Skip To Content
Funkcijas

Dive into Vivaro's functional and flexible features

Daudzpusība

Izmēri
Katrs Vivaro variants ir pieejams trīs dažādos izmēros un nodrošina nevainojamu līdzsvaru starp relatīvi kompaktiem ārējiem izmēriem un plašu, pielāgojamu salonu.
 
Īpaši Small versija ar tā nieka 4,60 m garumu ir lieliski piemērota šaurajām pilsētas ielām un teritorijām, kur telpa ir ierobežota. Šajā variantā var iekraut 2 “Euro” paletes, savukārt Medium un Large variantiem ir 3 palešu ietilpība. 
Piemērots stāvvietām
Elektriskās bīdāmās durvis nodrošina plašu un ērtu atveri aizmugurē pasažieru un kravas uzņemšanai, savukārt Vivaro augstums, kas nepārsniedz 1,9 m1 , nodrošina drošu piekļuvi apakšzemes stāvvietām. 
11,9 m augstuma ierobežojums neattiecas uz garās garenbāzes Vivaro vai variantiem ar maksimālo nestspēju 1400 kg.
Korpusa stili
Vivaro ir pieejami divi korpusa stili, tādējādi nodrošinot plašu, dažādu funkciju klāstu atbilstoši jūsu uzņēmējdarbības individuālajām vajadzībām. 
Panel Van ir piemērots tiem, kas regulāri pārvadā kravu, priekšpusē nodrošinot līdz trīs sēdvietām, savukārt Crew Van nodrošina vietu līdz pat 6 personām, pateicoties pasažieru solam aizmugurē. 

Krava

Flex cargo
Inovatīvais FlexCargo® divvietīgais pasažieru sols paplašina Vivaro elastību, radot konkurētspējīgu kravas telpu līdz pat 6,6 m un maksimālo kravas garumu līdz pat 4 m. 
Izmantojiet maksimālās ielādes garumu līdz 2,86 m garās garenbāzes Vivaro vai izmantojiet FlexCargo® salokāmo nodalījuma sienu, lai ievietotu līdz pat 4 m garus objektus.
Nestspēja

Samaziniet braucienu skaitu, katrā no tiem aizvedot vairāk, pateicoties Vivaro iespaidīgajai maksimālajai nestspējai: 1400 kg.

 

 
Bīdāmās durvis
Pateicoties papildu duālajām elektriskajām bīdāmajām durvīm un ar sensoriem darbināmo brīvroku piekļuvi, Vivaro atvēršana, kad rokas ir aizņemtas, un piekļuve tā plašajam kravas nodalījumam nekad nav bijusi vienkāršāka. 
Izmēri
Vivaro ir unikāls starp saviem konkurentiem, un tā Small varianta garums ir tikai 4,6 m, kas ir lieliski piemērots autovadītājiem, kam regulāri nākas manevrēt pilsētas ielās vai teritorijās. 
Par spīti tā samazinātajiem izmēriem, mazākais variants vēl arvien ir pieejams ar līdz pat 9 sēdvietām (kā Vivaro Combi) un augstu maksimālo nestspēju: 1400 kg. Medium varianta garums ir 4,95 m; varat arī izvēlēties variantu Large ar plašāku telpu kravai, tā garumam esot tikai 5,3 m.

Savienojumi

Informācija/izklaide
Atrodiet ātrāko ceļu uz galamērķi, izmantojot 7” skārienekrānu un Multimedia Navi.  Viegli piekļūstiet visai savai viedtālrunī saglabātajai mūzikai un saturam, izmantojot Android Auto™1 vai Apple CarPlay™1
1 Saderība un noteiktas funkcijas var atšķirties atkarībā no ierīces veida un operētājsistēmas versijas. Apple CarPlay ir Apple Inc. preču zīmes, kas reģistrēta ASV un citās valstīs. Android Auto ir Google Inc. preču zīme.
OpelConnect
Esiet sasniedzams ceļā, pateicoties viedajām tehnoloģijām un drošības sistēmām .  

2020. gada laikā1 kļūs pieejamas dažādas noderīgas funkcijas, piemēram, ārkārtas zvans, bojājuma izsaukums ar piekļuvi palīdzībai uz ceļa un Tiešsaistes navigācija.

 

1Pakalpojumu izmantošanai var būt nepieciešams abonements/samaksa, un tie var būt atkarīgi no mobilā tīkla pārklājuma un pieejamības.

Mobilais birojs

Regulējams biroja galds
Izmantojot FlexCargo® divvietīgo pasažieru solu, pārveidojiet savu Vivaro par biroju uz riteņiem ar regulējamu biroja galdu vadītājam vai pasažierim. 
Izmantojiet priekšrocības, ko sniedz ērtie viedtālruņa/planšetdatora turētāji, lai droši nostiprinātu savas ierīces. Izbaudiet papildu uzglabāšanas vietu zem pasažieru sola spilveniem, lai varētu uzglabāt darba aprīkojumu un citus vērtīgus priekšmetus līdz pat 60 litru apjomā.
Apsildāmi sēdekļi
Izbaudiet augsta līmeņa komfortu Vivaro plašajā kabīnē ar priekšējās rindas apsildāmajiem sēdekļiem, kas parūpēsies par jūsu siltumu vēsākā laikā. 
Uzglabāšana
Atvērtā tipa uzglabāšanas nodalījumi priekšējā panelī, atvērumi durvju kabatās 1,5 l pudelēm un cimdu nodalījums ar dzesēšanas funkciju — Vivaro ir vieta visam. 
Skaņas izolācija
Pateicoties dažādajiem kabīnē izmantotajiem materiāliem, kas nodrošina papildu skaņas izolāciju, varat atbrīvoties no apkārtējiem trokšņiem un izbaudīt patīkamāku braukšanu. 

