Skip To Content
Funkcijas

Ietilpīgs un komfortabls, pilns ar inovācijām

Dizains

Eksterjers
Combo Life N1 ir īstens Opel dizaina paraugs, kas ar savu pārliecinošo izskatu, kvalitāti un gudrajām inovācijām apliecina, ka domā nopietni. 
Salons
Paaugstināta sēdpozīcija, intuitīvas vadības ierīces, apsildāms stūresrats1 un daudz vietas – Combo Life N1 viedā kabīne apvieno gudru savienojamību un praktiskas funkcijas. 

Uzmanības centrā ir vadītāja ergonomika, tāpēc salons ir veidots tā, lai sniegtu labi organizētu un intuitīvu telpu. Lielā viduskonsole1  ir pārdomāti sadalīta trīs funkcionālās zonās. Informācijas un izklaides sistēma ir izvietota augšējā daļā, bet zem tās atrodas apsildes un ventilācijas vadības ierīces. Zemākajā daļā ir ērta un viegli sasniedzama vieta dzērienu glabāšanai.

 

1 Papildaprīkojums.

Panorāmas jumts

Padariet jebkuru darbu gaišāku un vieglāku ar panorāmas jumtu ar elektriski atbīdāmu aizsegu un uzglabāšanas nodalījumu virs galvas1. LED apgaismojums uzglabāšanas nodalījumā padara kabīni par ideālu mobilo biroju, lai kur Jūs aizvestu darbi.

 

1 Papildaprīkojums.

 
LED dienasgaismas lukturi

LED dienas1 gaitas lukturi palielina efektivitāti un palīdz gādāt par Jūsu un citu autovadītāju drošību uz ceļa diennakts gaišajā laikā.

 

1 Papildaprīkojums atsevišķiem aprīkojuma līmeņiem.

 

Drošība un inovācijas

Joslas saglabāšanas palīgsistēma
Joslas saglabāšanas palīgsistēma brīdina vadītāju par novirzīšanos no braukšanas joslas un maigi koriģē virzienu, ja Jūsu Combo Life N1 negaidīti sāk virzīties ārpus joslas, saglabājot Jūsu braukšanas trajektoriju.
 
Automātiskā kruīza kontrole

Automātiskā kruīza kontrole1 uztur vēlamo ātrumu no 30 līdz 160 km/h un bremzē vai paātrinās, lai saglabātu noteiktu attālumu no priekšā braucošā transportlīdzekļa, sniedzot drošu un mierīgu braukšanu.

 

1 Papildaprīkojums.

 
Ceļa zīmju atpazīšana
Ceļa zīmju atpazīšanas sistēma nolasa ceļa zīmes, lai atpazītu ātruma ierobežojuma izmaiņas un ieteiktu vadītājam attiecīgi pielāgot ātrumu.
 
Atpakaļskata kamera

180° platleņķa panorāmas aizmugures skata kamera1 projicē automašīnas apkārtni uz 8" skārienekrāna. Virtuālās vadlīnijas uz displeja atvieglo braukšanu atpakaļgaitā.

 

1 Papildaprīkojums.

 
Head-up displejs

Ar Head-Up displeju1 galvenā informācija, piemēram, ātrums, brīdinājumi par sadursmēm un navigācija, tiek parādīta uz stikla ekrāna aiz stūres, lai Jūsu skatiens paliktu uz ceļa.

 

1 Papildaprīkojums.

 
Drošība un drošības spilveni
Seši drošības spilveni, tostarp vadītāja, pasažiera, sānu un aizkaru drošības spilveni, vienmēr nodrošina augstu vadītāja un pasažieru drošības līmeni. 
Driver Drowsiness Alert
Vadītāja miegainības brīdinājums analizē braukšanas īpatnības, lai pārbaudītu, vai nav pazīmju, kas liecina, ka autovadītājs ir pakļauts nogurumam. Vairāki brīdinājumi iesaka vadītājam, kā rīkoties.
 

