Opel, Combo, Exterior, Side View

FAKTI RUNĀ PAŠI PAR SEVI.

Jaunais Combo ir uzticams uzņēmējdarbības partneris, kas piedāvā izcilu daudzpusību, līdz 4,4 m³ kravas telpas¹, ekonomiskus dzinējus un pārdomātas drošības sistēmas.

 

¹Kravas ietilpība līdz 3,8 m³ modelī Combo vai līdz 4,4 m³ modelī Combo XL ar garo riteņu garenbāzi.

Opel, Combo, Rear View, Cargo Space

PIELĀGOJAMS JEBKĀDU DARBU VEIKŠANAI.

Pārvadāt kravu vēl nekad nav bijis tik viegli – pateicoties lielai kravnesībai¹ līdz 1000 kg¹, starpsienai ar caurkraušanas funkciju² garu priekšmetu³ pārvadāšanai un slīddurvīm², ir iespējams paveikt praktiski jebkuru uzdevumu.

Opel, Combo, Interior

INOVATĪVS SALONS.

Combo mūsdienīgajā salonā ir pieejami līdz 15 uzglabāšanas nodalījumi, 8” skārienekrāns¹ un augsta sēdēšanas pozīcija, lai jūs varētu labi pārredzēt ceļu.

 

¹Papildaprīkojums

Opel, Combo, Exterior, Automatic Emergency Braking

PATIEŠĀM DROŠS.

Combo mūsdienīgā kabīne ir aprīkota ar līdz pat 18 viedām autovadītāja palīgsistēmām un drošības sistēmām, tostarp automātisko avārijas bremzēšanas sistēmu¹, automātisko kruīza kontroli² un autovadītāja noguruma uzraudzības sistēmu.

Close

 

¹Standartaprīkojums versijā Dynamic, papildaprīkojums citās versijās. Darbojas automātiski, braucot ar ātrumu no 5 km/h līdz 85 km/h. Ja braukšanas ātrums ir 0 līdz 30 km/h, sadursmes ātruma samazināšanas vērtība ir 0,9 g. Braucot ar ātrumu no 30 līdz 85 km/h, sistēma var samazināt ātrumu par ne vairāk kā 22 km/h. Sasniedzot šo ierobežojumu, autovadītājam jāsāk bremzēt pašam, lai turpinātu samazināt ātrumu.
²Papildaprīkojums

Close

 

¹Maksimālā kravnesība 1000 kg modelī Combo un 950 kg modelī Combo ar garo riteņu garenbāzi.
²Papildaprīkojums
³Pārvadājamās kravas garums līdz 3100 mm modelī Combo vai līdz 3400 mm modelī Combo XL ar garo riteņu garenbāzi.