Dizains
Skats uz priekšu
Jauno Opel Astra plug-in hibrīdu nav iespējams sajaukt ar jebkuru citu auto. Katra līnija un izliekums padara skaidru, ka šī ir braukšanas nākotne. No ikoniskā Vizor, kas drosmīgi plešas priekšdaļā, līdz plašajām, nospriegotajām virsmām, kas Astra plug-in hibrīdam piešķir tā izteikti sportisko, pašpārliecināto stāju, ikkatrs unikālais aspekts un pārsteidzošā iezīme liek tam izcelties no pūļa. 
Izcils salons

Piedzīvo nākamās paaudzes salona dizaina un inovāciju jauno pasauli. Jaunā Astra plug-in hibrīda iekšpusē atradīsi jauno un uzlaboto, no digitālā piesārņojuma attīrīto Opel Pure Panel®(i) Pieejami divi līmeņi. Redzams vēlāk pēc izvēles pieejams saturs.  , kas racionalizē vadītāja informāciju, kā nekad iepriekš. Relaksējies ergonomiskajos aktīvajos priekšējos sēdekļos(i) Kampaņas veselīgām mugurām (AGR) sertifikāts. Sertifikāts ir kvalitātes zīme, ko piešķir neatkarīga testēšanas komiteja.   ar luksa alkantaras vai Nappa ādas apdari ar ventilāciju un masāžu. Nokļūsti plašumā, tehnoloģiju un tīra, nepieblīvēta komforta skāvienā, pateicoties vismodernākajai savienojamībai. 

 

 

 
Stilīga augša

Nu ir Tava iespēja atsekot parastajam, jo izcelšanās nekad nav šķitusi tik viegla. Pacel personīgo stilu nākamajā līmenī ar Astra plug-in hibrīda spilgtajiem vizuālajiem uzlabojumiem, piemēram, eleganto melnā akcenta jumtu(i) Pieejams standartaprīkojumā atsevišķiem modeļiem  .

 

 
Ripo ar labākajiem
Vai apnicis sekot pūlim? Vienmuļība paliek neērta? Uzsver savu individualitāti ar Astra plug-in hibrīda īpašo vieglmetāla disku izteikto vizuālo dinamiku. Pieejami sportiskā spilgtu un tīru dizainu klāstā, šie diski liek Astra hibrīdam izskatīties tikpat aizraujoši, cik ir to vadīt. 
Spožs no jebkura rakursa
Skaidrākais dizains ir tīrs kā līnijās, tā izpildījumā, tādēļ pat vissīkākās detaļas jaunajā Opel plug-in Astra hibrīdā ir efektīvas un ideālā līdzsvarā. Asi precīzās vācu proporcijas seko kompasa principam, saskaņā ar kuru, pat enerģiju taupošie aizmugurējie LED lukturi perfekti harmonizē ar vizuālo asi. 
Ar skatu uz nākotni
Tev pretī skatās visspilgtākais hečbeks. Kur citām automašīnām būtu ierastais režģis, Opel Astra plug-in hibrīds izceļas ar ikonisko Vizor®. Šis iespaidīgais panelis ir tīrs vācu dizains, kurā forma seko funkcijai, eleganti integrējot priekšgala iekārtas, sensorus un funkcijas vienā gludā vēzienā.