Mobilais birojs
Regulējams biroja galds

Furgons vai birojs? Kāpēc izvēlēties? FlexCargo® 2-vietīgais pasažiera sēdeklis (i) Papildaprīkojums.   pārvērš Jūsu Vivaro par biroju uz riteņiem ar regulējamu biroja galdu vadītājam vai pasažierim.

Paredzēts organizētiem panākumiem. Izmantojiet praktiskā viedtālruņa / planšetdatora stiprinājuma (i) Papildaprīkojums.   priekšrocības, lai aizsargātu savas ierīces. Zem pasažiera sēdekļa ir papildu 60 l uzglabāšanas vieta, kur varat glabāt darba aprīkojumu un citas vērtīgas lietas.

 
Sēdekļi ar apsildes funkciju

Lielāks komforts, vieglāks darbs. Izmantojot FlexCargo® 2-vietīgo pasažiera sēdekli (i) Papildaprīkojums.  , pārvērtiet savu jauno Vivaro par biroju uz riteņiem ar regulējamu biroja galdu vadītājam vai pasažierim! Priekšējie sēdekļi ar apsildes funkciju (i) Papildaprīkojums.   nodrošina patīkamu siltumu pat aukstajā sezonā un piedāvā vēl lielāku komfortu vadītāja kabīnē.

Paredzēts organizētiem panākumiem. Izmantojiet praktiskā viedtālruņa / planšetdatora stiprinājuma (i) Papildaprīkojums. priekšrocības, lai aizsargātu savas ierīces. Zem pasažiera sēdekļa ir papildu 60 l uzglabāšanas vieta, kur varat glabāt darba aprīkojumu un citas vērtīgas lietas.

 
Uzglabāšanas nodalījumi
Viss savās vietās! Jaunais Vivaro piedāvā glabātavu mērinstrumentu panelī, kā arī glabāšanas nodalījumus vadītāja un pasažiera durvīs, kas ir pietiekami lieli, lai tajos ievietotu 1,5 litru pudeli. Kopā ar cimdu nodalījumu ar dzesēšanas funkciju Šīs praktiskās uzglabāšanas iespējas atvieglo ikdienas darbu Jums un Jūsu komandai. 
Bezvadu uzlāde
Vienmēr pilnībā uzlādēts! Jaunā Vivaro viduskonsolē izvietotajā nodalījumā bezvadu uzlādes sistēma ļauj uzlādēt saderīgos tālruņus atrodoties ceļā jebkurā laikā un bez nepieciešamības izmantot kabeļus.