Spilgtākās iezīmes
Iekšpuse
Plašas telpas un jaunāko tehnoloģiju kombinācija. Combo-e Cargo jau no paša sākuma ir ticis veidots, domājot par tā izmantošanu uzņēmējdarbībā. Neatkarīgi no tā, vai esat pie stūres un varat padarīt katru braucienu efektīvāku, izmantojot vadītāja informācijas sistēmas un digitālo informācijas un izklaides ekrānu, vai arī gudrāk izmantojat segmentā vadošo kravas telpu, Combo-e Cargo ir lieliska izvēle. Combo-e Cargo ir vairāk nekā tikai kompakts un daudzpusīgs automobilis – kustībā tas ir moderns mobilais birojs ar savienojamību un biznesu atbalstošām funkcijām, padarot Jūsu ikdienas aktivitātes efektīvākas, lai kur Jūs atrastos. 
Pilnībā elektrisks
Apvienojiet visu lietderīgo! Iekraujiet un piegādājiet pasūtījumus jebkurā diennakts laikā, pateicoties praktiski klusajai elektrodzinēja darbībai, kā arī nodrošinātai piekļuvei visām zemas emisijas zonām. Atbrīvojiet savu uzņēmumu no CO2 emisiju radīšanas un ar to saistītajiem nodokļiem, vienlaikus izbaudot manāmi samazinātas apkopes un uzturēšanas izmaksas.  
Veiktspēja
Apvienojiet biznesu ar komfortu! Ar autonomiju līdz 275 km un jaunākās paaudzes akumulatoru, kas var veikt ātro uzlādi līdz 80% līmenim tikai nedaudz vairāk kā 30 minūtēs, Jūs varat plānot savu ikdienas braucienus bez raizēm. Klusā darbība, mobilitāte apvienojumā ar acumirklīgu griezes momentu un maksimālo ātrumu 130 km/h padara braukšanu ar Combo-e Cargo vienlīdz ērtu, drošu un patīkamu gan pilsētas ielās, gan ārpus tām.