Drošība
Automātiskā avārijas bremzēšanas sistēma

Automātiskā avārijas bremzēšanas sistēma(i) Papildaprīkojums. Sistēma darbojas automātiski, braucot ātrumā no 5 līdz 85 km/h. No 0 līdz 30 km/h bremzēšanas spēks trieciena spēka samazināšanai sasniedz 0,9 g. Braucot ātrumā no 30 līdz 85 km/h, sistēma samazina ātrumu maksimāli par 22 km/h. Pēc šīs darbības vadītājam pašam jānospiež bremžu pedālis, lai vēl vairāk samazinātu ātrumu. Darbības ātruma diapazons ir atkarīgs no konstatētā šķēršļa (kustīgs šķērslis: 5 līdz 85 km/h; nekustīgs šķērslis 5 līdz 80 km/h; gājējs: 5 līdz 80 km/h). Opel vadītāja palīdzības sistēmas ir izstrādātas, lai palīdzētu vadītājam sistēmas iespēju robežās. Vadītājs joprojām ir atbildīgs par vadības darbībām.   ar gājēju atpazīšanas sistēmu automātiski uzrauga satiksmi Jums priekšā. Ja sistēma konstatē priekšā esošu transportlīdzekli, gājēju vai citu objektu, tā brīdina par situāciju, kurā iespējama sadursme. Ja vadītājs ignorē sistēmas brīdinājumus, tā automātiski bremzē automobili.

 

 
Joslas saglabāšanas sistēma

Joslas saglabāšanas sistēma(i) Papildaprīkojums.   aktīvi reaģē uz vadītāja manevriem braukšanas laikā, noturot un virzot automobili atpakaļ joslā. Joslu šķērsošanas brīdinājuma sistēma brīdina vadītāju par nejaušu izbraukšanu no joslas.

 

 
Ātrumu ierobežojošo ceļa zīmju atpazīšanas sistēma

Sistēma(i) Papildaprīkojums.   atpazīst ātruma ierobežojuma ceļa zīmes un informē vadītāju. Šo ātrumu var iestatīt kā kruīza kontroles vērtību.

 

 

 
Drošība un gaisa spilveni

Vadītāja drošības spilvens ir visu versiju standartaprīkojumā. Crew Van modelim ir priekšējā pasažiera drošības gaisa spilvens un 2 sānu drošības gaisa spilveni.

Visas versijas var aprīkot ar 6 drošības gaisa spilveniem, tostarp drošības gaisa aizkariem maksimālai aizsardzībai(i) Papildaprīkojums.  .

 

 
"Aklo" zonu uzraudzības sistēma
“Aklo” zonu uzraudzības sistēma automātiski pārrauga un brīdina par transportlīdzekļiem, kas tuvojas blakus joslās un paliek vadītāja “aklajā” zonā, sniedzot Jums lielāku pārliecību, kad maināt braukšanas joslu. 
Palīgsistēma braukšanai slīpumā

Palīgsistēma braukšanai no kalna ir IntelliGrip(i) Papildaprīkojums.   sistēmas funkcija, kas ļauj droši un pārliecinoši braukt pat pa stāvākajām nogāzēm, automātiski ierobežojot ātrumu un kontrolējot bremzēšanu.

 

 

 
Sānu aizsardzība

Sānu aizsardzība sistēma(i) Papildaprīkojums.   izmanto 12 sensorus, lai nodrošinātu skaņas un vizuālus brīdinājuma signālus par šķēršļiem, kas var nebūt redzami, braucot pagriezienos mazā ātrumā.

 

 

 
Telpiskais aizmugures skats

Telpiskais aizmugures skata funkcija(i) Papildaprīkojums.   izmanto 2 kameras, lai parādītu furgona apkārtnes skatu 5” digitālajā ekrānā. Tas sniedz vadītājam pilnīgu redzamību, padarot iekļūšanu un izkļūšanu no šaurām stāvvietām par tīro sīkumu.

 

 
Atpakaļskata kamera

Atpakaļskata kamera(i) Papildaprīkojums.   parāda attēlu ar trajektorijas līnijām 8” skārienekrānā, atvieglojot braukšanu atpakaļgaitā.

 

 

 
Displejs acu augstumā

Displejs acu augstumā atrodas tieši Jūsu redzamības zonā, lai Jūs nenovēršot acis no ceļa, varētu pārlūkot būtiskāko ar braukšanu saistīto informāciju, piemēram, braukšanas ātrumu, brīdinājumus un atpazīto ceļa zīmju informāciju.

 

 

 
Piekabes stabilitātes kontroles sistēma
Piekabes stabilitātes kontrole ir inteliģenta sistēma, kas uzrauga velkamās piekabes stabilitāti un automātiski pielāgo automobiļa ātrumu, izmantojot dzinēja griezes momentu un visu riteņu bremzēšanu, lai samazinātu potenciāli bīstamas šūpošanās. 
Pārslodzes indikators

Lai nodrošinātu smagu kravu pārvadāšanas drošību, pārslodzes indikators(i) Papildaprīkojums, pieejams tikai atsevišķās valstīs.   brīdina vadītāju ikreiz, kad automobiļa kravnesība ir tuvu maksimumam vai drīz tiks pārsniegta.