Drošība
Joslas saglabāšanas sistēma
Joslas saglabāšanas sistēma(i) Standartaprīkojumā Dynamic versijā, papildaprīkojums: Selection un Enjoy versijā.   aktīvi reaģē uz vadītāja manevriem braukšanas laikā, noturot un virzot automobili atpakaļ joslā. Joslu šķērsošanas brīdinājuma sistēma brīdina vadītāju par nejaušu izbraukšanu no joslas. 
Ātrumu ierobežojošo ceļa zīmju atpazīšanas sistēma
Sistēma(i) Standartaprīkojumā Dynamic versijā, papildaprīkojums: Selection un Enjoy versijā.   atpazīst ātruma ierobežojuma ceļa zīmes un informē vadītāju. Šo ātrumu var iestatīt kā kruīza kontroles vērtību. 
Automātiskā kruīza kontrole
Automātiskā kruīza kontrole(i) Standartaprīkojumā Dynamic un Enjoy versijā, papildaprīkojums: Selection versijā.   uztur vēlamo ātrumu robežās no 30 līdz 160 km/h; tā arī samazina vai palielina ātrumu, lai saglabātu noteikto distanci līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim, tādējādi garantējot drošu un patīkamu braucienu. 
Automātiskā avārijas bremzēšanas sistēma
Automātiskā avārijas bremzēšanas sistēma(i) Standartaprīkojumā Dynamic versijā, papildaprīkojums: Selection un Enjoy versijā. Sistēma darbojas automātiski, braucot ātrumā no 5 līdz 85 km/h. No 0 līdz 30 km/h bremzēšanas spēks trieciena spēka samazināšanai sasniedz 0,9 g. Braucot ātrumā no 30 līdz 85 km/h, sistēma samazina ātrumu maksimāli par 22 km/h. Pēc šīs darbības vadītājam pašam jānospiež bremžu pedālis, lai vēl vairāk samazinātu ātrumu. Darbības ātruma diapazons ir atkarīgs no konstatētā šķēršļa (kustīgs šķērslis: 5 līdz 85 km/h; nekustīgs šķērslis 5 līdz 80 km/h; gājējs: 5 līdz 80 km/h). Opel vadītāja palīdzības sistēmas ir izstrādātas, lai palīdzētu vadītājam sistēmas iespēju robežās. Vadītājs joprojām ir atbildīgs par vadības darbībām.    ar gājēju atpazīšanas sistēmu automātiski uzrauga satiksmi Jums priekšā. Ja sistēma konstatē priekšā esošu transportlīdzekli, gājēju vai citu objektu, tā brīdina par situāciju, kurā iespējama sadursme. Ja vadītājs ignorē sistēmas brīdinājumus, tā automātiski bremzē automobili. 
Drošība un gaisa spilveni
Četri drošības gaisa spilveni, tostarp autovadītāja, blakussēdētāja un sānu drošības gaisa spilveni(i) Standartaprīkojumā Dynamic versijā un Enjoy, papildaprīkojums: Selection versijā.  , garantē augstu drošības līmeni gan Jums, gan pasažieriem. 
Atgādinājums par pārtraukumu
Autovadītāja uzmanības uzraudzības sistēma(i) Sistēma vadītājam paziņo, ka pēc 2 stundu nepārtrauktas braukšanas ar ātrumu vairāk nekā 65 km/h ir pienācis laiks nelielai atpūtai. Ja tiek konstatēta bīstama braukšana, sistēma atskaņo arvien skaļākus brīdinājuma signālus, lai informētu autovadītāju par nepieciešamajiem pasākumiem. Sistēmas nedarbojas automašīnai braucot ar ātrumu, kas mazāks par 65 km/h.    novērtē vadītāja modrību, identificējot trajektorijas novirzes attiecībā pret ceļa marķējumu. Gadījumā, ja vadītājs ir zaudējis modrību, sistēma ar skaņas un vizuālo brīdinājuma palīdzību brīdina vadītāju. 
Sānu aizsardzība
Sānu aizsardzība sistēma(i) Papildaprīkojums.   izmanto 12 sensorus, lai nodrošinātu skaņas un vizuālus brīdinājuma signālus par šķēršļiem, kas var nebūt redzami, braucot pagriezienos mazā ātrumā. 
Atpakaļskata kamera
Atpakaļskata kamera(i) Papildaprīkojums.   parāda attēlu ar trajektorijas līnijām 8” skārienekrānā, atvieglojot braukšanu atpakaļgaitā. 
Telpiskais aizmugures skats

Telpiskā aizmugures skata funkcija(i) Papildaprīkojums.   izmanto 2 kameras, lai parādītu furgona apkārtnes skatu 5” digitālajā ekrānā. Tas sniedz vadītājam pilnīgu redzamību, padarot iekļūšanu un izkļūšanu no šaurām stāvvietām par tīro sīkumu.

 

 
Sēdekļi un stūre ar apsildes funkciju
Sēdekļi ar apsildes funkciju(i) Papildaprīkojums.   ļauj palutināt sevi, savukārt stūre ar apsildes funkciju(i) Papildaprīkojums.   rūpējas par Jūsu roku komfortu. 
Displejs acu augstumā
Displejs acu augstumā atrodas tieši Jūsu redzamības zonā, lai Jūs nenovēršot acis no ceļa, varētu pārlūkot būtiskāko ar braukšanu saistīto informāciju, piemēram, braukšanas ātrumu (i) Papildaprīkojums.  , brīdinājumus un atpazīto ceļa zīmju informāciju. 
IntelliGrip
IntelliGrip(i) Papildaprīkojums.   nodrošina optimālu saķeri un stabilitāti uz jebkuras virsmas, automātiski pielāgojot griezes momenta sadalījumu riteņiem. Varat izvēlēties var iestatīt IntelliGrip režīmu braukšanai dubļos, sniegā vai smiltīs, izmantojot vienkāršu grozāmo pogu viduskonsolē – vai atstāt to režīmā Normal, lai ļautu IntelliGrip pārraudzīt situāciju, kamēr Jūs baudāt drošu un relaksējošu braucienu.