Skip To Content
Pārskats

Movano-e

Jaunais Movano-e noslēdz visa Opel vieglā komerctransporta klāsta atjaunošanu un elektrifikāciju ar 100% elektriskās piedziņas pieejamību. Jaunais monano-e ir ideāls vācu instruments ikvienam transportēšanas uzdevumam, un tam ir Opel leģendārā iekraušanas funkcionalitāte un uzlabotas vadītāja palīdzības funkcijas, kas radītas, lai palielinātu produktivitāti un uzlabotu ekspluatācijas izmaksas

Satiec savu Movano-e

Svarīgākais

Pielāgojamība, komforts, iespējas, agregāti

Daudzveidības eksperts

Jaunā Movano klāsts
Jaunais Movano-e ir radīts uzņēmējdarbībai un ir konstruēts tā, lai tas strādātu tikpat smagi kā jūs. Tas atbilst jūsu vajadzībām, jo tam ir spējas un daudzpusība, lai veiktu jebkuru darbu. Movano-e ir gatavs pielāgoties jūsu prasībām – pieejams četros garumos un trīs augstumos, konfigurējams daudz un dažādos variantos, tostarp kā furgons, furgons ar paplašināto kabīni, kabīne ar šasiju, paplašinātā kabīne ar šasiju un vaļējā šasija, kā arī rūpnīcas pārbūve pašizgāzējam, kravas kastei ar bortiem un dzīvojamā furgona izgatavošanai. Lai kur arī jūsu bizness jūs aizvestu, Movano-e ir ideāls partneris.

Vieta darbam

Jaunā Movano-e kabīne
Gudri pārveidotajā Movano-e kabīnē ir radīta telpa ar reālu praktiskumu, kas profesionāļiem ir nepieciešams, lai gūtu panākumus. Ir arī daudzpusīga mobilā biroja zona, kurā ir pietiekami daudz vietas vadītājam un diviem pasažieriem. Ar līdz pat četriem papildu cilvēkiem paplašinātās kabīnes modelī visa komanda var ceļot ērti. Ikviens bauda pilnīgu sirdsmieru, izmantojot Opel Movano-e visaptverošās vadītāja palīdzības funkcijas, tostarp automātisko drošības bremzi, sānu aklās zonas brīdinājumu un joslas šķērsošanas brīdinājumu.

Paveic darbu

Jaunā Movano-e iespējas
Jaunais Opel Movano-e piedāvā praktiskus risinājumus mūsdienu biznesa izaicinājumiem. Jaudīga 90 kW elektriskā piedziņa ar griezes momentu līdz 260 Nm un 110 km/h maksimālo ātrumu nodrošina, ka pat ar kravnesību līdz 2,1 tonnai, pilno masu līdz 4,0 tonnām un līdz 17 m3 kravnesību, jaunais Movano-e joprojām saglabā nesatricināmu stabilitāti un lieliskas braukšanas īpašības. Nodrošiniet sava uzņēmuma nākotni ar izcilu kravas telpas lietojamību un drošu kravas uzglabāšanu.

Profesionāla jauda

Jaunā movano-e agregāti
Jaunā Movano-e konkurētspējīgā efektivitāte ir pacelta nākamajā līmenī ar 100% elektriskās piedziņas opcijas pieejamību, lai jūs varētu izmantot unikālās priekšrocības, ko sniedz pāriešana uz elektrību ar vienu gudru izvēli. Ar izturīgo 122 ZS (90 kW) piedziņu un darbības rādiusu līdz 224 km jūs iegūstat iespaidīgas kravnesības spējas, taču ar zemākām ekspluatācijas izmaksām, bez degvielas un izmešu izmaksām, kā arī valsts finansiālu atbalstu ceļu nodokļiem un uzlādes risinājumiem.

