Skip To Content
Funkcijas

Opel Combo-e Cargo

Laiks atklāt galvenās funkcijas

Krava

Izmēri
Ar iespaidīgu maksimālo kravas garumu, kas sasniedz 3440mm1, Cargo ir kompakts ārpusē, taču patiešām ietilpīgs iekšpusē.
 
1Izmēri var atšķirties atkarībā no konfigurācijas. Maksimālais 3090mm kravas garums standarta Combo-e riteņu bāzē, 3440mm Combo-e garajā riteņu bāzē ar atvērtu nodalījuma lūku un nolocītiem pasažieru sēdekļiem.
Iekraušanas vieta
Ar maksimālo kravas telpu, kas sasniedz 3.8m3(1), Combo-e Cargo ir pietiekami daudz vietas visām jūsu kravas vajadzībām, lai var ērti pārvadāt pat lielizmēra priekšmetus.
 
1Kravas telpa līdz 3.8m3 standarta Combo-e riteņu bāzē, 4.4m3 Combo-e garajā riteņu bāzē ar pasažieru soliņu un kravas nodalījuma lūku.
Nestspēja
Vairāk nekā 800kg smaga nestspēja nozīmē, ka nav kravas, ar ko Combo-e Cargo netiktu galā, padarot to par perfekto biznesa partneri. Pārslodzes indikators1 nosver aizmugures kravu un aktīvi brīdina vadītāju, ja nestspēja ir pārsniegta.

1Papildaprīkojums pieejams tikai atsevišķos tirgos.
 
Pārvadājumu lūka
Noņemama lūka1 kravas nodalījumā aiz priekšējā pasažieru sēdekļa ļauj jums bez grūtībām transportēt īpašu garus priekšmetus.

1Papildaprīkojums 
Aizmugures jumta lūka
Vajag pārvietot ārkārtīgi garu kravu, kā trepes? Parocīgā aizmugures jumta lūka1 atveras 40° leņķī, ļaujot garākiem priekšmetiem būt droši noglabātiem tranzītā.

1Papildaprīkojums
 
Uzglabāšana interjerā
Pateicoties daudzajiem viltīgajiem uzglabāšanas nodalījumiem, Combo-e Cargo ir vieta visiem jūsu piederumiem.
 

Daudzpusība

Pasažieru sēdeklis
Ar pasažieru soliņu1 priekšā var sēdēt trīs. Pilnībā nolokiet to uz leju pagarinātai kravas vietai vai pārveidojiet to galdiņā - pārvēršot Combo-e Cargo mobilā birojā.

1Papildaprīkojums
 
Nolokāms pasažieru sēdeklis
Brīžiem, kad braucat viens ar kravu kā jūsu vienīgo pasažieri, priekšējais pasažieru sēdeklis viegli nolokās grīdā, lai radītu vēl daudzpusīgāku kravas vietu.
 
Salona starpsiena
Kravas nodalījumi1 sargā jūs, jūsu pasažieri un kravu, neļaujot priekšmetiem iestumties priekšējā salonā – norādiet kā nepārtrauktu sienu vai stikla rūti un režģi.

1Papildaprīkojums 
Durvis
Atsevišķas vai dubultās bīdamās durvis1 padara piekļuvi Combo-e aizmugurei vienkāršu un novērš jebkādus skrāpējumu draudus, parkojoties šaurās vietās.

1Papildaprīkojums. 
Lūkas
Konfigurējiet Combo-e aizmuguri ar kravas kasti1 vai asimetriskām durvīm ar logu uzlabotai redzamībai. Abas konfigurācijas veidotas, lai perfekti atbilstu jūsu individuālajām vajadzībām.

1Papildaprīkojums. 
Varianti
Combo-e Cargo pieejams divos garumos – 4.4m parastajā versijā vai 4.75m Combo-e Cargo garās riteņu bāzes versijā ar ekstra kravas vietu. Izvēlieties apkalpes furgonu, lai pārvadātu piecus, ieskaitot vadītāju. 

