Īpašības
Iekraušanas funkcionalitāte
Tikpat liels kā Jūsu bizness. Ar maksimālo kravnesību 1 275 kg (i) Modeļiem ar palielinātu kravnesību.  , kravas telpas tilpumu līdz 6,6 m(i) Atkarībā no modeļa versijas.   un maksimālo kravas garumu līdz 4 m (i) Atkarībā no modeļa versijas.   jaunais Vivaro Electric ir līderis savā klasē. Tā daudzpusīgais salons ar praktiskām bīdāmām sānu slīddurvīm (i) Papildaprīkojums.   un divām lielām aizmugurējām durvīm padara to par spēcīgu partneri visos ikdienas transportēšanas uzdevumos. 
Smart business
Vienmēr darbos! Jaunais Vivaro Electric sniedz Jums pilnīgu kontroli ar visu nepieciešamo informāciju, nodrošinot pilnīgu un digitālu pārskatu par Jūsu braucienu. 10" digitālais mērinstrumentu panelis nodrošina skaidru, grafisku vizualizāciju reāllaikā, lai Jūs varētu droši (i) Papildaprīkojums.   plānot savus darbus. Jo lielāka efektivitāte nozīmē vairāk panākumu. 
Vienmēr tikai uz priekšu

Ar jauno Vivaro Electric Jūs varat ilgtspējīgi attīstīt savu biznesu. Neatkarīgi no tā, vai braucat pilsētvidē, pa lauku ceļiem vai pa šoseju: pateicoties 100% elektriskajai piedziņai, Jūs varat braukt efektīvāk no un uz darbu – ar tūlītēju griezes momentu un maksimālo ātrumu 130 km/h.

 

Praktiskas autovadītāja atbalsta sistēmas, piemēram, kustības joslas šķērsošanas brīdinājuma sistēma, "aklo” zonu uzraudzības sistēma, automātiskā avārijas bremzēšanas sistēma, 180° atpakaļgaitas skata kamera vai IntelliGrip saķeres kontrole palielina pasažieru un kravas drošību.