Skip To Content
Aprīkojums

Jaunais Opel Movano

Ideāls vācu darba instruments

Dizains

Virsbūves dizains
Parādiet pasaulei, ka esat nopietns biznesa spēlētājs. Jaunajam Movano ir moderns jauns stils, kas rada nopietnu izskatu, uzlabojot jau leģendāro funkcionalitāti ar glīti profesionālu ārieni un noskaņu. 
Kabīnes komforts
Jaunā Movano plašais interjers nodrošina ļoti funkcionālu, taču komfortablu darba vidi. Izmantojot OpelConnect, tas ir daudzpusīgs mobilais birojs ar uzlabotu digitālo savienojamību. Modelī ar paplašināto kabīni ir trīs sēdvietas priekšā un vēl četras aizmugurē. 

Daudzpusība

Virsbūves veidi un izmēri
Jaunais Opel Movano ir pieejams ar jūsu izvēlēto virsbūves veidu četros dažādos garumos un trīs augstumos divos dažādos piedāvājumos:
 
  • Furgons, furgons ar paplašināto kabīni, kabīne ar šasiju, paplašinātā kabīne ar šasiju un vaļējā šasija
  • Rūpnīcas pārbūve pašizgāzējam un kravas kastei ar nolaižamajiem bortiem
  • Četras pilnas transportlīdzekļu masas (GVW): 3,0 t, 3,3 t, 3,5 t un 4,0 t
 
Kravas zonas daudzpusība
Ar vieglu piekļuvi caur plaši atveramām durvīm un līdz 17,0 m³ ietilpību, Opel Movano kravas nodalījums ir viens no labākajiem savā klasē. Ar vietu līdz četrām eiropaletēm jūs varat konfigurēt savu Movano maksimālai ietilpībai, iekraujot līdz pat jumta līnijai katrā modelī, lai nodrošinātu labāku piekļuvi, un tas viss ar maksimālu drošību, izmantojot grīdas un sānu paneļu aizsardzību1
 
1 Pēc izvēles
 

Krava

Kravnesība
Ir pieejami četri dažādi pilnās masas varianti: 3000 kg, 3300 kg, 3500 kg un 4000 kg
Kravnesība līdz 2100 kg
Vilkšanas svars līdz 3000 kg
 
Kravas drošība & starpsiena
Telpa un komforts jums, jūsu komandai un jūsu kravai. Plašas un praktiskas glabāšanas vietas ir rokas stiepiena attālumā visā salonā, tostarp droša glabātuve zem sēdekļiem. Konfigurējiet savu telpu atbilstoši jūsu biznesa vajadzībām ar starpsienu ar vai bez loga un daudziem kravas stiprinājuma punktiem, lai jebkura krava varētu tikt droši transportēta. 

Savienojamība

Informācijas un izklaides sistēma
Vadītājam un pasažieriem ir pieejams digitālais radio, Bluetooth un USB savienojums. Augstāki apdares līmeņi piedāvā 5 collu digitālo skārienekrānu un iespēju pievienot integrētu satelīta navigācijas sistēmu. 
Atpakaļskata kamera
Atpakaļgaitas kamera padara manevrēšanu ar jauno Movano drošāku un precīzāku. Tas ļauj vadītājam skārienekrānā redzēt zonu aiz transportlīdzekļa, kamēr notiek manevrs, un asistē ar dažādu krāsu norādēm. Tā automātiski aktivizējas, kad tiek ieslēgts atpakaļgaitas pārnesums vai tiek atvērtas aizmugurējās durvis, un, lai sniegtu papildu drošību, to var apvienot ar aizmugurējiem parkošanās sensoriem. 

Movano kabīne

Priekšējie sēdekļi
Atsevišķiem priekšējiem sēdekļiem ir noņemami un regulējami putu galvas balsti, regulējama atzveltne un gareniskā regulēšana. 
Nolokāms vidējais sēdeklis
Izveido praktisku galdu ar diviem ērtiem dzērienu turētājiem, kur novietot klēpjdatoru vai pusdienu kastīti. 
Webasto autonomais sildītājs
Programmējamais priekšsildītājs pirms iedarbināšanas uzsilda dzinēju un salonu. Sistēmā ir integrēts taimeris, kas ļauj ieprogrammēt sildīšanas laiku līdz pat 24 h iepriekš. Sistēma ātri uzsilda salonu, atkausē logus un sasilda dzinēju un dzesēšanas šķidruma sistēmu. 
Vadītāja sēdeklis uz gaisa spilvena
Ideāli piemērots nelīdzenam reljefam vai lieliem attālumiem. Četros virzienos regulējams, ar fiksētu roku balstu un regulējamu balstiekārtas jutību diapazonā no 40 kg līdz 130 kg. 
Daudz uzglabāšanas vietu
Daudz vietu visā kabīnē jūsu kravas dokumentiem un noderīgiem ikdienas darba instrumentiem, tostarp cimdu nodalījums, apakšējās uzglabāšanas lādes, kā arī glabātuve virs galvas, dzērienu turētāji un ērtas durvju kabatas1.
 