Dizains

Eksterjers
Īstens Opel ar izturīgu, funkcionālu dizainu, kas liecina par vācu kvalitāti. Combo-e Cargo ir perfektais jūsu uzņēmuma pārstāvis. 
Interjers
Paaugstināta sēdēšanas pozīcija, neskaitāmas uzglabāšanas iespējas, intuitīva vadība un nopietna daudzpusība - Combo-e viedais salons var visu veikt reizē, nodrošinot vieglās automašīnas cienīgu pasažieru komfortu.
 
LED dienas gaismas
LED dienas braukšanas gaismas1  ir efektīvas un palīdz uzlabot jūsu – un citu vadītāju – drošību uz ceļa dienas gaišajā laikā.

1Papildaprīkojums. 

Drošība un inovācijas

Automātiskā avārijas bremzēšana
Automātiskā avārijas bremzēšana1 ar gājēju atpazīšanu brīdina par iespējamām sadursmēm ar gājēju vai citu transportlīdzekli2. Ja netiek veikta nekāda darbība, mašīna automātiski bremzēs.
 
1Papildaprīkojums

2Automātiski darbojas virs 5 km/h un zem 85 km/h ātruma. No 0 līdz 30 km/h sadurmes ātruma samazināšanas vērtībā ir 0.9 g. No 30 līdz 85 km/h sistēma var samazināt ātrumu par ne vairāk kā  22 km/h. Pēc šīs robežas vadītājam jābremzē pašam, lai vēl vairāk samazinātu ātrumu. AEBPD sistēmas darbības ātruma diapazons ir atkarīgs no uztvertā šķēršļa (kustīgs mērķis: no 5 līdz 85 km/h; nekustīgs mērķis: no 5 līdz 80 km/h; gājējs: no 5 līdz 60 km/h). Opel autovadītāja palīgsistēmas ir izstrādātas, lai palīdzētu vadītājam savas darbības robežās. Vadītājs paliek atbildīgs par braukšanu.
Joslas saglabāšanas palīgsistēma
Joslas saglabāšanas palīgsistēma1 brīdina vadītāju ar joslas maiņas brīdinājumu un maigi pielāgo virzienu, ja jūsu Combo-e negaidīti sāk virzīties ārpus joslas, saglabājot jūsu braukšanas trajektoriju.

1Papildaprīkojums. 
Ceļa zīmju atpazīšana
Ceļa zīmju atpazīšanas sistēma1 nolasa ceļa zīmes, nosaka izmaiņas ātruma ierobežojumā un attiecīgi informē vadītāju.

1Papildaprīkojums. 
Drošība un gaisa spilveni
Vadītāja gaisa spilvens ir standartizēts visos modeļos. Apkalpes kabīnes modelis pievieno vienu priekšējā pasažiera un divus sānu gaisa spilvenus.
Sešu gaisa spilvenu opcija, ieskaitot aizkaru drošības spilvenus maksimālai aizsardzībai, ir pieejama visos modeļos1.

1Papildaprīkojums. 
Sānu aklās zonas brīdinājums
Sānu aklās zonas brīdinājums1 automātiski uzrauga un brīdina par ienākošiem transportlīdzekļiem paralēlās joslās un aklajās zonās, sniedzot vadītājiem lielāku pārliecību, kad tiek mainītas joslas, un padarot dzīvi mazliet vieglāku.

1Papildaprīkojums.
 
Kalna nogāzes vadība
Kalna nogāzes vadība1 ir IntelliGrip sistēmas funkcija, kas palīdz vadītājiem kontrolētā un uzmanīgā veidā droši pārvietoties pat pa visstāvākajām nogāzēm, automātiski pielāgojot ātruma un bremzēšanas profilu.

1Papildaprīkojums. 
Sānu aizsardzība
Sānu aizsardzības sistēma1 izmanto 12 sensorus, lai info-izklaides ekrānā ar vizuāliam un audio signāliem brīdinātu par šķēršļiem, kas var nebūt redzami lēnas līkuma mešanas laikā.

