Krava
FlexCargo®

Novatoriskais FlexCargo® 2-vietīgais pasažieru sēdeklis paplašina Vivaro elastību, radot konkurētspējīgu kravas telpu līdz pat 6,6 m3 un maksimālo kravas garumu līdz pat 4 m.

 

Izmantojiet maksimālās ielādes garumu līdz 2,86 m garās riteņu garenbāzes versijai Vivaro, vai izmantojiet FlexCargo®(i) Papildaprīkojums.   atveramo starpsienas lūku, lai ievietotu līdz pat 4 m garus objektus.

 
Kravnesība
Samaziniet veicamo braucienu skaitu, vienā piegājienā pārvadājot lielāku kravas apjomu pateicoties Vivaro iespaidīgajai 1400 kg kravnesībai. 
Bīdāmās durvis
Viena vai divas brīvroku režīmā vadāmas sānu slīddurvis(i) Papildaprīkojums.   atvieglos pasažieru iekāpšanu un izkāpšanu, vai arī piekļūt kravas nodalījumam. Vēl nekad nav bijis tik vienkārši atvērt Vivaro, kad Jūsu rokas ir aizņemtas! 
Izmēri

Tikai 4,6 m gara, Vivaro Small versija izceļas konkurentu vidū un ir ideāli piemērota tiem autovadītājiem, kuriem regulāri jābrauc pa pilsētas ielām.

 

Neraugoties uz samazinātajiem izmēriem, mazākā versija joprojām var uzņemt līdz pat 9 sēdvietām (tāpat kā Vivaro Combi), un piedāvā lielu kravnesību 1400 kg. Medium versijas garums ir 4,95 m, bet patiesi ietilpīgā Large versija joprojām ir 5,3 m gara.