Savienojamība
Informācijas un izklaides sistēmas
Jaunajā Astra Electric pieejams mūsu jaunākais un pilnībā digitālais Pure Panel® displeja panelis. Izmantojot 10” mērinstrumentu paneli un 10” centrālo skārienekrānu, saglabāt savienojamību ir pavisam vienkārši. Viedtālruni ir viegli savienot, izmantojot Apple CarPlay™ (i) Apple CarPlay™ un Apple Siri™ ir Apple Inc. reģistrētas preču zīmes, kas reģistrētas ASV un citās valstīs. Saderība un noteiktas funkcijas var atšķirties atkarībā no ierīces veida un operētājsistēmas versijas. Lai pārbaudītu ierīces saderību, apmeklējiet vietni www.apple.com vai www.android.com, vai sazinieties ar savu Opel dīleri.   vai Android Auto™ (i) Android Auto™ ir Google Inc. reģistrēta preču zīme. Saderība un noteiktas funkcijas var atšķirties atkarībā no ierīces veida un operētājsistēmas versijas. Lai pārbaudītu ierīces saderību, apmeklējiet vietni www.apple.com vai www.android.com, vai sazinieties ar savu Opel dīleri.  . Jaunā un intuitīvā saskarne, kas atgādina viedtālruni, var tikt pilnībā pielāgota ar individuāliem lietotāju profiliem, tostarp pieejama vadītāja atpazīšanas funkcija. Papildus sirdsmieru nodrošina OpelConnect pakalpojums ārkārtas zvana veikšanai negadījuma vai ārkārtas situācijā, kā arī automātiski bezvadu atjauninājumi. Multimediju sistēmā iekļauts arī AM/FM/DAB+ radio, Bluetooth® (i) Bluetooth® ir Bluetooth SIG inc. reģistrēta preču zīme.   audio straumēšana un divas USB-C pieslēgvietas. Klausieties sevis izvēlētu mūziku, lai kur Jūs atrastos! 
Navigācija

Opel Multimedia Navi navigācijas sistēma (i) Connected Navigation Pack Plus pakalpojumi ir pieejami bezmaksas 3 gadus pēc automobiļa pirmās reģistrācijas, un pēc tam ir pieejami par papildu abonēšanas maksu. Sākotnēji tā aktivizēšana nepieciešama no OpelConnect veikala vai MyOpel lietotnes. Pakalpojumu pieejamība un saturs atšķiras atkarībā no valsts un automobiļa.   sniedz reāllaika informāciju par satiksmi, stāvvietu pieejamību, laikapstākļu prognozēm un interešu punktu meklētāju. Viedā sistēma atpazīs Jūsu balss komandas pēc tam, kad to aktivizēsiet, sakot “Hei Opel!”. Visa informācija tiek parādīta uz Intelli-HUD displeja (i) Papildaprīkojums.  , mērinstrumentu paneļa vai 10" centrālā skārienekrāna. Nosūtiet galamērķa adresi uz automobili, izmantojot viedtālruņa MyOpel lietotni, vai saņemiet sava brauciena noslēdzošās norādes, lai nokļūtu galamērķī arī pēc automobiļa novietošanas stāvvietā.

 

 
Bezvadu uzlāde

Jaunā Opel Astra Electric salons ir atbrīvots no visa liekā un ir aprīkots ar inovatīvām funkcijām, lai to saglabātu tīru un mierpilnu bez vadu mudžekļiem. Varat uzlādēt ierīces, izmantojot integrēto bezvadu lādētāju (i) Pieejamība ir atkarīga no piedāvājuma. Tikai ar PMA un Qi iespējotām ierīcēm. Lai pārbaudītu ierīces saderību, sazinieties ar Opel dīleri.     vai 2 USB-C pieslēgvietas. Savukārt iebūvētais kustību sensors novērš ierīces akumulatora pārslodzi, ja uzlādes laikā braucat ar automobili pa nelīdzenu ceļu.