Drošība
Intelli-Lux® LED Pixel Light lukturi
Jaunais Opel Astra Electric ir aprīkots ar Intelli-Lux® LED Pixel priekšējiem lukturiem, kas ir revolucionārs aprīkojums kompaktajā klasē. Šī sistēma ir lēciens uz augšu priekšējo lukturu tehnoloģijā un arī solis uz priekšu salīdzinājumā ar iepriekšējām Intelli-Lux paaudzēm. Šī ir savā klasē labākā sistēma, kas uzlabo redzamību diennakts tumšajā laikā ar pastāvīgām tālajām gaismām, neapžilbinot pretimbraucošo transportlīdzekļu vadītājus. Priekšējie lukturi kopā sastāv no 168 segmentiem, kas pielāgojas satiksmes apstākļiem, automātiski izslēdzot atsevišķas gaismas staru segmentu vienības. 
Intelli-HUD 
Astra Electric Intelli-HUD (Head-up Display) displejs acu augstumā izskatās patiesi futūristisks, projicējot būtiskāko ar braukšanu saistīto informāciju tieši vadītāja redzamības zonā uz vējstikla, lai Jūs nenovēršot acis no ceļa, varētu pārlūkot pašu svarīgāko. Šī jaunākās paaudzes Opel vējstikla displeja tehnoloģija paplašina projekcijas lauku un uzlabo izšķirtspēju, un to var iestatīt, lai parādītu dažādas ar mērinstrumentu paneli saistītas lapas, tostarp uznirstošos brīdinājumus, detalizētas kartes, ienākošos zvanus un multivides informāciju. 
Intelli-Vision
Intelli-Vision sistēma aktivizējas automātiski, kad ieslēdzat jaunās Opel Astra Electric atpakaļgaitas pārnesumu (vai pēc atsevišķa pieprasījuma), un izmanto 4 kameras, kas novietotas dažādās automobiļa pusēs. Reāllaika un 360° augstas izšķirtspējas attēli ir labākais palīgs, lai pārskatītu automobiļa apkārtni. Varat arī pārslēgties starp kameru skatiem, lai iegūtu sev piemērotāko. Jūs vienmēr redzēsiet kas un no kurienes Jums tuvojas, tādējādi padarot manevrēšanu pat šaurākajā stāvvietā par bērnu spēli. 
Intelli-Drive 2.0
Intelli-Drive 2.0 apvieno Opel vismodernākās un intuitīvākās palīdzības tehnoloģijas, lai padarītu jauno Astra Electric par drošāko un relaksējošāko braukšanas pieredzi, kādu jebkad esam radījuši. Šajā sistēmā ir integrētas vairākas funkcijas, tostarp pagrieziena ātruma adaptācija, kas aprēķina un pielāgo Astra Electric paātrinājumu līkumos, lai nodrošinātu maksimālu komfortu un kontroli. Vēl pieejama inteliģentā ātruma adaptācijas sistēma (A-ISA), kas analizē ceļa zīmes un iesaka attiecīgi palēnināt vai palielināt ātrumu, ņemot vērā pat esošos laika apstākļus. Bet pusautomātiskā braukšanas joslas maiņas sistēma (SALC) pamana, kad maināt joslas, un var veikt šo manevru Jūsu vietā.