SKIP TO CONTENT
Funkcijas

NEIEROBEŽOTAS PIELĀGOŠANAS IESPĒJAS.

DIZAINS.

VIRSBŪVE
Movano ir izveidots, lai pārsteigtu ar funkcionālu dizainu, kas pienācīgi attēlo jūsu uzņēmējdarbību. Izteiksmīgā priekšpuse ar standarta LED dienasgaismas lukturiem nodrošina papildu redzamību. 
IEKŠPUSE
Opel Movano kabīne ir optimizēta mobilam profesionālim. Vadītājam draudzīgajā kontrolpultī ietilpināts pārsteidzošs uzlabotu funkciju un noderīgas krātuves apmērs. 
Movano paceļ kabīnes dizaina latiņu, piedāvājot praktisku, labi aprīkotu vidi vadītājam ar ērtiem glabāšanas risinājumiem piezīmēm, instrumentiem un aprīkojumam. Izbaudiet automašīnas klases komforta līmeni transportlīdzeklī, kurā var viegli iekāpt, ātri pielāgot sēdvietas un stūri.

BRAUKŠANAS EFEKTIVITĀTE.

DZINĒJI UN PĀRNESUMKĀRBAS
Vairāk jaudas, lielāks griezes moments un mazāks degvielas patēriņš — izvēlieties no uzlabotajiem BiTurbo dīzeļdzinējiem, kam ir līdz pat 180 ZS un 400 Nm spēka moments, taupīgs patēriņš un zems emisiju līmenis. 

Universālu transportlīdzekļu efektivitātes ziņā Movano dzinēji ieņem pirmās vietas. BiTurbo tehnoloģija apvieno lielāko spēka momentu jau pie maza apgriezienu skaita ar lielu jaudu un spēka momentu pie liela apgriezienu skaita. Tas nodrošina ātru reakciju, gludu un līdzenu paātrinājumu un uzlabotu efektivitāti.

 

Start/Stop sistēma samazina emisiju un degvielas patēriņa līmeni līdz nullei katra apstāšanās reizē. Ir pieejama arī Easytronic® automātiskā pārnesumkārba.

 

Degvielas patēriņš l/100 km: pilsētvidē XX, blīvā pilsētvidē XX, kombinētā vidē XX; CO2 emisijas g/km: kombinētā vidē XX. Atbilstoši Regulai R (EK) Nr. 715/2007 (attiecīgi piemērojamā versijā).

EKSPLUATĀCIJAS IZMAKSAS.
Konstruēts, lai nodrošinātu gadiem ilgu uzticamu kalpošanu ar minimāli nepieciešamu apkopi, Movano nodrošina zemas kopējās īpašuma tiesību izmaksas, izmantojot naudas taupošu funkciju kombināciju. 

DAUDZFUNKCIONALITĀTE.

SĒDVIETU IESPĒJAS
Transportējiet visus darbiniekus no punkta A līdz punktam B — Opel Movano ir vieta līdz pat 7 cilvēkiem, tostarp vadītājam un darba aprīkojumam. 
Opel Movano darbinieku furgona specialitāte ir efektīva darbinieku un aprīkojuma transportēšana. Divas vietas blakus vadītājam — vai viena, ja ir norādīta izvēles atsevišķa sēdvieta — un liels sēdeklis aizmugurē, kurā var savietoties četri darbinieki. Drošības jostas un galvas balsti, protams, ir standarta aprīkojums.
PIELĀGOJAMS BIROJA GALDS
Pārveidojiet Movano par mobilu biroju, izmantojot nolokāmo centra sēdvietu, kas kalpo arī kā pielāgojams biroja galds. Tajā ietverta arī grozāms paliktnis vadītāja klēpjdatoram. 
AUGŠĒJĀS GLABĀTUVES
Brauciena laikā glabājiet visu vienuviet. Viegli glabājiet svarīgas mantas augšējās slēgtajās glabātuvēs. 
FLEXTRAY CIMDU NODALĪJUMS
Lielais, bīdāmais FlexTray cimdu nodalījums ar maks. 10,5 litru ietilpību un pārskatāmu, plakanu virsmu padara darbarīku turēšanu viegli sasniedzamā attālumā ērtu. 
IEVELKAMS GALDIŅŠ
Izmantojiet vadītāja kabīni kā mazu biroju — ar ievelkamu galdiņu un krūzīšu turētāju, ko var atlocīt pasažiera vietā. 
SĀNU DURVJU GLABĀTUVE
Visas nepieciešamās mantas glabājiet ietilpīgajos durvju nodalījumos. Sānu durvju glabātuvē ietilpst līdz pat 1,5 litru ūdens pudeles. 

