Skip To Content
Pārskats

Movano

Cena No 39 200 €

Jaunais Movano ietver sevī Opel slaveno uzbūves kvalitāti un praktiskumu, kas tagad ir uzlabots ar specializētākiem variantiem, atsvaidzinātu profesionālu dizainu, uzlabotām vadītāja palīdzības funkcijām un lielākām kravnesības iespējām. Tagad vairāk nekā jebkad agrāk jaunais Opel Movano ir ideāls vācu darba instruments

Satiec savu Movano

Svarīgākais

Pielāgojamība, komforts, iespējas, agregāti

Daudzveidības eksperts

Jaunā Movano klāsts
Jaunais Movano ir radīts uzņēmējdarbībai un ir konstruēts tā, lai tas strādātu tikpat smagi kā jūs. Tas atbilst jūsu vajadzībām, jo tam ir spējas un daudzpusība, lai veiktu jebkuru darbu. Movano ir gatavs pielāgoties jūsu prasībām – pieejams četros garumos un trīs augstumos, konfigurējams daudz un dažādos variantos, tostarp kā furgons, furgons ar paplašināto kabīni, kabīne ar šasiju, paplašinātā kabīne ar šasiju un vaļējā šasija, kā arī rūpnīcas pārbūve pašizgāzējam, kravas kastei ar bortiem un dzīvojamā furgona izgatavošanai. Lai kur arī jūsu bizness jūs aizvestu, Movano ir ideāls partneris.

Vieta darbam

Jaunā Movano kabīne
Gudri pārveidotajā Movano kabīnē ir radīta telpa ar reālu praktiskumu, kas profesionāļiem ir nepieciešams, lai gūtu panākumus. Ir arī daudzpusīga mobilā biroja zona ar uzlabotu savienojamību, izmantojot OpelConnect. Tā kā vadītājam un diviem pasažieriem ar līdz pat četru cilvēku komandu ir daudz vietas, visi var ceļot ērti. Ikviens bauda pilnīgu sirdsmieru, izmantojot Opel Movano visaptverošās vadītāja palīdzības funkcijas, tostarp automātisko drošības bremzi, sānu aklās zonas brīdinājumu un joslas šķērsošanas brīdinājumu.

Paveic darbu

Jaunā Movano spējas
Jaunais Opel Movano piedāvā praktiskus risinājumus mūsdienu biznesa izaicinājumiem. Pat ar kravnesību līdz 2,1 tonnai, pilno masu līdz 4,0 tonnām un līdz 17 m3 kravnesību, jaunais Movano joprojām saglabā nesatricināmu stabilitāti un lieliskas braukšanas īpašības. Nodrošiniet sava uzņēmuma nākotni ar izcilu kravas telpas lietojamību un drošu kravas uzglabāšanu.

Profesionāla jauda

Jaunā Movano agregāti
Opel Movano ar izturīgu 2,2 litru dīzeli konkurētspējīgu efektivitāti paceļ nākamajā līmenī. Pilnībā Euro 6d atbilstošs zemas berzes turbomotors ir izstrādāts tā, lai samazinātu ekspluatācijas izmaksas un nodrošinātu izcilu griezes momentu, vienlaikus saglabājot izcilu degvielas patēriņa efektivitāti un zemu CO2 emisiju līmeni.

FlexCare

Opel FlexCare

Saglabājiet šo labo sajūtu ar Opel FlexCare! FlexCare ir ērta programma "viss vienā" jūsu sirdsmieram. Mēs piedāvājam individuālas pakotnes, kas ietver palīdzību uz ceļa, pagarināto garantiju un servisa segumu.

 

Apskatiet mūsu FlexCare pakotnes un elastīgi izvēlieties seguma līmeni!

Te ir vairāk ko atklāt

Iegūstiet galveno informāciju un konfigurējiet.