Ražotnē veikti pārveidojumi

CONVERSIONS.

Lai papildinātu standarta minivenu un pasažieru transportlīdzekļu piedāvājumu, Opel piedāvā plašu pārveidojumu klāstu, kas pieejams visdažādākajās versijās. Pateicoties specializētajiem pārveidojumiem, Opel izpilda lielāko daļu komerciālo transportlīdzekļu klientu prasības. Lai apmierinātu jebkādas specializēto vieglo komerciālo transportlīdzekļu vajadzības, kas netiek piedāvāta mūsu ražotnēs, Opel sadarbojas ar vairākiem uzticamiem partneriem, kas piedāvā sertificētus pārveidojumus.

Opel pārveidojumi

Opel piedāvā noteiktus pieprasītāko modeļu pārveidojumus, lai plašākām klientu grupām būtu pieejami tieši viņu vajadzībām pielāgoti transportlīdzekļi. Opel transportlīdzekļu pārveidojumi ir balstīti uz Movano šasijām ar kabīni, kā arī modeļiem ar nolaižamiem piekabes bortiem, pašizgāzējiem un furgoniem ar kravas kasti.

 

Šādas pārveidojumu iespējas sniedz daudzas priekšrocības:

Vienkāršs pasūtīšanas process
Viss pieejams no viena piegādātāja
Īsāki pilnībā pabeigtu transportlīdzekļu piegādes laiki
Tieša piegāde bez liekām loģistikas izmaksām
Tikai viens rēķins
Ērta nomaksa un finansēšana
Pilna ražotāja garantija
Pilns pēcpārdošanas apkalpošanas serviss

Opel furgoni ar nolaižamiem bortiem

Izvēlieties priekšējo vai aizmugurējo riteņu piedziņu, šasiju ar kabīni vai dubulto kabīni un integrētus instrumentu turētājus un trepju stiprinājumus, lai radītu Movano furgonu ar nolaižamiem bortiem, kas ideāli atbilst jūsu uzņēmuma vajadzībām. 

Opel pašizgāzēji

Kravas izgāšana uz trijām pusēm ar tālvadību? Ar Opel Movano — nekādu problēmu. Progresīva hidraulika apvienojumā ar izturību un augstu kvalitāti ļauj veikt darbu gan smagos, gan vieglos apstākļos.

Opel furgoni ar kravas kasti

Kad runa ir par kravas ietilpību, nekas nepārspēj Opel rūpnīcā ražotos Movano furgonus ar kravas kasti. Priekšējo vai aizmugurējo riteņu piedziņa, kravas ietilpība līdz 22 m3 un virkne intuitīvu funkciju.