Savienojamība
Nevainojama savienojamība
Multimedia Navi Pro(i) Papildaprīkojums.   sistēma ir pilnībā savietojama ar Apple CarPlayTM (i) Apple CarPlay™ un Apple Siri™ ir reģistrētas Apple Inc. preču zīmes, kas reģistrētas ASV un citās valstīs.  un Android AutoTM (i) Android Auto™ ir reģistrēta Google Inc. preču zīme.    kas ļauj Jums vienlaikus pieslēgt 8" skārienekrānam(i) Saderība un noteiktas funkcijas var atšķirties atkarībā no ierīces veida un operētājsistēmas versijas. Lai pārbaudītu savas ierīces saderību, apmeklējiet vietni www.apple.com vai www.android.com, vai sazinieties ar savu Opel dīleri.    divus viedtālruņus.  
Navigācija
Multimedia Navi Pro(i) Papildaprīkojums.   ar balss vadības funkciju un pilnīgu navigāciju vienmēr aizvedīs Jūs visur, kur vien vēlaties, bez lieka uztraukuma. Vienkārši izvēlieties galamērķi un ļaujiet navigācijas sistēmai sagatavot maršrutu. 
Bezvadu uzlāde
Combo Cargo sniedz iespēju uzlādēt savu viedtālruni, neizmantojot kabeli(i) Papildaprīkojums.  . 
OpelConnect pakalpojumi (i) OpelConnect pakalpojumu pieejamība dažādās valstīs un dažādiem automobiļiem ir atšķirīga. Pakalpojumu izmantošanai var būt nepieciešams abonements / samaksa, un tie var būt atkarīgi no mobilā tīkla pārklājuma un pieejamības. 

Viedo pakalpojumu klāsts nodrošina jauna līmeņa drošību un atbalstu, palīdzot Jums būt sasniedzamam brauciena laikā.

 

·     Sirdsmiers: ārkārtas zvans, izsaukums avārijas gadījumā, kā arī automobiļa statusa un informācijas pakalpojumi sniedz informāciju par degvielas patēriņu, degvielas līmeni vai apkopes paziņojumiem, lai Jums par neko nebūtu jāuztraucas.

·     Ērtības: attālinātās vadības pakalpojumi, lai pārbaudītu akumulatora uzlādes līmeni, pārvaldītu uzlādi un iestatītu salona termisko iepriekšsagatavošanu, izmantojot myOpel lietotni.

·     Viedā braukšana: izbaudiet relaksētu braucienu, un atpūtieties, izmantojot Connected Navigation Pack Plus, Trip and Drive Management un citām autovadītāja atbalsta sistēmām.