Premium līmeņa komforts
Ergonomiski aktīvie sēdekļi
Jaunajiem Opel Astra plug-in hibrīda ergonomiskajiem aktīvajiem sēdekļiem(i) Pieejami kā papildaprīkojums atsevišķos apdares līmeņos.   ir AGR(i) Sertifikāts ir kvalitātes zīmogs, ko piešķir neatkarīga testēšanas komiteja, ko veido dažādu medicīnas nozaru speciālisti.   (Kampaņa veselām mugurām) kvalitātes zīmogs. Ar dažādiem regulēšanas variantiem, ieskaitot pielāgojamus galvas balstus, elektriski regulējamu jostas vietas atbalstu un izbīdāmu augšstilbu atbalstu, šie sēdekļi ir ne tikai izcili ērti, bet arī nodrošina veselīgu stāju vadītāja un pasažiera ilgtermiņa labsajūtai. 
Apsildes funkcijas

Ātri un efektīvi atbrīvojies no apledojuma un aizsvīduma ar ThermaTec® apsildāmo vējstiklu(i) Papildaprīkojums.  . Izbaudi apsildāmus priekšējos(i) Papildaprīkojums.   un pat malējos aizmugurējos sēdekļus(i) Papildaprīkojums.  , kā arī apsildāmu stūri(i) Papildaprīkojums.  , kas sniegs siltu, ērtu satvērienu aukstos rītos.

 

 
Panorāmas lūka
Panorāmas lūka(i) Papildaprīkojums.    Izgaismo Opel Astra plug-in hibrīda plašo salonu un var tikt izmantota ventilācijas režīmā vai atvērta līdz galam, lai sniegtu vadītājam un pasažieriem maksimāli gaišu un gaisīgu braukšanas pieredzi. 
Intelli-Air
Intelli-Air ir jauns augstas efektivitātes gaisa filtrs, kas pastāvīgi sniedz informāciju par gaisa kvalitāti. Tas palīdz saglabāt svaigu un tīru gaisu salonā.