Īpašības
Modeļu versijas: izvēle ir Jūsu ziņā
Radīts Jūsu biznesam un gatavs strādāt tikpat smagi kā Jūs. Jaunais Movano Electric apmierinās visas Jūsu vajadzības — ar tādu pašu daudzpusību kā dīzeļdzinēja modeļiem un tikpat lielu kravas telpu. Pieejams 2 augstumos un 2 garumos, lai Jūs varat ērti izveidot savam uzņēmumam piemērotāko versiju. Jūs varat izvēlēties starp kravas furgonu, kravas-pasažieru furgonu dažādās konfigurācijās, kabīni vai dubulto kabīni ar šasiju, kabīni ar kravas platformu, borta platformas u.c. Lai kādu darbu Jūs veiktu, Movano Electric būs Jums ideāls partneris. 
Daudzpusīgs salons ar vietu darbam
Jaunā Movano Electric pārdomāti izstrādātajā salonā Jūs atradīsiet patiesu praktiskumu it visā, kas nepieciešams profesionāļu ikdienā. Ir pieejama daudzpusīga mobilā biroja zona, kas piedāvā pietiekami daudz vietas vadītājam un diviem pasažieriem. Ikviens var baudīt pilnīgu sirdsmieru ar Opel Movano jaunākajām tehnoloģijām vadītāja atbalstam, piemēram, digitālo atpakaļskata spoguli. Pateicoties salokāmajai vidējai sēdekļa atzveltnei, varat iegūt ērtu galdu, ko izmanot ēšanai vai darbam. Noteikti novērtēsiet arī centrālo glāžu turētājs, lai Jūsu dzēriens vienmēr būtu pa rokai. 
Paveiciet dabu kvalitatīvi
Jaunais Opel Movano Electric piedāvā praktiskus risinājumus mūsdienu biznesa izaicinājumiem. Ar kravas furgona kravnesību līdz 1,5 tonnām, pieļaujamo kopējo svaru līdz 4,25 tonnām un kravas telpas tilpumu līdz 17 m3 Movano Electric joprojām saglabā pārsteidzošu stabilitāti un izcilas braukšanas īpašības. Nodrošiniet sava biznesa nākotni ar efektīvu un drošu kravas pārvadājumu ekspertu!   
Jūsu piedziņa: efektīva un elektriska
Jaunā Movano Electric konkurētspējīgā efektivitāte ir pacelta uz nākamo līmeni, pateicoties 100% elektriskās piedziņai, lai Jūs varētu izmantot unikālās priekšrocības, ko sniedz braukšana ar elektrību. Ar maksimālo jaudu 200 kW (270 ZS), maksimālo griezes momentu līdz 410 Nm, Jūs iegūstat visas iespaidīgās kravas transportēšanas iespējas, taču ar zemākām ekspluatācijas izmaksām, bez izmešiem un nulles degvielas izmaksām, kā iespēju saņemt valsts finansiālu atbalstu. Tādā veidā Jūs ne tikai izdarāt lielisku izvēli sava biznesa labā, bet arī samazināt savu ietekmi uz vidi.