Savienojamība

Informācijas un izklaides sistēma
Progresīvā Multimedia Navi Pro1 sistēma piedāvā tiešsaistes navigācijas pakalpojumus2 un ir arī pilnībā saderīga ar Apple CarPlay™3 un Android Auto™3, ļaujot savienot divus viedtālruņus vienlaicīgi ar 8" skārienekrānu4.
 

Apple CarPlay un Android Auto ļauj lietotājiem ērti piekļūt noderīgām lietotnēm un viedtālruņa funkcijām braukšanas laikā:

 

  • Izmantojiet tālruni kā satelītnavigāciju, izmantojot Maps
  • Straumējiet savus iecienītākos atskaņošanas sarakstus, izmantojot Spotify
  • Sūtiet un saņemiet ziņojumus, izmantojot WhatsApp un Skype

 

Šīm funkcijām var viegli piekļūt, izmantojot balss vadību, lai rokas vienmēr būtu uz stūres un acis uz ceļa.

 

1 Papildaprīkojums.

2 Tiešsaistes navigācijas pakalpojumi iekļauj tiešsaistes satiksmes informāciju, informāciju par degvielas cenām un stāvvietām, tiešsaistes galamērķu meklēšanu, paziņojumus par laikapstākļiem un drošību uz ceļa (nav pieejami Vācijā un Šveicē).  

3 Saderība un noteiktas funkcijas var atšķirties atkarībā no ierīces veida un operētājsistēmas versijas.

Apple CarPlay ir ASV un citās valstīs reģistrēta Apple Inc. preču zīme. Android ir reģistrēta Google Inc. preču zīme.

4 Dynamic aprīkojuma līmeņa standartaprīkojums, papildaprīkojums Essentia un Enjoy.

Navigācija

Multimedia Navi Pro navigācijas sistēma ar progresīvu balss vadību un pilnvērtīgu navigāciju bez stresa Jūs nogādās tur, kur vēlaties doties. Vienkārši izvēlieties galamērķi un ļaujiet satelītnavigācijai noteikt Jūsu maršrutu.

 

1 Papildaprīkojums.

 
Bezvadu uzlāde

Combo Life N1 bezvadu uzlādes sistēma ļauj uzlādēt tālruni jebkurā laikā, atrodoties ceļā, bez nepieciešamības izmantot vadus.

 

1 Papildaprīkojums.

 
OpelConnect pakalpojumi1
Gudrs pakalpojumu klāsts, kas sniedz jaunu drošības un atbalsta līmeni, palīdzot uzturēt savienojamību uz ceļa. 
  • Mierīgs prāts: ārkārtas izsaukums, tehniskā dienesta izsaukums, automašīnas statuss un informācija.
  • Ērtības: attālināti darbināmas durvju slēdzenes, skaņas signāls un gaismas2.
  • Viedā braukšana: izbaudiet mierīgu braucienu, pateicoties tiešsaistes navigācijai un brauciena pārvaldībai.

 

1 OpelConnect pakalpojumu pieejamība var atšķirties dažādās valstīs un transportlīdzekļos. Pakalpojumiem var būt nepieciešams abonements/maksa, un to darbība var būt pakļauta mobilā tīkla pārklājumam un pieejamībai.

2 Pieejams sākot no 2020. g. beigām

Braukšanas dinamika

Dzinēji
Neatkarīgi no tā, vai Jūsu uzņēmumam nepieciešams liels nobraucamais attālums, jauda vai efektivitāte, ir pieejams piemērots Combo Life dzinējs. Konfigurējiet Combo Life N1 ar dažādiem jaudīgiem un efektīviem benzīna un dīzeļa dzinējiem1, kas nodrošina izcilu braukšanas dinamiku. 
Transmisijas

Combo Life N1 var kombinēt ar plūstošu sešu pārnesumu manuālo ātrumkārbu vai efektīvu astoņu pārnesumu automātisko transmisiju1.

 

1 Astoņu pakāpju automātiskā ātrumkārba pieejama kombinācijā ar atsevišķiem dzinējiem.

 

Nākamie soļi