Skip To Content
Aprīkojums

Jaunais Opel Movano-e

Ideāls vācu darba instruments

Dizains

Virsbūves dizains
Parādiet pasaulei, ka esat nopietns biznesa spēlētājs. Jaunajam Movano-e ir moderns jauns stils, kas rada nopietnu izskatu, uzlabojot jau leģendāro funkcionalitāti ar glīti profesionālu ārieni un noskaņu. 
Kabīnes komforts
Jaunā Movano-e plašais interjers nodrošina ļoti funkcionālu, taču komfortablu darba vidi. Izmantojot OpelConnect, tas ir daudzpusīgs mobilais birojs ar uzlabotu digitālo savienojamību. Modelī ar paplašināto kabīni ir trīs sēdvietas priekšā un vēl četras aizmugurē. 

Daudzpusība

Virsbūves veidi un izmēri

Jaunais Opel Movano-e ir pieejams ar jūsu izvēlēto virsbūves veidu četros dažādos garumos un trīs augstumos divos dažādos piedāvājumos:

 
  • Furgons, furgons ar paplašināto kabīni, kabīne ar šasiju, paplašinātā kabīne ar šasiju un vaļējā šasija
  • Rūpnīcas pārbūve pašizgāzējam un kravas kastei ar nolaižamajiem bortiem
  • Četras pilnas transportlīdzekļu masas (GVW): 3,0 t, 3,3 t, 3,5 t un 4,0 t
 
Kravas zonas daudzpusība

Ar vieglu piekļuvi caur plaši atveramām durvīm un līdz 17,0 m³ ietilpību, bez kompromisiem attiecībā uz akumulatoru bloku, kas ir uzstādīts zem slodzes grīdas, Opel Movano-e kravas nodalījums ir viens no labākajiem savā klasē. Ar vietu līdz četrām eiropaletēm jūs varat konfigurēt savu Movano-e maksimālai ietilpībai, iekraujot līdz pat jumta līnijai katrā modelī, lai nodrošinātu labāku piekļuvi, un tas viss ar maksimālu drošību, izmantojot grīdas un sānu paneļu aizsardzību1.

 

1 Pēc izvēles

 

Krava

Kravnesība
Opel Movano-e ir izcili konkurētspējīga kravnesība līdz pat 1890 kg. Pieejami divi dažādi pilnas masas varianti: 3500 kg un 4000 kg. 
Kravas drošība & starpsiena
Telpa un komforts jums, jūsu komandai un jūsu kravai. Plašas un praktiskas glabāšanas vietas ir rokas stiepiena attālumā visā salonā, tostarp droša glabātuve zem sēdekļiem. Konfigurējiet savu telpu atbilstoši jūsu biznesa vajadzībām ar starpsienu ar vai bez loga un daudziem kravas stiprinājuma punktiem, lai jebkura krava varētu tikt droši transportēta. 

Savienojamība

Informācijas un izklaides sistēma
Jaunais Opel Movano-e nodrošina vadītājam un pasažieriem digitālo radio, Bluetooth un USB savienojumu. Augstākos apdares līmeņos ir pieejams 5 collu digitālais skārienekrāns un iespēja pievienot integrētu satelīta navigācijas sistēmu. 
Atpakaļskata kamera
Atpakaļgaitas kamera padara manevrēšanu ar jauno Movano-e drošāku un precīzāku. Tas ļauj vadītājam skārienekrānā redzēt zonu aiz transportlīdzekļa, kamēr notiek manevrs, un asistē ar dažādu krāsu norādēm. Tā automātiski aktivizējas, kad tiek ieslēgts atpakaļgaitas pārnesums vai tiek atvērtas aizmugurējās durvis, un, lai sniegtu papildu drošību, to var apvienot ar aizmugurējiem parkošanās sensoriem. 

