējā jumta lūka(i) Papildaprīkojums.   atveras 40° leņķī, ļaujot droši pārvadāt garākus priekšmetus. 
Uzglabāšanas nodalījumi
Combo Cargo atjautīgi izvietotajos uzglabāšanas nodalījumos vietas pietiks visam.