Dizains
Pilna sajūsmas
Jauno Opel Astra uzlādējamo hibrīdu nevar sajaukt ne ar vienu citu automobili. Katra līnija un dizains apliecina, ka šī ir pārvietošanās nākotne. Sākot ar atšķirīgo Vizor® dizaina priekšpusi, kas rāda ceļu, līdz tīrām, nepārblīvētām virsmām, kas piešķir Astra uzlādējamam hibrīdam unikāli sportisku un pārliecinošu stāju. Viss unikālais izskats un pārsteidzošās detaļas izcels Jūs pūlī. 
Izcils salons

Atklājiet jauno jaunākās paaudzes interjera dizaina un inovāciju pasauli. Jaunajā Astra uzlādējamā hibrīda iekšpusē Jūs atklāsiet jauno un uzlaboto digitālo Opel Pure Panel®, kas vadītājam sniegto informāciju izklāsta vienmērīgi un vēl nebijušā veidā. Atpūtieties ergonomiskajos un sertificētajos sēdekļos(i) Sertifikāts ir kvalitātes zīmogs, ko piešķīrusi Vācijas muguras veselības asociācijas (AGR), neatkarīga pētniecības asociācija, kurā ir dažādu medicīnas jomu eksperti.  , kas ir pieejami ar greznu Alcantara vai Nappa ādas apdari un aprīkoti ar ventilācijas un masāžas funkciju. Pateicoties mūsdienu savienojamībai, ieskaujiet sevi ar plašumu, tehnoloģijām un patiesu komfortu.

 

 

 
Stils pāri visam

Tagad Jums ir iespēja atteikties no ierastā, jo izcelties nekad nav šķitis tik viegli. Izveidojiet savu personīgo stilu ar Astra uzlādējamā hibrīda spilgtajiem vizuālajiem papildinājumiem, piemēram, eleganti spīdīgo melno jumtu(i) Pieejams standarta aprīkojumā noteiktiem modeļiem.  .

 

 
Izvēlieties stilīgāko
Apnicis sekot pūlim? Vai jūtaties neērti vienveidības dēļ? Izceliet savu individualitāti ar Astra uzlādējamā hibrīda īpašo vieglmetāla disku izteikto vizuālo dinamiku. Plašs sportiska izskata disku klāsts ar drosmīgu un tīru stilu, ļauj Astra hibrīdam izskatīties tikpat aizraujoši, cik to vadīt. 
Pārsteidzošs no jebkura leņķa
Tīrs dizains, skaidras līnijas un atbilstošs to izpildījums, izceļ visu līdz mazākajai detaļai jaunajā Opel Astra uzlādējamā hibrīdā. Precīzās vācu proporcijas seko kompasa principam, kur enerģiju taupošie LED aizmugurējie lukturi lieliski harmonizējas ar modeļa vizuālo aizmuguri. 
Pretim nākotnei
Jūs skatāties uz visdrosmīgāko hečbeku. Tur, kur citiem automobiļiem ir vienkārša radiatora reste, Opel Astra uzlādējamais hibrīds lepojas ar savu atšķirīgo Vizor®. Šis satriecošais panelis ir tīrs vācu “Form Follows Function” dizaina turpinājums, kas nevainojami apvieno priekšpusē esošās ierīces un sensorus vienmērīgā lokā.