SAVIENOJAMĪBA.

NAVI 50 INTELLILINK PRO
Navi 50 IntelliLink Pro: šī radio, izklaides un navigācijas sistēma ar 7˝ krāsu skārienekrānu piedāvā izdevīgu risinājumu. 

Galvenās funkcijas:

  • 7 collu skārienjutīgais ekrāns
  • Android Auto™1 un Apple Car Play™2 ziņojumapmaiņai brīvroku režīmā
  • Balss vadība savienotajiem viedtālruņiem
  • Radio vadība uz stūres
  • Bluetooth® brīvroku režīms saziņai, izmantojot tālruni, un audio straumēšanai
  • USB un AUX pieslēgvietas
  • Digitālais radio DAB+3
  • Dinamiska navigācija ar Rietumeiropas un Austrumeiropas kartēm

 

1Android ir uzņēmuma Google Inc. preču zīme.
2Apple CarPlay ir uzņēmuma Apple Inc. preču zīme. 3Izvēles.

BEZVADU UZLĀDE

Vienkārši novietojiet savu viedtālruni1 tālruņa nodalījumā ar iebūvētu indukcijas lādētāju, lai veiktu akumulatora uzlādi bez vadiem.

 

1Darbojas tikai ar ierīcēm, kas saderīgas ar Qi.

 
RADIO 15 USB
Uztvērējs ar integrētu displeju, kurā tiek parādīts arī laiks un piedāvāta universāla savienojamība, izmantojot USB un Bluetooth®. Izeja 2 x 15 W. Pēc izvēles pieejams digitālais radio DAB+. 

DROŠĪBA.

ATPAKAĻSKATS
Braucot uz priekšu, atpakaļskata iespēja pastāvīgi sniedz lielisku skatu uz satiksmi aiz jūsu transportlīdzekļa — pat tad, ja braucat ar furgonu, kuram nav aizmugures logu. 
SĀNU AKLO PUNKTU BRĪDINĀJUMS
Sānu aklo punktu brīdinājums uztver citus transportlīdzekļus, kas pārvietojas netālu no jūsu automašīnas, un brīdina, kad tie nonāk jūsu aklajos punktos. 
SĀNU VĒJA PALĪDZĪBA
Sānu vēja palīdzība automātiski uztver sānu vēja radītus traucējumus un veic pretdarbību ar papildu stabilitāti. 
JOSLU DROŠĪBA

Joslas saglabāšanas brīdinājuma sistēma1 uztver joslu maiņu un, automašīnai neapzināti novirzoties no kursa, brīdina ar vizuālu un skaņas signālu.

 

1Pieejama tikai uzlabotās drošības palīdzības pakotnē.

 
PARKOŠANĀS PILOTS
Parkošanās pilots ar skaņas signāliem un vizuālu palīdzību palīdz izvairīties no nejaušiem bojājumiem, parkojoties ar priekšu, aizmuguri vai paralēli. 
AIZSARDZĪBA
Transportlīdzekļa drošības sistēma ar pretaizdzīšanas trauksmi izmanto tilpuma kustības sensorus, lai visu transportlīdzekli aizsargātu pret ielaušanos. Pēc izvēles pieejami arī bloķētāji. 
ATPAKAĻSKATA KAMERA

Parkošanās atpakaļskata kamera 7” navigācijas ekrānā1 parāda neaizsegtu aiz transportlīdzekļa esošā laukuma skatu, lai iespējotu precīzu parkošanos.

