Daudzpusība
Pasažieru sēdekļi

Pasažieru sēdeklis(i) Papildaprīkojums.   ļauj trīs cilvēkiem sēdēt Combo-e Cargo priekšā. Nolokiet to pilnībā, lai paplašinātu kravas telpu, vai pārveidojiet to par galdu, lai Combo-e Cargo padarītu par savu mobilo biroju.

 

 
Nolokāms pasažiera sēdeklis
Kad braucienā dodaties viens pats, priekšējo pasažieru sēdekli var viegli nolocīt līdz grīdas līmenim, lai sniegtu vēl plašāku kravas telpu. 
Starpsiena

Kravas nodalījuma starpsiena(i) Papildaprīkojums.   aizsargās Jūs, pasažierus un kravu, novēršot tās ieslīdēšanu salonā. Varat izvēlēties starp pilnībā slēgtu starpsienu vai starpsienu ar stikla logu un sietu.

 

 
Slīddurvis

Viena vai divas sānu slīddurvis(i) Papildaprīkojums.   ļauj ērti piekļūt Combo-e kravas nodalījumam un novērš virsbūves bojājumu risku, novietojot automašīnu šaurās vietās.

 

 
Aizmugurējās durvis
Konfigurējot Combo-e aizmuguri iespējams izvēlēties asimetriski dalītas durvis ar logu(i) Papildaprīkojums.  , lai uzlabotu redzamību. Viss ir izstrādāts, lai atbilstu Jūsu individuālajām vajadzībām. 
Versijas
Combo-e Cargo ir pieejams divās garuma versijās – parastā versija ir 4,40 m gara, savukārt garās riteņu garenbāzes versijas 4,75 m sniedz vēl lielāku kravas telpu. Lai pārvadātu piecus cilvēkus (ieskaitot vadītāju), izvēlieties Crew Van versiju.