Krava
Izmēri

Ar iespaidīgu maksimālo kravas garumu 3 440 mm(i) Izmēri var atšķirties atkarībā no konfigurācijas. Maksimālais kravas telpas garums ir 3 090 mm standarta Combo-e riteņu garenbāzei un 3 440 mm garās riteņu garenbāzes versijai Combo-e ar atvērtu starpsienas lūku un nolocītu pasažiera sēdekli.  , Combo-e Cargo ir kompakts no ārpuses, bet ārkārtīgi ietilpīgs iekšpusē.

 

 
Kravas telpa

Ar maksimālo kravas telpas tilpumu līdz 3,8 m3 (i) Combo-e ar standarta riteņu garenbāzi kravas telpas tilpums ir līdz 3,8 m3. Versijā ar garo riteņu garenbāzi kravas nodalījuma ietilpība pēc starpsienas atvēršanas un pasažiera sēdekļa nolocīšanas sasniedz 4,4 m3.  ,Combo-e Cargo ir pietiekami daudz vietas, lai nodrošinātu visas Jūsu kravas pārvadāšanas vajadzības, jo arī lielus priekšmetus var transportēt ērti.

 

 
Kravnesība

Kravnesība līdz 800 kg nozīmē, ka strādājot kopā ar Combo-e Cargo neviena prece nepaliks noliktavā, padarot to par Jūsu ideālo biznesa partneri. Savukārt pārslodzes indikators(i) Papildaprīkojums, pieejams tikai atsevišķās valstīs.   uzrauga iekrautās kravas smagumu un brīdina vadītāju, ja kravnesība tiek pārsniegta.

 

 
Lūka starpsienā

Atverama lūka(i) Papildaprīkojums.   kravas nodalījuma starpsienā aiz priekšējā pasažiera sēdekļa sniegs iespēju ērti pārvadāt īpaši garus priekšmetus.

 

 
Aizmugurējā jumta lūka

Vai ir nepieciešams transportēt īpaši garus priekšmetus, piemēram, kāpnes? Ērta aizmugurējā jumta lūka(i) Papildaprīkojums.   atveras 40° leņķī, ļaujot droši pārvadāt garākus priekšmetus.

 

 
Uzglabāšanas nodalījumi
Combo-e Cargo atjautīgi izvietotajos uzglabāšanas nodalījumos vietas pietiks visam.