Skip To Content
Pārskats

Jaunais Combo-e Cargo apvieno Opel biznesa pieredzi ar precīzu inženieriju, lai radītu pilnībā elektrisku komerciālo transportlīdzekli ar optimālu efektivitāti un bezkompromisa e-mobilitāti. Par spīti tās kompaktajam profilam, Combo-e Cargo ir ietilpīgs 4.4m³ kravas apjoms,  kuru atbalsta tādas augstākās kvalitātes kravas pārvaldes funkcijas kā flex cargo pārvadājumu sistēma

Viss nepieciešamais, lai paveiktu darāmo

Iekšpuse

Telpas un tehnoloģiju saplūsme
Combo-e Cargo jau no paša sākuma ir tikusi veidota, paturot prātā komerciālo veiktspēju. Neraugoties uz to, vai esat pie stūres, padarot katru braucienu efektīvāku ar Driver Information Cluster un Digital e-Infotainment Screen vai strādājot gudrāk ar segmentu vadošo kravas telpu, Combo-e Cargo nāk talkā. Vairāk nekā tikai kompakts, taču daudzpusīgs transporta līdzeklis, Combo-e Cargo ir mūsdienīgs mobilais birojs strādāšanai pa ceļam. Tā savienojamības un biznesa vadības funkcijas stiprinās jūsu uzņēmumu, lai kur jūs dotos.

Elektriskā pieredze

Apvienojiet visu
Stipriniet savu uzņēmumu ar pilnu komerciālo piekļuvi metropolīta un urbānām zonām bez izmešu radītiem ierobežojumiem. Iekraujiet un piegādājiet pasūtījumus jebkurā diennakts laikā, pateicoties pilnībā elektriskā dzinēja praktiski klusajai darbībai. Atbrīvojiet savu uzņēmumu no CO2 ierobežojumiem un transportlīdzekļu vides nodokļiem, vienlaikus izbaudot manāmi samazinātas apkopes un uzturēšanas izmaksas

 Veiktspēja

Apvienojiet biznesu ar komfortu
Vediet savu uzņēmumu tālāk ar līdz 275km lielo elektrisko rādiusu un nākamās paaudzes akumulatoru, kas var veikt ātro uzlādi līdz 80% kapacitātei tikai nedaudz vairāk kā 30 minūtēs. Klusi līdzenās spēka piedziņas nomierinošā, urbānā mobilitāte apvienojumā ar acumirklīgu griezes momentu un 130km/h maksimālo ātrumu padara braukšanu ar Combo-e Cargo vienlīdz ērtu, kompetentu un patīkamu gan pilsētas ielās, gan lielceļos.

Klasi vadošās funkcijas

Advancēts akumulators
Ar Combo-e Cargo nākamās paaudzes tehnoloģijām, jūsu uzņēmums vienmēr ir gatavs sniegties tālāk. Enerģijas rekuperācijas tehnoloģiju sistēma, ieskaitot reģeneratīvo bremzēšanu, nodrošina maksimālu efektivitāti un minimālas uzturēšanas izmaksas. Katrs Opel elektriskais transportlīdzeklis nāk ar akumulatora garantiju uz 8 gadiem vai 16 000 km, izmantojot 70% no tā uzlādes kapacitātes.
 
Bez trokšņa
Combo-e Cargo ir veidots ne tikai, lai palīdzētu jūsu uzņēmumam darboties bez aizķeršanās, bet arī lai tikpat līdzens būtu katrs brauciens. Praktiski klusais elektriskais dzinējs nodrošina, ka Combo-e Cargo neizdala ne tikai izmešus, bet arī trokšņa piesārņojumu. Tikmēr salona skaņas izolācija garantē mierpilnu un ērtu braukšanas pieredzi.
 
Braukšanas režīmi
Opel zina, ka biznesa panākumu noslēpums ir pareizā darbarīka izmantošanā. Tādēļ Combo-e Cargo Drive Mode Selector jums sniedz vēl pilnīgāku kontroli pār transportlīdzekļa vadīšanu, rādiusu un uzturēšanas izmaksām. Vadītājs var izvēlēties POWER maksimālai veiktspējai un komfortam ar smagu kravu, NORMAL braucienam, kas balansē starp veiktspēju un efektivitāti, un ECO maksimālam rādiusam un energoefektivitātei. 
Uzlādē līdz 80% tikai 30 minūtēs
Combo-e Cargo ir augstas enerģijas blīvuma 50kWh 18 moduļu akumulators, kas var uzlādēt no tukšas baterijas līdz 80% no maksimālā diapazona 30 minūtēs, izmantojot publisku DC ātro lādētāju. Uzlādes ilgumi var būt atkarīgi no uzlādes stacijas tipa un kapacitātes, vides un akumulatora temperatūras un savienotājkabeļa tipa. Lūdzu, sazinieties ar savu Opel dīleri plašākai informācijai vai apmeklējiet Opel.com 
Transportlīdzekļa datu uzraudzīšana
Combo-e Cargo sarežģītie sensori un transportlīdzekļa datu uzraudzīšanas sistēmas sniedz detalizētu pārskatu un aprēķinus par braukšanas apstākļiem, rādiusu un enerģiju. 
Zemas uzturēšanas izmaksas
Laikā, kad pieaug raizes par gaisa kvalitāti pilsētās un zemo izmešu zonas kļūst biežākas, rentabliem uzņēmumiem elektriskais komerctransports kļūst aizvien neaizstājamāks. Combo-e Cargo nozīmē brīvību no svārstīgām degvielas cenām un pilnā mērā pievienotiem transportlīdzekļa nodokļiem, kā arī īpaši konkurētspējīgas uzturēšanas izmaksas un valsts sponsorētas iepirkumu iniciatīvas.
 
Līdz 275km liels rādiuss
Combo-e Cargo advancētā elektriskā spēka piedziņa nozīmē, ka, lai gan tā izmanto to pašu uzticamo un izturīgo platformu, ko dīzeļa un benzīna versijas, un to pašu ietilpīgo, 4.4m3 lielo maksimālo kravas apjomu, tā tāpat nodrošina nulles emisiju, liela darbības rādiusa, klusu braukšanu. Ar maksimālo e-rādiusu, kas sniedzas līdz 275km, Combo-e Cargo ir gatava braukšanai.
 

Opel pakalpojumi elektriskajiem transportlīdzekļiem

No uzlādes iespējām līdz mobilitātes pakalpojumiem - Opel pakalpojumi elektriskajiem transportlīdzekļiem piedāvā gludu un bezrūpīgu e-mobilitātes sākumu.

FlexCare

Opel FlexCare

Uzturiet to labo sajūtu ar Opel FlexCare! FlexCare ir ērta, visaptveroša programma jūsu sirdsmieram. Mēs piedāvājam individuālas paketes, kas iekļauj ceļa negadījumu palīdzību, pagarināto garantiju un remonta segumu.

 

Apskatiet mūsu Flexcare paketes un elastīgi izvēlieties savu seguma līmeni! 

Vēl ir ko atklāt

Iegūstiet svarīgāko informāciju un konfigurējiet