Daudzpusība
Virsbūves versijas un izmēri

Lieliski pielāgots Jūsu biznesam! Jaunais Opel Movano Electric ir pieejams ar dažādām virsbūvēm, 2 garuma un 2 augstumu versijās, kā pilnmetāla furgons, šasija ar kabīni, kravas-pasažieru furgons, platformas kabīne un pašizgāzēja/kravas kaste ar bortu u.c. Turklāt jaunais Movano Electric ir pieejamas 2 pilnas automobiļa masas versijas: 3,5 un 4,25 tonnas.

 

Izvēlieties sev piemērotāko Movano Electric modeli!

 
Daudzpusīga kravas telpa

Jaunais Movano Electric viegli paveic pat lielus darbus. Ar vieglu piekļuvi caur plaši atveramām durvīm un līdz 17 m³ ietilpību, bez kompromisiem attiecībā uz akumulatoru bloku, kas ir novietots zem grīdas, Opel Movano Electric kravas telpa ir viena no plašākajām savā klasē.

 

Ar vietu līdz 5 eiro paletēm Jūs varat konfigurēt savu Movano Electric maksimālai ietilpībai, iekraujot līdz pat jumta līnijai katrā modelī. Katra furgona modeļa aizmugurējās durvis atveras līdz jumta līnijai un zemais sliekšņu augstums nodrošina vieglu un drošu iekraušanu un izkraušanu. Kravas telpas grīdu un sānus varat aprīkot ar izturīgu apšuvumu, lai nodrošinātu maksimālu kravas drošību un automobiļa aizsardzību.