Klasē vadošais aprīkojums

Nevainojami integrēta baterija
Akumulatoru bloks ir ērti novietots zem grīdas, bez jebkāda vietas zuduma kravas nodalījumā, kas nozīmē, ka jums joprojām ir līdz 17,0 m3 kravas vietas un pat līdz 1285 kg kravnesības paneļu furgona variantam un līdz 1890 kg šasijas kabīnes modelim. Jaunā Movano-e jauda ir 122 ZS (90 kW) ar vienmēr pieejamu 260 Nm griezes momentu un maksimālo ātrumu līdz 110 km/h. 
Brīvs no trokšņiem
Piesaistiet uzmanību savam biznesam visu pareizo iemeslu dēļ. Jaunā Movano-e klusā akumulatora elektriskā piedziņa ir ideāli piemērota blīvā pilsētvidē un dzīvojamos rajonos, jo “nulles emisijas” attiecas uz trokšņa piesārņojumu tāpat kā uz dūmiem. Jaunais Movano-e darbojas klusi gan iekšpusē, gan ārpusē, mazinot autovadītāju stresu garās darba dienās. 
Reģeneratīvā bremzēšana
Jaunais Opel Movano-e ir viegli un intuitīvi vadāms. Tam ir tikai trīs vienkārši braukšanas režīmi (braukšana, neitrālais stāvoklis, atpakaļgaita), kurus darbina ar trim ērti novietotām pogām. Pateicoties jaunajam Movano-e, neviena darba brauciena daļa nav izniekota. Tikko kā braukšanas laikā noņemat kāju no akseleratora pedāļa, reģeneratīvās bremzēšanas sistēma atgūst kinētisko enerģiju un pārveido to papildu sniedzamībā. 
Ātra & viegla uzlāde
Jaunais Movano-e var tikt aprīkots ar diviem akumulatoru komplektiem – varat izvēlēties 37 kWh vai 75 kWh jaudu atkarībā no jūsu ikdienas vajadzībām. Ar 50 kW publisko uzlādes staciju, uzlāde no tukša līdz 80% no optimālā diapazona aizņem tikai vienu stundu abiem komplektiem, kas nozīmē minimālu dīkstāves laiku uzlādes laikā. Jaunajam Movano-e ir arī divfāzu iebūvētais lādētājs (vienfāzes 7 kW un trīsfāžu 22 kW), kas ir lieliski piemērots lietošanai ar dažāda veida uzlādes stacijām un, lai nakts laikā sagatavotu savu jauno Movano-e pilnai gaidāmajai darba dienai. 
Transportlīdzekļu datu uzraudzība
Jaunā Movano-e izsmalcinātie sensori un transportlīdzekļa datu pārraudzības sistēmas sniedz detalizētu pārskatu par braukšanas apstākļiem, nobraucamo attālumu un enerģiju. Braukšanas režīms, nobraucamais attālums un atlikušais uzlādes līmenis ir ērti parādīti atpakaļskata spogulī. 
Maksimāla pieeja
Tā kā pieaug bažas par gaisa kvalitāti pilsētās, un no emisijām brīvās zonas pilsētu teritorijās kļūst arvien izplatītākas, elektriskais komerctransports kļūst aizvien svarīgāks rentablā uzņēmējdarbībā. Jaunais Movano-e nozīmē brīvību no mainīgām degvielas cenām un pilnas likmes transportlīdzekļu nodokļiem, kā arī ārkārtīgi konkurētspējīgas ekspluatācijas izmaksas un valsts dotācijas. 

Opel pakalpojumi elektriskajiem automobiļiem

Sākot ar uzlādes iespējām un beidzot ar mobilitātes pakalpojumiem, Opel pakalpojumi elektriskajiem automobiļiem piedāvā vieglu un bezrūpīgu e-mobilitātes sākumu.

FlexCare

Opel FlexCare

Saglabājiet šo labo sajūtu ar Opel FlexCare! FlexCare ir ērta programma "viss vienā" jūsu sirdsmieram. Mēs piedāvājam individuālas pakotnes, kas ietver palīdzību uz ceļa, pagarināto garantiju un servisa segumu.

 

Apskatiet mūsu FlexCare pakotnes un elastīgi izvēlieties seguma līmeni!

Te ir vairāk ko atklāt

Iegūstiet galveno informāciju un konfigurējiet