 

1Standarta Radio 15 USB gadījumā, atpakaļskats tiek parādīts atpakaļskata spogulī iebūvētā 3,5'' LCD ekrānā.

 

KRAVAS DROŠĪBA.

KRAVAS NODALĪJUMS
Nodrošiniet savu kravu ātri un droši, izmantojot kravas piestiprināšanas risinājumus, ko var pasūtīt tieši no rūpnīcas. 
Trīsdimensiju, ārkārtīgi elastīgais un pielāgojamais kravas noturēšanas tīkls ir perfekts kravai, kam ir atšķirīgi izmēri un sastāvs. Varat arī droši piestiprināt smagas kravas, izmantojot teleskopiskos bloķēšanas stieņus, kas tiek horizontāli vai vertikāli uzstādi uz fiksācijas sliedēm.
KRAVAS AIZSARDZĪBA
Transportējiet kravu, neizdarot bojājumus transportlīdzekļa iekšpusei, ar aizsargājošiem koka paneļiem un kravas nodalījuma aizsardzību. 
Koka grīda ar epoksīda sveķu pārklājumu aizsargā kravas telpas grīdu, un pilna vai pusaugstuma koka paneļi aizsargā sienas. Īpaši izstrādāti, lai neaizsegtu būtiskās stiprinājuma cilpas.
LOGU AIZSARDZĪBA
Izturīgs tērauda siets, kas palīdz aizsargāt logu, neaizsedzot skatu un atbilstot ISO standartiem. 
LED KRAVAS GAISMA
Vienmēr nodrošiniet labu pārskatāmību, ieejot kravas telpā, spožo LED gaismu dēļ. 

KOMFORTS.

ĒRTI VADĪTĀJA SĒDEKĻI
Pēc izvēles pieejami dziļi konturēti ērti vadītāja sēdekļi ar pielāgojamu jostas daļas atbalstu un rokas atbalstu ar pielāgojamu augstumu. Pieejams arī kā pasažiera sēdeklis. 
VADĪTĀJA SĒDEKLIS AR AMORTIZĀCIJU
Pēc izvēles pieejams vadītāja sēdeklis ar amortizāciju un pielāgojamu amortizācijas jutību ir perfekts braukšanai nelīdzenā reljefā vai lielos attālumos. 
ELEKTRONISKA KLIMATA KONTROLE
Saglabājiet mieru, elektroniska klimata kontroles sistēma automātiski pielāgo pareizo temperatūru, lai uzturētu izvēlēto klimatu transportlīdzekļa iekšpusē. 
BORTA DATORS
3,5” TFT zona instrumentu kopumā lieliski attēlo skaidri saprotamu informāciju, piem., diapazonu vai braukšanas laiku un parāda uzlabotās vadītāja palīdzības sistēmas brīdinājumus. 
PARKOŠANĀS SILDĪTĀJS
Izbaudiet tūlītēju komfortu un tīrus logus no paša sākuma. Pieejams arī ar ieprogrammējamu taimeri, kabīnes temperatūru un apsildes cikla uzraudzību. 

OPEL+ PIEDERUMI.

Piederumi — piemēroti jums.

Opel+ oriģinālie piederumi ļauj jums izpaust savu būtību un efektīvi izmantot Movano automašīnu. Tie ir izstrādāti un pārbaudīti jūsu Opel.

 

Attēli var atšķirties no pārdotā produkta.

Augstākās kvalitātes sēdekļa pārvalks
VAIRĀK
Vissezonas grīdas paklājiņi
VAIRĀK
Sānu loga aizsargrežģi
VAIRĀK
Krūzīšu turētājs
VAIRĀK
Sakabes āķis sakabes stienim
VAIRĀK
Jumta bagāžnieks
VAIRĀK

TĀLĀKAS DARBĪBAS.