Tehnoloģijas
Labāks akumulators
Izmantojot Combo-e Cargo jaunākās paaudzes tehnoloģijas, Jūsu bizness vienmēr būs gatavs virzībai uz priekšu. Enerģijas atgūšanas tehnoloģijas, tostarp rekuperatīvā bremzēšana, nodrošina maksimālu efektivitāti un minimālas ekspluatācijas izmaksas. Opel akumulators elektromobiļiem garantē 8 gadu vai 160 000 km ilgtspēju, nodrošinot 70% no tā uzlādes jaudas. 
Bez skaņas
Combo-e Cargo ir ne tikai izstrādāts, lai palīdzētu Jūsu biznesam darboties bez problēmām, bet arī, lai katrs Jūsu brauciens noritētu nevainojami. Praktiski klusais elektrodzinējs nozīmē, ka Combo‑e Cargo neradīs ne tikai izmešus, bet arī skaņas piesārņojumu. Tikmēr labi akustiski izolētais salons nodrošinās relaksējošu un komfortablu braukšanas pieredzi. 
Braukšanas režīmi
Combo-e Cargo pielāgojas jūsu braukšanas stilam un individuālajām vajadzībām katram braucienam, izmantojot dažādus braukšanas režīmus. Izvēlieties POWER, lai nodrošinātu vislabāko dinamiku un komfortu, pārvadājot smagas kravas, NORMAL – veiktspējas un efektivitātes snieguma kompromisam; vai ECO, ja vēlaties sasniegt maksimālu braukšanas autonomiju un energoefektivitāti. 
Uzlāde līdz pat 80% pusstundā

Combo-e Cargo ir augsta enerģijas blīvuma 50 kWh 18 moduļu akumulators, ko var uzlādēt no tukša līdz 80% līmenim 30 minūtēs, izmantojot publiskās uzlādes stacijas līdzstrāvas ātro lādētāju.

Uzlādes laiks ir atkarīgs no uzlādes stacijas veida un jaudas, apkārtējās vides un akumulatora temperatūras un savienojuma kabeļa veida. Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar Opel dīleri, vai apmeklējiet vietni Opel.com

 

 
Uzzināt vairāk par uzlādes iespējām
Automobiļa datu monitorings
Combo-e Cargo nodrošina Jūs ar visu nepieciešamo informāciju. Automobiļa datu monitorings nodrošina vadītājam viegli saprotamu, intuitīvu pārskatu par braukšanas apstākļiem un enerģijas patēriņu, lai nodrošinātu maksimālu efektivitāti un autonomiju. 
Zemas ekspluatācijas izmaksas
Laikā, kad pieaug raizes par gaisa kvalitāti pilsētās un zemo izmešu zonas kļūst biežāk sastopamas, elektriskais komerctransports kļūst aizvien neaizstājamāks. Combo-e Cargo nozīmē brīvību no svārstīgām degvielas cenām, CO2 emisiju radīšanas un ar to saistīto nodokļu maksāšanu. Arī valsts atbalsta programma elektromobiļa iegādei būs papildu atbalsts. 
Autonomija līdz 275 km
Combo-e Cargo uzlabotā elektriskā spēka piedziņa nozīmē, ka, lai gan tā izmanto to pašu uzticamo un izturīgo platformu, ko dīzeļa un benzīna versijas, un to pašu 4,4m3 ietilpīgo kravas telpu, tā tāpat nodrošina nulles emisijas, lielu autonomiju un klusu braukšanu. Ar maksimālo autonomiju, kas sniedzas līdz 275 km, Combo-e Cargo ir gatavs doties ceļā. 
Uzzināt vairāk par autonomijas palielināšanu