Drošība un atbalsts vadītājam
Elektroniskā stabilitātes programma (ESC)

Pat saskaroties ar sarežģītiem ceļa apstākļiem, šī funkcija noturēs Jūs un Jūsu uzņēmumu uz pareizā ceļa: kopā ar saķeres kontroles sistēmu ESC sistēma izmanto riteņu bremzēšanu un dzinēja bremzēšanu, lai ierobežotu riteņu griešanos saķeres zuduma gadījumā.

 

Integrētā slodzes adaptīvā vadības sistēma palīdz saglabāt Movano Electric sākotnējo kursu sarežģītos apstākļos, pielāgojot automobiļa ESC darbību atbilstoši kravas svaram un sadalījumam. ESC ietver arī sānvēja palīgsistēmu, apgāšanās samazināšanas sistēmu un palīgsistēmu kustībai slīpumā.

 
Adaptīvā kruīza kontrole

Jaunā Movano Electric adaptīvā kruīza kontrole (i) Papildaprīkojums.   atvieglos Jūsu vadītāju slogu saspringtās vai arī vienmuļās satiksmes situācijās. Sistēma automātiski pielāgo ātrumu, lai uzturētu drošu distanci līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim.

 

Ja attālums samazinās, sistēma iedarbina bremzes, bet, ja priekšā braucošā transportlīdzekļa ātrums palielinās, sistēma paātrinās līdz iepriekš iestatītajam ātrumam. Sistēma darbojas braukšanas ātrumā sākot no 31 km/h līdz automobiļa maksimālajam ātrumam. Sistēma izmanto kameru vējstikla augšpusē un priekšējā buferī izvietotus sensorus.

 
Palīgsistēma sastrēgumos
Izbaudiet mierīgāku braukšanu ikdienas sastrēgumu stundās! Palīgsistēma sastrēgumu (i) Papildaprīkojums.    laikā var pilnībā apturēt automobili un automātiski paātrina to atpakaļ līdz iestatītajam ātrumam, tiklīdz satiksme atsākas. 
Piekabes "aklo” zonu uzraudzības sistēma

Vai Jūs bieži izmantojat piekabi? Tad šī funkcija Jums noteikti būs noderīga! Jaunais Opel Movano piedāvā 3 īpašas funkcijas lielākai drošībai, braucot ar piekab (i) Papildaprīkojums.  :

 

  • Automātiska piekabes noteikšana, lai noteiktu velkamas piekabes esamību vai neesamību.
  • Piekabes garuma noteikšana, lai novērtētu piekabes garumu.
  • Uzlabota "aklo" zonu uzraudzības sistēma, lai noteiktu blakus esošos transportlīdzekļus piekabes ceļā, mainot joslu.
 
Piekabes stabilitātes kontroles sistēma 
Inovatīvā piekabes stabilitātes kontroles sistēma (i) Papildaprīkojums.   novērš piekabes šūpošanos un tādējādi nodrošina lielāku drošību. Sistēma uzrauga velkamas piekabes stabilitāti un automātiski pielāgo transportlīdzekļa ātrumu. 
Digitālais atpakaļskata spogulis 

Jaunajā Movano Electric salona atpakaļskata spogulis kļuvis par digitālu 8,9" augstas izšķirtspējas LCD displeju (i) Papildaprīkojums.  .

 

Braukšanas laikā tas nodrošina skaidru aizmugures skatu, pateicoties platleņķa augstas izšķirtspējas kamerai, kas atrodas uz trešā, aizmugurējā bremžu luktura. Šim displejam ir automātiska aptumšošanās funkcija, kā arī varat tā spilgtumu mainīt ar pogām, kas atrodas uz spoguļa.

 
Frontālās sadursmes iespējamības brīdinājuma sistēma

Frontālās sadursmes iespējamības brīdinājuma sistēma ar automātisko avārijas bremzēšanas sistēmu (i) Papildaprīkojums.   uzrauga satiksmi automobiļa priekšā un ar skaņas signālu brīdina vadītāju par sadursmes iespējamību. Ja sistēma konstatē priekšā esošu transportlīdzekli, gājēju vai citu objektu, tā brīdina vadītāju.

 

Ja vadītājs ignorē sistēmas brīdinājumus, sistēma automātiski sāk bremzēšanu. (i) Opel autovadītāja atbalsta sistēmas ir paredzētas, lai palīdzētu vadītājam sistēmas iespēju robežās. Tomēr vadītājs joprojām ir atbildīgs par automobiļa vadīšanu.  

 
Brīdinājuma sistēma par sānisku kustību aiz automobiļa

Izvairieties no nevajadzīgām sadursmēm un kaitinošām dīkstāvēm, izmantojot jauno Movano Electric brīdinājuma sistēmu par sānisku kustību aiz automobiļa (i) Papildaprīkojums.  .

 

Aktīvā drošības sistēma izmanto sensorus, lai, braucot atpakaļgaitā, no sāniem uztvertu tuvojošos transportlīdzekļus. Tas palīdz novērst negadījumus manevrēšanas laikā, īpaši automobiļos ar ierobežotu skata leņķi.

 
360° stāvvietā novietošanas palīgsistēma
Manevri autostāvvietā ir vienkāršoti. Izmantojot 360° stāvvietā novietošanas palīgsistēmu (i) Papildaprīkojums.   , Jūsu automobili un attālumu līdz citiem transportlīdzekļiem vai šķēršļiem uzrauga vairāki sensori. Pietuvojoties pārāk tuvu kādam šķērslim, saņemsiet gan akustiskus, gan vizuālus signālus.