PAR COMBO LIFE RUNĀ FAKTI.

Ar līdz pat 7 sēdvietām¹, neskaitāmiem mantu uzglabāšanas nodalījumiem un modernizētām vadītāja palīgsistēmām aprīkotais jaunais Combo Life ideāli iederas jūsu ikdienas dzīvē.

 

¹Papildaprīkojums

VIEDĀS TEHNOLOĢIJAS.

Combo Life izsmalcinātība un praktiskums iet roku rokā, tajā ir tādas klasē vadošās inovācijas, kā apsildāma stūre¹, 8” skārienjūtīgais ekrāns¹ un automātiskā avārijas bremzēšanas sistēma².

IZMANTOJIET TELPU EFEKTĪVĀK.

Jāpārvieto visa ģimene un mantas? To visu var nodrošināt Combo Life ar līdz pat 2693 litru bagāžnieku¹ un transformējamiem sēdekļiem.

Close

¹ Līdz 2693 litru tilpums - Combo Life versijai ar garo garenbāzi. Līdz 2126 litru tilpums - Combo Life standarta versijai. Piekrauts līdz jumtam, kad aizmugurējie sēdekļi ir salikti, atbilstoši ISO 3832.

Close

¹ Papildaprīkojums.
² Darbojas automātiski pie 5 līdz 85 km/h liela ātruma. Ja braukšanas ātrums ir 0 līdz 30 km/h, sadursmes ātruma samazināšanas vērtība ir 0,9 g. Braucot ar ātrumu no 30 līdz 85 km/h, sistēma var samazināt ātrumu par ne vairāk kā 22 km/h. Sasniedzot šo robežu, autovadītājam jāsāk bremzēt pašam, lai samazinātu ātrumu vēl vairāk. AEBPD sistēmas darbības ātruma diapazons ir atkarīgs no uztvertā šķēršļa (kustīgs mērķis: 5 līdz 85 km/h; nekustīgs mērķis: 5 līdz 80 km/h; gājējs: 5 līdz 60 km/h). Opel autovadītāja palīgsistēmas ir izstrādātas, lai palīdzētu autovadītājam savas darbības robežās. Par braukšanu ir atbildīgs autovadītājs.