1Papildaprīkojums.
 
Telpiskais aizmugures skats
Telpiskais aizmugures skats1 izmanto divas kameras, lai rādītu furgona apkārtni uz 5" digitālā ekrāna, sniedzot vadītājam pilnīgu redzamību - un padarot iekļūšanu un izkļūšanu no šaurām stāvvietām par tīro sīkumu.

1Papildaprīkojums. 
Atpakaļskata kamera
Atpakaļskata kamera1 informāciju rāda  uz 8" skārienekrāna, papildus iekļaujot virtuālas vadlīnijas, lai atvieglotu braukšanu atpakaļgaitā.

1Papildaprīkojums. 
Head-up ekrāns
Ar Head-Up ekrāna1 palīdzību, svarīga informācija, kā ātrums, navigācija un vadītāja miegainības brīdinājums, parādās uz stikla ekrāna aiz stūres tā, lai jūsu skatiens  var nenovirzīties no ceļa.

1Papildaprīkojums. 
Piekabes stabilitātes kontrole
Piekabes stabilitātes kontrole ir vieda sistēma, kas uzrauga vilktas piekabes stabilitāti un automātiski pielāgo transportlīdzekļa ātrumu, izmantojot dzinēja griezes momentu un pilnpiedziņas bremzēšanu, lai samazinātu pārmērīgas un potenciāli bīstamas vibrācijas.
 
Pārslodzes indikators
Lai vieglāk uzturētu augstu drošības līmeni, transportējot smagu kravu, parocīgais pārslodzes tilpuma indikators1 kravas nodalījumā izdod brīdinājumu, kad vien transportlīdzekļa limits drīzumā būs vai jau tiek pārsniegts.  

1Papildaprīkojums pieejams tikai atsevišķos tirgos. 

Savienojamība

Navigācija
Multimedia Navi Pro1 sistēma ar advancētu balss vadību un pilnu navigāciju nogādā jūs tur, kur vēlaties nokļūt, bez lieka uztraukuma. Vienkārši izvēlieties galamērķi un ļaujiet satelītnavigācijai izplānot jūsu maršrutu.
 
1Papildaprīkojums.
 
Bezvadu uzlāde
Combo-e Cargo bezvadu uzlādes sistēma1 ļauj jums uzlādēt tālruni pa ceļam un jebkurā laikā – bez nekādiem vadiem.

1Papildaprīkojums. 
OpelConnect pakalpojumi1
Vieds pakalpojumu klāsts, kas sniedz jaunu drošības un atbalsta līmeni, kā arī palīdz jums palikt savienotam braucot. 
  • Sirdsmiers: ārkārtas zvans, autoavārijas glābšanas zvans un transportlīdzekļa statuss, kā arī informācija.
  • Ērtība: Tālvadības funkcijas durvju slēdzenēm, taurei un lukturiem2.
  • Viedā braukšana: Izbaudiet mierpilnu braucienu, pateicoties Live Navigation un Trip and Drive Management.1OpelConnect pakalpojumu pieejamība var atšķirties dažādās valstīs un transportlīdzekļos. Pakalpojumiem var būt nepieciešams abonements/maksa, un to darbība var būt pakļauta mobilā tīkla pārklājumam un pieejamībai.
2Ieviešana plānota 2020. gada nogalē.

Efektivitāte

IntelliGrip
Viedā IntelliGrip sistēma1 pielāgojas tādiem sliktas saķeres apstākļiem kā dubļiem, smiltīm vai sniegam, un ir pieejama piecos dažādos braukšanas režīmos.

1Papildaprīkojums. 

Interesanti fakti

Opel+ piederumi

Piepildot  jūsu individuālās vajadzības.

Izpaudiet sevi ar oriģinālajiem Opel+ piederumiem un pilnībā izmantojiet jūsu Combo Cargo priekšrocības. Izstrādāti un testēti jūsu Opel.

Attēls var atšķirties no pārdodamā produkta.

Ko tālāk?