Skip To Content
Apskats

Movano

Cena No 39 200 €

Jaunais Opel Movano, ko raksturo Opel izcilā uzbūves kvalitāte un praktiskums, tagad ir pieejams ar specializētākām versijām, kas atjauninātas ar funkcionālu dizainu, papildinātas ar modernām vadītāja atbalsta sistēmām un palielinātām iekraušanās iespējām. Tagad vairāk nekā jebkad agrāk jaunais Opel Movano ir ideāls vācu instruments ikvienam transportēšanas uzdevumam.


2100 kg
Maks. kravnesība un vilktspēja līdz 3000 kg
17 m3
Maks. kravas telpas tilpums (furgonam bez logiem ar 4 eiro palešu ietilpību)
virsbūves veidi
Kravas furgons, furgons ar dubulto kabīni, kabīne vai dubultā kabīne ar šasiju, kabīne ar kravas platformu, šasija ar tentu

Ķerieties pie darba

Lai kas Jums būtu nepieciešams, Movano to nodrošinās. Apskatiet versijas, mobilā biroja risinājumus, spēka piedziņas un daudz ko citu

Apskatīt salonu


Nākotne ir elektriska

Atklājiet Movano-e! Efektīva veiktspēja bez kompromisiem. Vai Jūs esat gatavi pārmaiņām?

Daudzpusība
Furgons, kas strādā Jūsu labā
Movano ir pieejams vairākās garuma versijās, dažādās apdares versijās un ar funkcijām, kas ļaus Jums nodrošināt izcilu sava darba rezultātu.
Kravnesība
Pārvadājiet itin visu
Kravnesība un izmēri ir svarīgi, bet tāds papildu aprīkojums kā divas elektroniski vadāmas sānu slīddurvis un brīvroku piekļuves un iedarbināšanas sistēma sniedz vairāk.
Savienojamība
Ziniet, kurp dodaties
Iegūstiet labākos savienojamību! Līdzās informācijas un izklaides sistēmai un navigācijai ir arī OpelConnect. Tik daudz, ko atklāt!
Mobilais birojs
Strādājiet jebkur
Vairs nav jābalansē klēpjdators uz ceļiem pret stūri. Pārvērtiet savu Movano par kārtīgu biroju uz riteņiem.
Efektivitāte
Rīcība, nevis vārdi
Gūstiet maksimālu efektivitāti, pateicoties Movano jaudīgajiem dzinējiem. Tas ir tas, kas nepieciešams Jūsu biznesam.
Drošība
Drošība pirmajā vietā
Cilvēki, furgons, krava. Aizsargājiet tos visus, izmantojot modernas funkcijas, kas palīdz novērst negadījumus un atvieglo braukšanu.
Opel+ aksesuāri un vēl vairāk
Personalizējiet, kā vēlaties
Riteņbraukšana, slēpošana, burāšana, supošana – neatkarīgi no tā, kas Jums patīk, mums ir piemēroti aksesuāri, lai arī ar ko Jūs izdomātu nodarboties.