Drošība
Elektroniskā stabilitātes programma
Elektroniskā stabilitātes programma (ESP) kopā ar saķeres kontroles sistēmu samazina automobiļa apgāšanās vai slīdēšanas risku. Ja sistēma konstatē, ka pastāv automobiļa apgāšanās risks, vispirms tiek samazināts griezes moments no elektriskās piedziņas bloka. Ja ar to nav pietiekami, sistēma izmanto arī riteņu bremzes, lai samazinātu braukšanas ātrumu, to visu pielāgojot automobiļa kravas svaram un tā sadalījumam.  
Ātrumu ierobežojošo ceļa zīmju atpazīšanas sistēma
Sistēma atpazīst ātruma ierobežojuma ceļa zīmes un informē vadītāju. Šo ātrumu var iestatīt kā kruīza kontroles vērtību. 
Kruīza kontrole un ātruma ierobežotājs
Sistēmas ļauj braukt ar nemainīgu, vadītāja noteiktu ātrumu, neizmantojot gāzes pedāli, kā arī iestatīt maksimālo braukšanas ātrumu. 
Joslas saglabāšanas sistēma
Joslas saglabāšanas sistēma aktīvi reaģē uz vadītāja manevriem braukšanas laikā, noturot un virzot automobili atpakaļ joslā. Joslu šķērsošanas brīdinājuma sistēma brīdina vadītāju par nejaušu izbraukšanu no joslas. 
IntelliGrip
Movano IntelliGrip ar sistēmu braukšanai no kalna nodrošina optimālu saķeri un stabilitāti uz jebkuras virsmas, automātiski pielāgojot griezes momenta sadalījumu riteņiem. IntelliGrip sistēma pārraudzīs situāciju, kamēr Jūs baudāt drošu un relaksējošu braucienu. 
Brīdinājums par kustību aizmugurē
Izmantojot aizmugurējos distances sensorus, sistēma konstatē tuvojošos transportlīdzekļus tā aizmugurē un ar skaņas signālu brīdina vadītāju, palīdzot izvairīties no negadījumiem, izbraucot atpakaļgaitā no stāvvietas.   
Automātiskā avārijas bremzēšanas sistēma
Automātiskā avārijas bremzēšanas sistēma(i) Opel vadītāja palīdzības sistēmas ir izstrādātas, lai palīdzētu vadītājam sistēmas iespēju robežās. Vadītājs joprojām ir atbildīgs par vadības darbībām.   ar gājēju atpazīšanas sistēmu automātiski uzrauga satiksmi Jums priekšā. Ja sistēma konstatē priekšā esošu transportlīdzekli, gājēju vai citu objektu, tā brīdina par situāciju, kurā iespējama sadursme. Ja vadītājs ignorē sistēmas brīdinājumus, tā automātiski bremzē automobili. 
"Aklo" zonu uzraudzības sistēma
“Aklo” zonu uzraudzības sistēma automātiski pārrauga un brīdina par transportlīdzekļiem, kas tuvojas blakus joslās un paliek vadītāja “aklajā” zonā, sniedzot Jums lielāku pārliecību, kad maināt braukšanas joslu. 
Piekabes drošības palīgsistēma

Opel Movano piedāvā trīs īpašas funkcijas piekabes vilkšanas drošībai:

  • automātiska piekabes atpazīšanas funkcija, lai noteiktu piekabes esamību vai neesamību;
  • piekabes garuma noteikšanas funkcija, lai novērtētu piekabes garumu;
  • paplašināta “aklās” zonas brīdinājuma sistēma, lai, piemēram, mainot joslu, noteiktu piekabes ceļā blakus vai netālu braucošos transportlīdzekļus.