Skip To Content
Pārskats

Combo Life N1

Ideāls darba un dzīves līdzsvars

Jaunais Combo Life N1 apvieno pasažieru pārvadāšanas automobiļa komfortu un ērtības ar komerctransporta profesionālo kravas telpu un ir ideāli piemērots dažāda lieluma darbiem. Tas ir strādīgs un praktisks, taču gana daudzpusīgs, lai ērti un komfortabli pārvadātu līdz pat pieciem cilvēkiem.

Ar biznesu uz “tu”

Combo Life N1 kabīne apvieno funkcionalitāti ar lietošanas ērtumu. Pateicoties panorāmas jumtam ar uzglabāšanas nodalījumu virs galvas, visa komanda var ērti pārvietoties plašā un gaišā salonā. Salona ietilpība ir līdz 983 litriem ar 5 sēdvietām aiz starpsienas režģa. Izturīgais starpsienas režģis, kas ir izgatavots no metāla, ļauj droši pārvadāt smagās kravas, tās atdalot no pasažieriem.

Labāk savienots

Ikvienu braucienu efektīvāku padara Autovadītāja informācijas klasteris un Multimedia Navi Pro navigācijas sistēma. Paceliet savu loģistiku jaunā līmenī ar Tiešsaistes navigācijas pakalpojumiem un pilnu Apple CarPlay un Android Auto atbalstu, kas ļauj savienot divus viedtālruņus vienlaikus, izmantojot 8" skārienekrānu. 

Pilnībā aprīkota kabīne

Salonam ir drosmīgs un tīrs dizains, kas sniedz labi organizētu, intuitīvu telpu, kas kalpo arī kā savienots mobilais birojs darbam ceļā. Combo Life N1 ir pieejams ar vietu piecu cilvēku komandai ar praktisku 40/60 dalāmu aizmugurējo solu vai trīs atsevišķām aizmugurējām sēdvietām jebkura lieluma komandām un kravām.

Nākotne ir elektriska

Vai esat gatavs pārslēgties?

FlexCare

Opel FlexCare

Saglabājiet labo sajūtu ar Opel FlexCare! FlexCare ir ērta viss vienā programma Jūsu sirdsmieram. Mums ir individuāli piedāvājumi, kas iekļauj palīdzību uz ceļa, pagarināto garantiju un servisa pakalpojumu segšanu.

 

Iepazīstieties ar mūsu FlexCare piedāvājumu un brīvi izvēlieties seguma līmeni!

Atklājiet vēl vairāk

Iegūstiet svarīgāko informāciju un konfigurējiet.