Drošība un vadītāja palīdzības sistēmas
Intelli-Lux® Pixel lukturi
Opel Astra plug-in hibrīds izmanto jaunākos Intelli-Lux® Pixel lukturus. Jauna un uzlabota – šī sistēma ir lēciens uz priekšu lukturu tehnoloģijās, solis uz augšu pat no iepriekšējās Intelli-Lux paaudzes. Tā radikāli uzlabo redzamību ar 168 individuāli adaptīviem LED segmentiem, kas nodrošina nemainīgi neapžilbinošas tālās gaismas, kas automātiski pielāgojas, lai netraucētu pretimbraucošo redzamību. 
Intelli-HUD 
Astra plug-in hibrīda Intelli-HUD (head up displejs) šķiet patiesi futūristisks, projicējot svarīgāko informāciju tieši uz vējstikla, vadītāja ērtā redzeslokā. Šī jaunākā Opel HUD tehnoloģijas paaudze paplašina projekcijas lauku un uzlabo izšķirtspēju, un var tikt pielāgota, lai rādītu dažādus skatus, kas saistīti ar mērinstrumentu paneli, ieskaitot uznirstošos brīdinājumus, ienākošos zvanus un mediju informāciju. 
Intelli-Drive 1.0 
Šī sistēma apvieno trīs Astra plug-in hibrīda tehnoloģiski visprogresīvākās funkcijas, lai Tev sniegtu nepieredzētu kontroli pār savu braucienu. Intelli-Drive 1.0 iekļauj braukšanas joslu uzturēšanas asistentu (LPA), kas ļauj Astra viegli koriģēt stūrēšanu, lai palīdzētu Tev noturēties stabili savā joslā. Tas arī iekļauj braukšanas joslu maiņas asistentu, kas brīdina, ja cits transportlīdzeklis ātri tuvojas no aizmugures vai atrodas Tavā aklajā zonā, kā arī aizmugurējās perpendikulārās satiksmes brīdinājums ziņo par jebkādu kustību, kad brauc atpakaļgaitā, tai skaitā par velobraucējiem un gājējiem pat 40 metru attālumā. 
Intelli-Vision
Intelli-Vision tiek automātiski aktivizēts, kad ieslēdz Astra plug-in hibrīda atpakaļgaitu (vai pēc izvēles) un izmanto četras mašīnas ārpusē novietotas kameras. HD un reāllaika attēli ir labākais atbalsts, lai pārbaudītu automašīnas apkārtni. Pārslēdzies starp kamerām, lai iegūtu skaidru skatu uz tuvojošos perpendikulāro satiksmi vai viegli noparkotos par visšaurākajās vietās. 
Intelli-Drive 2.0
Intelli-Drive 2.0 ir Opel visprogresīvākās un intuitīvākās palīdzības sistēmas, kas strādā kopā, lai padarītu jauno Astra par visdrošāko un relaksējošāko auto, kādu jebkad esam radījuši. Šī sistēma integrē vairākas funkcijas, tostarp ātruma pielāgošanu līkumos (CSA), kas aprēķina un pielāgo Astra plug-in hibrīda paātrinājumu maksimālam komfortam un kontrolei ātros līkumos. Vēl viena iekļautā funkcija ir advancētā inteliģentā ātruma pielāgošana (A-ISA), kas pārrauga ceļazīmes un piedāvā atbilstoši samazināt vai palielināt ātrumu un pat pielāgosies laikapstākļiem. Intelli-Drive 2.0 arī ir pusautomātiskā braukšanas joslas maiņa (SALC), kas pamana, kad maini joslas, un var veikt šo manevru Tavā vietā. 
Bezatslēgu atslēgšana un iedarbināšana
Jaunā Astra plug-in hibrīda bezatslēgas atslēgšana un iedarbināšana kopā ar gudrajiem kapacitatīvajiem durvju rokturiem nodrošina, ka Tev nav jāveic lieku soli, uzsākot jaunu braucienu. Vienkārši iekāp, nospied starta pogu un dodies.