Skip To Content
Pārskats

Vivaro Panel Van

Paveiciet darbus produktīvi un profesionāļa cienīgi. Manevrējamie sēdekļi un augsto tehnoloģiju savienojumi sniedz komfortu un ērtības, savukārt plašais kravas nodalījums un lielā nestspēja palīdz nodrošināt produktivitāti. 

Jūsu labākais instruments ir jūsu autofurgons

Būtiskākais

Elastība, komforts, izmēri

Atrodiet piemērotāko

Izmēri
Katrs Vivaro variants ir pieejams trīs dažādos izmēros un nodrošina nevainojamu līdzsvaru starp relatīvi kompaktiem ārējiem izmēriem un plašu, pielāgojamu salonu. Īpaši Small versija ar tā nieka 4,60 m garumu ir lieliski piemērota šaurajām pilsētas ielām un teritorijām, kur telpa ir ierobežota. Šajā variantā var iekraut 2 “Euro” paletes, savukārt Medium un Large variantiem ir 3 palešu ietilpība. 

Gudra iekraušana

Flex Cargo

Inovatīvais FlexCargo® divvietīgais pasažieru sols paplašina Vivaro elastību, radot konkurētspējīgu kravas telpu līdz pat 6,6 m3(1) un maksimālo kravas garumu līdz pat 4 m.

Izmantojiet maksimālās ielādes garumu līdz 2,86 m garās garenbāzes Vivaro vai izmantojiet FlexCargo®2 salokāmo nodalījuma sienu, lai ievietotu līdz pat 4 m garus objektus (papildiespēja).

Izbaudiet brīvroku režīmu

Bīdāmās durvis
Papildu Duālās elektriskās bīdāmās durvis un ar sensoriem darbināmā brīvroku piekļuve nozīmē, ka varat bez pūlēm piekļūt Vivaro plašajam kravas nodalījumam arī tad, ja jūsu rokas ir pilnas.

Tālākās darbības