Savienojamība
Informācijas un izklaides sistēmas

Jaunajā Astra uzlādējamā hibrīdā pieejams mūsu jaunākais un pilnībā digitālais Pure Panel® displeja panelis. Izmantojot 10” mērinstrumentu paneli un 10” centrālo skārienekrānu, saglabāt savienojamību ir pavisam vienkārši. Viedtālruni ir viegli savienot, izmantojot Apple CarPlay™(i) Apple CarPlay™ un Apple Siri™ ir reģistrētas Apple Inc. preču zīmes, kas reģistrētas ASV un citās valstīs. Saderība un noteiktas funkcijas var atšķirties atkarībā no ierīces veida un operētājsistēmas versijas. Lai pārbaudītu savas ierīces saderību, apmeklējiet vietni www.apple.com vai www.android.com vai sazinieties ar savu Opel dīleri.   vai Android Auto™(i) Android Auto™ ir reģistrēta Google Inc. preču zīme. Saderība un noteiktas funkcijas var atšķirties atkarībā no ierīces veida un operētājsistēmas versijas. Lai pārbaudītu savas ierīces saderību, apmeklējiet vietni www.apple.com vai www.android.com vai sazinieties ar savu Opel dīleri.  .

 

Jaunā un intuitīvā saskarne, kas atgādina viedtālruni, var tikt pilnībā pielāgota ar individuāliem lietotāju profiliem, tostarp pieejama vadītāja atpazīšanas funkcija. Papildus sirdsmieru nodrošina OpelConnect pakalpojums ārkārtas zvana veikšanai negadījuma vai ārkārtas situācijā, kā arī automātiski bezvadu atjauninājumi. Multimediju sistēmā iekļauts arī AM/FM/DAB+ radio, Bluetooth® audio straumēšana un divas USB-C pieslēgvietas. Klausieties sevis izvēlētu mūziku, lai kur Jūs atrastos!

 
Navigācija

Opel modernā navigācijas sistēma(i) Connected Navigation Pack Plus pakalpojumi ir pieejami bezmaksas 3 gadus pēc automobiļa pirmās reģistrācijas, un pēc tam ir pieejami par papildu abonēšanas maksu. Sākotnēji tā aktivizēšana nepieciešama no OpelConnect veikala vai MyOpel lietotnes. Pakalpojumu pieejamība un saturs atšķiras atkarībā no valsts un automobiļa.   sniedz reāllaika informāciju par satiksmi, stāvvietu pieejamību, laikapstākļu prognozēm un interešu punktu meklētāju. Visa informācija tiek parādīta uz Intelli-HUD displeja(i)  Papildaprīkojums.  , mērinstrumentu paneļa vai centrālā skārienekrāna.

 

Viedā sistēma atpazīs Jūsu balss komandas pēc tam, kad to aktivizēsit, sakot “Hei Opel!”. Brauciet gudri, izmantojot tiešsaistes navigācijas pakalpojumus, kas ietver bezvadu atjauninājumus un piešķir Jūsu braucieniem vēl lielāku dinamiku caur 8 skaļruņu Hi-Fi skaņas sistēmu(i)  Papildaprīkojums.  . Nosūtiet galamērķa adresi uz automobili, izmantojot viedtālruņa lietotni myOpel, vai saņemiet sava brauciena noslēdzošās norādes, lai nokļūtu galamērķī arī pēc automobiļa novietošanas stāvvietā.

 
Bezvadu uzlāde
Jaunā Opel Astra uzlādējamā hibrīda salons ir atbrīvots no visa liekā un ir aprīkots ar inovatīvām funkcijām, lai to saglabātu tīru un mierpilnu bez vadu mudžekļiem. Uzlādei saderīgās ir ierīces ar integrēto bezvadu lādētāju(i) Pieejamība ir atkarīga no piedāvājumiem. Tikai ar PMA un QI saderīgiem tālruņiem. Lai pārbaudītu ierīces saderību, sazinieties ar Opel dīleri.  . Savukārt iebūvētais kustību sensors novērš ierīces akumulatora pārslodzi, ja uzlādes laikā braucat ar automašīnu pa nelīdzenu ceļu. 
OpelConnect pakalpojumi

Viedo un savienoto pakalpojumu klāsts(i) OpelConnect pakalpojumu pieejamība dažādās valstīs un dažādiem automobiļiem ir atšķirīga. Pakalpojumu izmantošanai var būt nepieciešams abonements / samaksa, un tie var būt atkarīgi no mobilā tīkla pārklājuma un pieejamības.   nodrošina jauna līmeņa drošību un atbalstu, palīdzot Jums būt sasniedzamam brauciena laikā.

 

·     Sirdsmiers: ārkārtas zvans(i) Lai izmantotu ārkārtas zvanu un izsaukumu avārijas gadījumā, ir jāapstiprina noteikumi un jāsniedz rakstiska piekrišana automobiļa ģeolokalizācijai automobiļa pasūtīšanas brīdī. Pakalpojuma pieejamība atkarīga no tīkla pārklājuma un pieejamības. Avārijas serviss (Opel Mobilserviss) ir bezmaksas pirmajā gadā pēc automobiļa pirmās reģistrācijas un pēc tam pieejams par maksu. Informācija par Opel Connect pieejama vietnē www.opel.de/connect un par Opel Mobilservice – vietnē www.opel.de/mobilservice. Tiek piemēroti vispārīgie noteikumi.  , izsaukums avārijas gadījumā, kā arī automobiļa statusa un informācijas pakalpojumi sniedz informāciju par degvielas patēriņu, degvielas līmeni vai apkopes paziņojumiem, lai Jums par neko nebūtu jāuztraucas.

·     Ērtības: attālinātās vadības pakalpojumi(i) Tikai Astra Hybrid.  , lai pārbaudītu akumulatora uzlādes līmeni, pārvaldītu uzlādi un iestatītu salona termisko iepriekšsagatavošanu, izmantojot myOpel lietotni.

·     Viedā braukšana: izbaudiet relaksētu braucienu, un atpūtieties, izmantojot Connected Navigation Pack Plus(i) Connected Navigation Pack Plus pakalpojumi bezmaksas ir pieejami pirmos 3 gadus pēc automobiļa iegādes, bet pēc tam tie pieejami iegādājoties maksas abonementu. Pakalpojuma pieejamība dažādās valstīs ir atšķirīga. Pakalpojuma izmantošanai var būt nepieciešams abonements / samaksa, un tie var būt atkarīgi no mobilā tīkla pārklājuma un pieejamības.  , Trip and Drive Management un citām autovadītāja atbalsta sistēmām.