1 Atkarībā no tirgus
 
Mobilais ofiss
Noderīga dokumentu planšete, kuru var paslēpt priekšējā panelī, kad tā nav nepieciešama. To var izmantot arī, lai turētu viedtālruni vai planšetdatoru ar attiecīgiem piederumu adapteriem. 

Braukšanas efektivitāte

Motori un transmisijas
Opel Movano nodrošina jaudu, lai darbu paveiktu kā pienākas. Jauns, uzticams ar Euro 6d saderīgs 2.2 dīzeļdzinēju klāsts ir pieejams ar jaudu 88 kW/120 ZS, 103 kW/140 ZS un 123 kW/165 ZS, ar maksimālo griezes momentu līdz 370 Nm un izturīgu 6 pakāpju manuālo pārnesumkārbu. 
Ekspluatācijas izmaksas
Opel Movano piedāvā visu lielumu uzņēmumiem īpaši konkurētspējīgas kopējās uzturēšanas izmaksas, izcilus un paredzamus plānotos apkopes izdevumus, lielisku degvielas ekonomiju un zemas emisijas. 

Drošība un vadītāja asistenti

Elektroniskā stabilitātes programma (ESP)
Kopā ar saķeres kontroli, ESP sistēma izmanto riteņu bremzēšanu un dzinēja bremzēšanu, lai ierobežotu riteņu spolēšanu saķeres zuduma gadījumā. Integrētā adaptīvā slodzes kontroles sistēma palīdz saglabāt transportlīdzekļa sākotnējo kursu sarežģītos apstākļos, pielāgojot transportlīdzekļa ESP atbilstoši kravas svaram un sadalījumam. 
Ātruma ceļazīmju atpazīšana
Darbojoties kopā ar kruīza kontroli, šī sistēma vizuāli atpazīst ceļa zīmes un brīdina vadītāju par vietējiem ātruma ierobežojumiem. 
Kruīza kontrole ar ātruma ierobežotāju
Ļauj vadītājam uzturēt nemainīgu ātrumu vai ierobežot transportlīdzekļa maksimālo ātrumu. 
Joslas šķērsošanas brīdinājums
Izmantojot kameru, kas atrodas virs atpakaļskata spoguļa, pastāvīgi uzrauga ceļu. Ja transportlīdzeklis izbrauc no joslas, atskan skaņas brīdinājuma signāls. 
IntelliGrip
Ar integrēto inteliģento vilces kontroli tiek uzlabota braukšana sarežģītos apstākļos, jo sistēma nodod piedziņu uz riteni ar vislielāko saķeri. Nobrauciena no kalna kontrole ir arī daļa no šīs novatoriskās sistēmas, un tā ļauj vadītājam pilnībā kontrolēt furgonu dubļainā vai akmeņainā kalnā, nepieskaroties akseleratora pedālim. 
Aizmugurējās satiksmes brīdinājums
Izmantojot aizmugurējo sensoru, sistēma konstatē tuvojošos transportlīdzekļus aiz furgona un brīdina vadītāju ar skaņas signālu, palīdzot izvairīties no negadījumiem, izbraucot atpakaļgaitā no stāvvietas. 
Uzlabotais bremzēšanas asistents

Sistēma1 akustiski brīdina vadītāju par priekšā esošām bīstamām situācijām. Ja cits transportlīdzeklis pietuvojas pārāk tuvu un vadītājs nereaģē, sistēma automātiski sāk bremzēšanu.

 

1 Opel vadītāja palīdzības sistēmas ir paredzētas, lai atbalstītu vadītāju saskaņā ar sistēmai raksturīgajiem ierobežojumiem. Vadītājs paliek atbildīgs par braukšanas uzdevumu.

 
Sānu aklā punkta brīdinājums
Sānu aklās zonas brīdinājuma sistēma brīdina vadītāju, ja ir bīstami mainīt joslu transportlīdzekļu vai objektu dēļ, kas atrodas aklajā zonā. 
Piekabes drošības palīgs
Opel Movano piedāvā trīs īpašas piekabes drošības funkcijas:
 
  • Automātiska piekabes atpazīšana, lai noteiktu velkamas piekabes esamību vai neesamību.
  • Piekabes garuma noteikšana, lai novērtētu piekabes garumu.
  • Paplašināts aklās zonas brīdinājums, lai, mainot joslu, noteiktu blakus esošos transportlīdzekļus piekabes ceļā
 

Opel+ aksesuāri

Atbilst visām jūsu vajadzībām

Opel oriģinālie piederumi ļauj jums izpaust savu būtību un efektīvi izmantot automašīnu.
Jumta šķērsstieņi
Rādīt detaļas
Alumīnija jumta grozs un kāpnes uz aizmugures durvīm
Rādīt detaļas
Gumijas paklājiņi
Rādīt detaļas
Augstas kvalitātes saplākšņa grīda un pilna augstuma sānu sienu aizsardzība:
Rādīt detaļas
Atpakaļskata kamera
Rādīt detaļas
Vilkšanas āķis
Rādīt detaļas

Nākošie soļi