Savienojamība
Multimediji
Dodies ceļā ar spilgtākajiem ritmiem vai tīrāko relaksāciju. Jaunais pilnībā digitālais Pure Panel® izmanto 10" mērinstrumentu paneli un 10" centrālo skārienekrānu, kam ir bezvadu savienojums ar Tavu viedtālruni, izmantojot Apple CarPlay(i) Apple CarPlay™ ir ASV un citās valstīs reģistrēta Apple Inc. preču zīme, un Android Auto™ ir reģistrēta Google Inc. preču zīme.    un Android Auto(i) Apple CarPlay™ ir ASV un citās valstīs reģistrēta Apple Inc. preču zīme, un Android Auto™ ir reģistrēta Google Inc. preču zīme. Saderība un noteiktas funkcijas var atšķirties atkarībā no ierīces veida un operētājsistēmas versijas. Lai pārbaudītu ierīces saderību, dodieties uz www.apple.com vai www.android.com, vai sazinies ar Opel dīleri.   . Jaunā un intuitīvā saskarne, kas atgādina viedtālruni, var tikt pilnībā pielāgota ar individuāliem lietotāju profiliem, tostarp vadītāja atpazīšanu. Papildus sirdsmieru nodrošina OpelConnect pakalpojums ārkārtas zvana veikšanai negadījuma vai ārkārtas situācijā, kā arī automātiski bezvadu atjauninājumi. Multimediju sistēma iekļauj tādas funkcijas, kā AM/FM/DAB+ radio, Bluetooth® audio straumēšanu(i) Bluetooth® ir reģistrēta Bluetooth SIG inc. preču zīme.   un divas USB-C pieslēgvietas, ieskaujošai mūzikas atskaņošanai, lai kur Tu dotos. 
Navigācija

Opel vismodernākā navigācijas sistēma sniedz reāllaika informāciju par satiksmi, stāvvietām, laikapstākļu prognozēm(i) Iekļauta “Connected Navigation Pack Plus” pakotne uz 3 gadiem, tiešsaistes pakalpojumu pieejamība dažādās valstīs un dažādos automobiļos atšķiras. “Connected Navigation Pack Plus” lietošanai nepieciešama aktivizēšana OpelConnect veikalā vai myOpel lietotnē.    un galamērķa meklētāju, un maršruta informācija tiek parādīta uz Intelli-HUD (head up displeja)(i) Papildaprīkojums.  , mērinstrumentu paneļa vai centrālā skārienjūtīgā ekrāna, kādā vien kombinācijā vēlies. Gudrā sistēma pat sekos Tavām balss komandām un var tikt aktivizēta, sakot “Hei Opel!” Brauc gudri ar tiešsaistes navigācijas pakalpojumiem, tostarp bezvadu kartes atjauninājumiem, un uzmundrini sevi ceļojuma laikā ar 8 skaļruņu HiFi sistēmu(i) Papildaprīkojums.  . Papildus ērtībām, nosūti savu galamērķi automašīnai, izmantojot savu viedtālruni un myOpel lietotni vai saņem atlikušās norādes galamērķa sasniegšanai no autostāvvietas.

 

 
Bezvadu uzlāde
Jaunā Opel Astra plug-in hibrīda salons ir atbrīvots no visa liekā un ir aprīkots ar inovatīvām funkcijām, lai to saglabātu tīru un mierpilnu bez vadu mudžekļiem. Uzlādē saderīgās ierīces ar integrēto bezvadu lādētāju(i) Pieejamība atkarīga no piedāvājuma. Tikai ar PMA vai Qi saderīgiem viedtālruņiem. Lai pārbaudītu saderību, sazinies ar Opel mazumtirgotāju.  . Iebūvētais kustību sensors nepieļauj jūsu ierīces akumulatora bezvadu pārslodzes izraisītus bojājumus, braucot pa nelīdzenām vietām. 
OpelConnect pakalpojumi

(i) Tikai Astra hibrīdam  Gudro tehnoloģiju sistēmas un ar to saistīti pakalpojumi(i) Pakalpojumu pieejamība dažādās valstīs un dažādos automobiļos atšķiras. Pakalpojumiem var būt nepieciešama abonēšana / maksa, un tie ir atkarīgi no mobilā tīkla pārklājuma un pieejamības.  , kas sniedz savienojamību un modernas inovācijas, lai Tavs brauciens būtu drošs, aizraujošs un efektīvs. 

 

  • Mierīgs prāts: ārkārtas izsaukums vai tehniskā dienesta izsaukums(i) Ārkārtas un tehniskā dienesta izsaukuma lietošanai nepieciešama piekrišana noteikumiem un nosacījumiem ar rakstisku piekrišanu transportlīdzekļa atrašanās vietas noteikšanai automobiļa pasūtīšanas brīdī, un tas ir atkarīgs no mobilā tīkla pārklājuma un pieejamības. Tehniskā palīdzība (Opel Mobilservice) ir bezmaksas pirmo gadu pēc pirmreizējās reģistrēšanas, vēlāk par maksu.   , automašīnas statusa un informācijas sistēma brīdina par nobraucamo attālumu, degvielas līmeni un tuvojošos apkopi, lai Tu vienmēr justos labi.
  • Ērtības: “e-Remote Control” pakalpojums ļauj attālināti pārbaudīt akumulatora uzlādes līmeni, pārvaldīt uzlādi un mainīt kondicioniera iestatījumus ar myOpel lietotni.
  • Viedā braukšana: mierīgu ceļu nodrošina tiešsaistes navigācija “Connected Navigation Pack Plus(i) Tiešsaistes navigācijas pakalpojums “Connected Navigation Pack Plus” ir iekļauts uz 3 gadiem, pēc kā tiek piemērota papildus abonēšanas maksa. Pakalpojuma pieejamība dažādās valstīs un dažādos automobiļos atšķiras. Pakalpojumam var būt nepieciešama abonēšana vai maksa, un tie ir atkarīgi no mobilā tīkla pārklājuma un pieejamības.  ” un “Trip and Drive Management