Raksturlielumi
Daudzveidīgs eksperts

Jaunais Movano ir izstrādāts tā, lai strādātu tikpat smagi, cik Jūs, un tas atbildīs Jūsu biznesa vajadzībām, piedāvājot milzīgas iespējas un

tādu pašu daudzpusību kā dīzeļdzinēja modeļi. Movano bez jebkādiem kompromisiem var pārvadāt kravu līdz 1285 kg. Movano ir gatavs pielāgoties Jūsu vajadzībām. Tas ir pieejams 4 garumu un 3 augstumu versijās, un variantu izvēle ir ļoti plaša: kravas furgons, furgons ar dubulto kabīni, kabīne vai dubultā kabīne ar šasiju, kabīne ar kravas platformu, šasija ar tentu. Lai kādu darbu Jūs veiktu, Movano būs Jums ideāls partneris.

 
Vieta darbam
Jaunā Movano pārdomāti izstrādātajā salonā Jūs atradīsiet patiesu praktiskumu it visā, kas nepieciešams profesionāļu ikdienā. Ir pieejama daudzpusīga mobilā biroja zona, kas piedāvā pietiekami daudz vietas vadītājam un diviem pasažieriem. Furgonā ar dubulto kabīni ir papildu sēdvietas līdz pat četriem cilvēkiem, tāpēc visa komanda var ērti braukt kopā. Ikviens var baudīt pilnīgu sirdsmieru ar Opel Movano jaunākajām tehnoloģijām vadītāja atbalstam, kas ietver aktīvo bremzēšanas sistēmu, “aklo” zonu uzraudzības sistēmu un joslas saglabāšanas sistēmu. 
Veiciet kvalitatīvu darbu
Jaunais Opel Movano piedāvā praktiskus risinājumus mūsdienu biznesa izaicinājumiem. Jaudīga 90 kW elektriskā piedziņa ar griezes momentu līdz 260 Nm un maksimālais ātrums 110 km/h nozīmē, ka pat ar kravnesību līdz 2,1 t, pilno masu 4 t un līdz 17m3 kravnesību, jaunais Movano joprojām saglabā pārsteidzošu stabilitāti un izcilas braukšanas īpašības. Nodrošiniet sava biznesa nākotni ar efektīvu un drošu kravas pārvadājumu ekspertu! 
Profesionāla jauda
Jaunā Movano konkurētspējīgā veiktspēja ir pacelta jaunā līmenī, pateicoties 100% elektriskās piedziņas pieejamībai, tāpēc ar vienu gudru kustību varat izmantot unikālās priekšrocības. Izturīgais 122 ZS (90 kW) dzinējs un autonomija līdz pat 224 km sniedz Jums iespaidīgas kravnesības spējas, taču ar zemākām ekspluatācijas izmaksām, bez degvielas un ar emisijām saistītiem nodokļiem.