Savienojamība
Navigācijas sistēma
Izmantojot papildu navigācijas sistēmu (i) Papildaprīkojums.  , Jūs varat ērti un laikā sasniegt galamērķi. Connect Plus paka (i) Connect Plus tiešsaistes navigācijas pakalpojumi nodrošina reāllaika satiksmes informāciju, informāciju par stāvvietām, degvielas cenām un laikapstākļiem, tiešsaistes interešu punktu meklēšanu, un satiksmes brīdinājumus, attālināto vadību, elektroautomobiļiem: e-tālvadību un Free2Move eSolutions.   piedāvā arī jaunākos karšu atjauninājumus, kā arī tiešsaistes satiksmes, stāvvietu un laikapstākļu informāciju no TomTom®. Lai nenovērstu uzmanību no ceļa, vienkārši sakiet “Hei, Opel!”, lai aktivizētu dabiskās balss atpazīšanas funkciju. Navigācijas sistēma ir pilnībā saderīga (i) Saderība un dažas funkcijas var atšķirties atkarībā no ierīces veida un operētājsistēmas versijas.   ar Apple CarPlay™ (i) Apple CarPlay™ ir Apple Inc. preču zīme, kas reģistrēta ASV un citās valstīs. Android Auto™ ir Google Inc. preču zīme.   un Android Auto™  (i) Apple CarPlay™ ir Apple Inc. preču zīme, kas reģistrēta ASV un citās valstīs. Android Auto™ ir Google Inc. preču zīme.   bezvadu multivides izmantošanai automobilī. 
OpelConnect pakalpojumi

Viedās tehnoloģiju sistēmas un savienotie pakalpojumi (i) OpelConnect pakalpojumu pieejamība dažādās valstīs un katrā automobilī ir atšķirīga. Pakalpojumiem var būt nepieciešama abonēšana/maksa, un tie ir atkarīgi no mobilā tīkla pārklājuma un tīkla pieejamības.  , kas piedāvā savienojamību un mūsdienīgas inovācijas, uzlabo Jūsu drošību un nodrošina aizraujošu un efektīvu braucienu.

 

Connect ONE paka

Ārkārtas palīdzības izsaukums, izsaukums avārijas gadījumā, automobiļa statuss un informācija, spēles.

 

Connect PLUS paka

E-tālvadība, attālinātā vadība, Live Navigation / Connected Navigation Plus paka, ieskaitot Trip Planner braucienu plānotāju.