Dizains
Stilīgas detaļas
Izceliet savu personību ar aerodinamiski optimizētiem 18" vieglmetāla diskiem. Diski ir pieejami divos dažādos dizainos, un tie ļauj Jūsu jaunajam Opel Astra Electric izskatīties tikpat aizraujošai, kā braukt ar to. 
Nākotnes atspulgs
Jūs skatāties uz visdrosmīgāko hečbeku. Tur, kur citiem automobiļiem ir vienkārša radiatora reste, Opel Astra Electric lepni izvietots atšķirīgais Vizor®. Šis satriecošais panelis ir tīrs vācu “Form Follows Function” dizains, kas nevainojami apvieno priekšpusē esošās ierīces un sensorus vienmērīgā lokā. 
Izcils salons

Atklājiet jaunākās paaudzes salona dizaina un inovāciju pasauli. Opel Astra Electric iekšpusē Jūs atklāsiet jauno un uzlaboto digitālo Opel Pure Panel® *, kas vadītājam sniegto informāciju izklāsta vienmērīgi un vēl nebijušā veidā.
Atpūtieties ergonomiskajos un AGR sertificētajos sēdekļos **, kas pieejami ar greznu Alcantara vai Nappa ādas apdari un aprīkoti ar ventilācijas un masāžas funkciju.
Pateicoties mūsdienu savienojamībai, ieskaujiet sevi ar plašumu, tehnoloģijām un patiesu komfortu!

 

* Papildaprīkojums.
** Ergonomiskos sēdekļus ir sertificējusi un pārbaudījusi AGR neatkarīga ekspertu komisija, kurā ir dažādu nozaru ārsti un terapeiti un kuras mērķis ir izvairīties no muguras sāpēm. Papildinformācija par AGR apstiprinājuma zīmogu ir pieejama vietnē www.agr-ev.de.