Vadītāja atbalsts

Vadītāja atbalsta pakete
Būt vienmēr modram nav viegli. Vadītāja miegainības brīdinājums analizē jūsu braukšanas stilu, izmantojot priekšējo kameru un stūres ratu, informējot jūs, kad ir pienācis laiks īsam pārtraukumam. 
Brīdinājums par novirzīšanos no joslas nosaka, kad Vivaro izbrauc no joslas un brīdina vadītāju ar vizuālu un skaņas signālu. Modernā Viedo lukturu sistēma automātiski pārslēdz priekšējos lukturus starp tālajām un tuvajām gaismām, lai neapžilbinātu citus autovadītājus. Ātruma ierobežojuma pielāgošana izmanto Ceļa zīmju atpazīšanu, lai analizētu ātruma ierobežojuma izmaiņas. Ar vienu atmiņas pogas nospiedienu atļaujiet kruīza kontrolei atbilstoši pielāgot jūsu braukšanas ātrumu.
Vadītāja drošības pakete
Ar vienu atmiņas pogas nospiedienu Automātiskā kruīza kontrole samazina jūsu braukšanas ātrumu, lai saglabātu iestatīto attālumu līdz priekšā esošajam transportlīdzeklim dažādos satiksmes apstākļos, atkal to palielinot, kad ceļš ir brīvs.  
Aklā punkta brīdinājums izmanto sensorus un vizuālu projekciju spārnu spogulī, brīdinot vadītāju par transportlīdzekļiem Vivaro aklajā zonā, lai novērstu negadījumus apsteigšanas situācijās. Frontālas sadursmes brīdinājums skenē ceļu priekšā, lai brīdinātu vadītāju par potenciālu sadursmi ar transportlīdzekļiem vai kājāmgājējiem. Ja nepieciešams, Automātiskā avārijas bremzēšana veic rīcību, lai novērstu negadījumu, neatkarīgi no autovadītāja aktivizējot bremzes.
Vējstikla displejs
Savā segmentā unikālā funkcija parāda būtiskāko informāciju, piemēram, ātrumu un kruīza kontroles datus, kas tiek projicēti vadītāja skata laukā Vivaro vējstikla displejā . 
180° aizmugurskata kamera
Aizmirstiet par jebkādu stresu, ko rada transportlīdzekļa novietošana stāvvietā vai citi manevri šauros pilsētas apstākļos, pateicoties 180° panorāmas aizmugurskata kameras tehnoloģijai, kas tiek projicēta 7” skārienekrānā. 

Efektivitāte

Dzinēji un transmisijas
Nokļūstiet tālāk ar vienu bāku, pateicoties Vivaro jaudīgo, bet vienlaikus taupīgo Euro 6- dzinēju klāstam, kas nodrošina līdz pat 180 ZS jaudu ar zemākām darbināšanas izmaksām, samazinātiem izmešiem un maksimālu efektivitāti. 
Un izbaudiet precīzu pārnesumu pārslēgšanu izveicīgākai braukšanai, izvēloties kādu no Vivaro manuālajām vai automātiskajām transmisijām. 
Īpašuma kopējās izmaksas
Opel ļauj jums būs ceļā par zemākajām iespējamām izmaksām 24 stundas diennaktī, 365 dienas gadā, tā palielinot jūsu uzņēmējdarbības ienesīgumu. 

Izbaudiet līdzekļus ekonomējošo priekšrocību kombināciju:

 

  • Visaptverošs Eiropas tīkls ar vairāk nekā 4500 Opel servisa vietām un vairāk kā 3000 komerciālo transportlīdzekļu servisa centriem
  • Ietverta Opel Palīdzība uz ceļa pirmajam gadam 40 valstīs
  • Garantētas Opel oriģinālās rezerves daļas
  • Zemas servisa un apkopes izmaksas
  • Gari apkopes intervāli: līdz pat 2 gadiem/50 000 km
IntelliGrip
Vivaro IntelliGrip sistēma, kas ietver īpašas celtniecības objektu riepas, nodrošina papildu vilces spēku uz grūti izbraucamām virsmām, piemēram, dubļiem, smiltīm vai sniega. 

Opel+ piederumi

Atbilst visām jūsu vajadzībām

Izpaudiet sevi ar oriģinālajiem Opel+ piederumiem un izmantojiet visas sava Vivaro iespējas. Radīts un izmēģināts jūsu Opel transportlīdzeklim.

 

Attēls var atšķirties no tirdzniecībā pieejamā produkta.

Grīdas paklājiņi
Rādīt detalizēti
Vēja deflektori
Rādīt detalizēti
Kravas nodalījuma aizsardzības komplekts
Rādīt detalizēti
Jumta bagāžnieks
Rādīt detalizēti
Vilkšanas sakabe ar bumbu
Rādīt detalizēti

Tālākās darbības