Movano kabīne

Priekšējie sēdekļi
Atsevišķiem priekšējiem sēdekļiem ir noņemami un regulējami putu galvas balsti, regulējama atzveltne un gareniskā regulēšana. 
Nolokāms vidējais sēdeklis
Izveido praktisku galdu ar diviem ērtiem dzērienu turētājiem, kur novietot klēpjdatoru vai pusdienu kastīti. 
Mobilais ofiss
Noderīga dokumentu planšete, kuru var paslēpt priekšējā panelī, kad tā nav nepieciešama. To var izmantot arī, lai turētu viedtālruni vai planšetdatoru ar attiecīgiem piederumu adapteriem. 
Vadītāja sēdeklis uz gaisa spilvena
Ideāli piemērots nelīdzenam reljefam vai lieliem attālumiem. Četros virzienos regulējams, ar fiksētu roku balstu un regulējamu balstiekārtas jutību diapazonā no 40 kg līdz 130 kg. 
Daudz uzglabāšanas vietu

Daudz vietu visā kabīnē jūsu kravas dokumentiem un noderīgiem ikdienas darba instrumentiem, tostarp cimdu nodalījums, apakšējās uzglabāšanas lādes, kā arī glabātuve virs galvas, dzērienu turētāji un ērtas durvju kabatas1.

 

1 Atkarīgs no tirgus

 
Augšējās glabātuves
Brauciena laikā glabājiet visu vienuviet. Viegli glabājiet svarīgas mantas augšējās slēgtajās glabātuvēs. 

Drošība un vadītāja asistenti

Elektroniskā stabilitātes programma (ESP)
Kopā ar saķeres kontroli, ESP sistēma izmanto riteņu bremzēšanu un dzinēja bremzēšanu, lai ierobežotu riteņu spolēšanu saķeres zuduma gadījumā. Integrētā adaptīvā slodzes kontroles sistēma palīdz saglabāt transportlīdzekļa sākotnējo kursu sarežģītos apstākļos, pielāgojot transportlīdzekļa ESP atbilstoši kravas svaram un sadalījumam. 
Ātruma ceļazīmju atpazīšana
Darbojoties kopā ar kruīza kontroli, šī sistēma vizuāli atpazīst ceļa zīmes un brīdina vadītāju par vietējiem ātruma ierobežojumiem. 
Kruīza kontrole ar ātruma ierobežotāju
Ļauj vadītājam uzturēt nemainīgu ātrumu vai ierobežot transportlīdzekļa maksimālo ātrumu. 
Joslas šķērsošanas brīdinājums
Izmantojot kameru, kas atrodas virs atpakaļskata spoguļa, pastāvīgi uzrauga ceļu. Ja transportlīdzeklis izbrauc no joslas, atskan skaņas brīdinājuma signāls. 
Aizmugurējās satiksmes brīdinājums
Izmantojot aizmugurējo sensoru, sistēma konstatē tuvojošos transportlīdzekļus aiz furgona un brīdina vadītāju ar skaņas signālu, palīdzot izvairīties no negadījumiem, izbraucot atpakaļgaitā no stāvvietas. 
Uzlabotais bremzēšanas asistents

Sistēma1 akustiski brīdina vadītāju par priekšā esošām bīstamām situācijām. Ja cits transportlīdzeklis pietuvojas pārāk tuvu un vadītājs nereaģē, sistēma automātiski sāk bremzēšanu.

 

1 Opel vadītāja palīdzības sistēmas ir paredzētas, lai atbalstītu vadītāju saskaņā ar sistēmai raksturīgajiem ierobežojumiem. Vadītājs paliek atbildīgs par braukšanas uzdevumu.

 
Sānu aklā punkta brīdinājums
Sānu aklās zonas brīdinājuma sistēma brīdina vadītāju, ja ir bīstami mainīt joslu transportlīdzekļu vai objektu dēļ, kas atrodas aklajā zonā. 

Opel+ aksesuāri

Pielāgoti jums

Opel oriģinālie piederumi ļauj jums izpaust savu būtību un efektīvi izmantot automašīnu.
Viedā sienas kaste
Rādīt detaļas
Uzlādes kabelis
Rādīt detaļas
Kabeļu soma
Rādīt detaļas
Jumta šķērsstieņi
Rādīt detaļas
Alumīnija jumta grozs un kāpnes uz aizmugures durvīm
Rādīt detaļas
Gumijas paklājiņi
Rādīt detaļas
Augstas kvalitātes saplākšņa grīda un pilna augstuma sānu sienu aizsardzība
Rādīt detaļas
Atpakaļskata kamera
Rādīt detaļas

Nākošie soļi