Premium līmeņa komforts
Ergonomiski sēdekļi
Opel Astra uzlādējamais hibrīds palutinās Jūsu muguru ar ergonomisku sēdekli(i) Papildaprīkojums atsevišķās apdares versijās. i Vācijas muguras veselības asociācija (AGR) ir neatkarīga asociācija Vācijā, ko atbalsta ārsti un terapeiti. Kopš 1995. gada AGR veic plašus pētījumus, lai nodrošinātu muguras traumu profilaksi un apturētu muguras sāpju izplatīšanos. AGR marķējums apliecina, ka AGR sertificētie jaunās Astra ergonomiskie sēdekļi atbilst visaugstākajiem Vācijas standartiem.   , ko apstiprinājusi Vācijas muguras veselības asociācija(i) Papildaprīkojums atsevišķās apdares versijās. i Vācijas muguras veselības asociācija (AGR) ir neatkarīga asociācija Vācijā, ko atbalsta ārsti un terapeiti. Kopš 1995. gada AGR veic plašus pētījumus, lai nodrošinātu muguras traumu profilaksi un apturētu muguras sāpju izplatīšanos. AGR marķējums apliecina, ka AGR sertificētie jaunās Astra ergonomiskie sēdekļi atbilst visaugstākajiem Vācijas standartiem.  . Ar dažādām regulēšanas iespējām, ieskaitot pozicionējamus galvas balstus, elektroniski regulējamu jostasvietas atbalstu un pagarināmu augšstilba atbalstu, šie sēdekļi rūpēsies par Jūsu labsajūtu. 
Apsildes funkcijas
Ātri un efektīvi atbrīvojieties no apledojuma vai kondensāta ar ThermaTec® apsildāmo vējstiklu(i) Papildaprīkojums.  . Apsildāmie priekšējie(i) Papildaprīkojums.   un pat aizmugurējie sānu sēdekļi(i) Papildaprīkojums.  , kā arī apsildāma stūre(i) Papildaprīkojums.   nodrošina komfortu aukstos rītos. 
Panorāmas lūka
Panorāmas lūka(i) Papildaprīkojums.   piepilda Opel Astra uzlādējamā hibrīda plašo salonu ar gaismu, un to var aizvērt vai pilnībā atvērt, lai nodrošinātu vadītājam un pasažieriem maksimālu daudzumu gaismas, un arī vējainu braukšanas pieredzi, ja ir tāda vēlme. 
Intelli-Air
Intelli-Air ir jauns un ārkārtīgi efektīvs gaisa filtrs, kas sniedz nepārtrauktu informāciju par gaisa kvalitāti. Tas palīdz salonā uzturēt svaigu un tīru gaisu.