Drošība un atbalsts vadītājam
180° atpakaļgaitas skata kamera
Samaziniet uztraukumu par manevrēšanu stāvlaikumos vai citās šaurās pilsētas ieliņās: 180° panorāmas skata atpakaļgaitas kamera(i) Papildaprīkojums.  parāda attēlu ar trajektorijas līnijām 10" skārienekrānā, lai atvieglotu braukšanu atpakaļgaitā un izvairītos no nevajadzīgiem skrāpējumiem vai sadursmēm. 
Priekšējās sadursmes iespējamības brīdinājuma sistēma

Priekšējās sadursmes iespējamības brīdinājuma sistēma(i) Opel autovadītāja atbalsta sistēmas ir paredzētas, lai palīdzētu vadītājam sistēmas iespēju robežās. Tomēr vadītājs joprojām ir atbildīgs par automobiļa vadīšanu.  uzrauga satiksmes situāciju automobiļa priekšā un brīdina par iespējamu sadursmi ar transportlīdzekļiem vai gājējiem.

 

Ja nepieciešams, automātiskā avārijas bremzēšanas sistēma veic darbības, lai novērstu negadījumu, iedarbojoties uz bremzēm neatkarīgi no vadītāja reakcijas. Tas nodrošina drošāku un kontrolētāku braukšanas pieredzi ikdienā.

 
Visaptveroša aizmugurējās redzamības sistēma

Neatkarīgi no tā, vai pārvietojaties šaurās stāvvietās vai sastrēgumstundās: visaptveroša aizmugurējās redzamības sistēma(i) Papildaprīkojums. ievērojami uzlabo drošību un komfortu ikdienas braucienos.

 

Viedā kameru sistēma izmanto divas kameras, lai projicētu furgona apkārtnes skatu digitālajā ekrānā, nodrošinot vadītājam vispusīgu redzamību un padarot automobiļa novietošanu šaurās stāvvietās un izbraukšanu no tām par bērnu spēli.