Iepriekšējais
 • OPEL KOMERCIĀLIE TRANSPORTLĪDZEKĻI, PĀRVEIDOJUMI UN CITI

  COMBO
  CORSAVAN

  Loģistika, transports, izplatīšana? Opel komerciālo transportlīdzekļu klāstā ir jebkas, sākot no paneļu furgoniem, kravas kabīnēm, šasijas kabīnēm un rūpnīcas pārveidojumiem līdz pat specializētiem transportlīdzekļiem no uzticamiem piegādātājiem. Īsāk sakot, mēs piedāvājam jūsu uzņēmējdarbībai ideāli piemērotu Opel apvienojumā ar specializētām zināšanām par komerciālajiem transportlīdzekļiem un piederumiem, lai jūsu transportlīdzeklis darītu savu darbu. Piegādātu.

 • #IKDIENASVAROŅI. OPEL KOMERCIĀLIE TRANSPORTLĪDZEKĻI.

  Apskatiet šo triku cīņu! F2 frīstailisti izrāda savas fantastiskās prasmes. Ar Opel komerciālo transportlīdzekļu atbalstu viņi piespēlēs atstāj Hummelsu, Aubamejangu, Šmelceru, Veiglu un Piščeku vaļā mutēm.

  Noskatieties video tagad!
Tālāk

Pārveidojumi

Plašajā rūpnīcā ražoto un trešo pušu pārveidojumu klāstā atrodiet komerciālos transportlīdzekļus par lielisku vērtību un autoparka risinājumus jūsu uzņēmuma vajadzībām.

Uzziniet vairāk

Finanšu informācija

Neatkarīgi no tā, vai jūs vēlaties iznomāt vai finansēt minivenu vai izveidot veselu autoparku, jūs atradīsiet īpaši izstrādātus risinājumus un lieliskus piedāvājumus no Opel.

Uzziniet vairāk

Serviss

Iegūstiet informāciju par garantijām, palīdzību un apkopes pakalpojumiem, kā arī komerciālo transportlīdzekļu rokasgrāmatas.

Uzziniet vairāk

Piederumi

Aplūkojiet Opel oriģinālo daļu, disku, riepu un sezonas produktu piedāvājumu.

Uzziniet vairāk
Iepriekšējais
 • MOVANO

  Opel Movano ir viens no veiktspējīgākajiem furgoniem pasaulē. Tam ir iespaidīgas versiju, kravas svara un augstuma izvēles iespējas, kas padara to par vienu no labākajiem klasē.

Tālāk
Iepriekšējais
 • VIVARO

  Jaunās paaudzes Vivaro ar izteiksmīgu dizainu, ērtu un praktisku kabīni, papildu kravas telpu un izcilu ekonomiju. Pieejams kravas furgona vai dubultās kabīnes versijā.

Tālāk
Iepriekšējais
 • COMBO

  Kravnesība līdz vienai tonnai, 5,4 m3 kravas ietilpība, divi garumi un divi augstumi padara Opel Combo par klasē vadošo biznesa partneri.

  Plašāka informācija
Tālāk
Iepriekšējais
 • CORSAVAN

  Liels tehnoloģiju un praktisku uzgabāšanas iespēju ziņā, mazs uz ceļa: Opel Corsavan piedāvā ideālo risinājumu saspringtiem darba grafikiem un piepildītām pilsētas ielām.

  Plašāka informācija
Tālāk