Movano salons
Priekšējie sēdekļi
Priekšējiem sēdekļiem ir noņemami un augstumā regulējami galvas balsti, regulējama atzveltne, un pieejama sēdekļu gareniskā regulēšana.  
Nolokāms vidējais sēdeklis
Izveidojiet praktisku galdu ar diviem dzērienu turētājiem, kur novietot klēpjdatoru vai pusdienu kastīti. 
Webasto autonomais sildītājs
Programmējamais iepriekšējās sagatavošanas sildītājs pirms iedarbināšanas uzsilda dzinēju un salonu. Sistēmā ir integrēts taimeris, kas ļauj ieprogrammēt sildīšanas laiku līdz pat 24 h iepriekš. Sistēma ātri uzsilda salonu, atkausē logus un sasilda dzinēju un dzesēšanas šķidruma sistēmu. 
Amortizēts vadītāja sēdeklis
Ideāli piemērots, lai absorbētu triecienus, braucot pa nelīdzeniem ceļiem, un īpaši ērts dodoties tālos braucienos. Četros virzienos regulējams, ar roku balstu un regulējamu amortizācijas līmeni vadītājiem no 40 kg līdz 130 kg. 
Uzglabāšanas nodalījumi
Movano ir vieta visam, sākot ar atveramiem uzglabāšanas nodalījumiem priekšējā panelī, nodalījumiem durvīs, cimdu nodalījumu, uzglabāšanas nodalījumiem zem sēdekļiem, kā arī glabātavu virs galvas. 
Mobilais birojs
Praktiska dokumentu planšete, ko var paslēpt priekšējā panelī, kad tā nav nepieciešama. To varat izmantot arī viedtālruņa/planšetdatora nostiprināšanai ar attiecīgiem piederumu adapteriem.