Drošība
Intelli-Lux LED® Pixel Light lukturi
Iepazīstinām ar novatoriskajiem Intelli-Lux LED® Pixel Light priekšējiem lukturiem1, kas ir jauns priekšējo lukturu tehnoloģijas attīstības posms. Šī ir savā klasē labākā sistēma, kas uzlabo redzamību diennakts tumšajā laikā ar pastāvīgām tālajām gaismām, neapžilbinot pretimbraucošo transportlīdzekļu vadītājus. Priekšējie lukturi sastāv no 168 segmentiem, kas pielāgojas satiksmes apstākļiem, automātiski izslēdzot atsevišķas gaismas staru segmentu vienības. 
Intelli-HUD
Astra uzlādējamā hibrīda displejs acu augstumā izskatās patiesi futūristisks, projicējot būtiskāko ar braukšanu saistīto informāciju tieši vadītāja redzamības zonā uz vējstikla, lai Jūs nenovēršot acis no ceļa, varētu pārlūkot pašu būtiskāko. Jaunākās paaudzes Opel vējstikla displeja tehnoloģija paplašina projekcijas lauku un palielina izšķirtspēju, un, savienota pārī ar mērinstrumentu paneli, tā var parādīt dažādas lapas, tostarp uznirstošos brīdinājumus, ienākošos zvanus un mediju informāciju. 
Intelli-Drive 1.0
Šī sistēma apvieno trīs Astra uzlādējamā hibrīda tehnoloģiski vismodernākās funkcijas, lai sniegtu Jums vēl nebijušu kontroli pār savu braucienu. Intelli-Drive 1.0 ir integrēta joslas saglabāšanas sistēma, kas ļauj Astra viegli koriģēt stūrēšanu, lai Jūs bez bažām varētu stabili turēties savā joslā. Tā ietver arī joslu šķērsošanas brīdinājuma sistēmu, kas brīdinās, arī ja kāds transportlīdzeklis ātri tuvojas no aizmugures vai atrodas Jūsu “aklajā zonā”, kā arī brīdinājumus par kustību aizmugurē, kas informēs Jūs par jebko, kas Jums tuvojas no sāniem, ieskaitot velosipēdistus vai gājējus līdz pat 40 m attālumam, kamēr Jūs veicat manevrus atpakaļgaitā. 
Intelli-Vision
Sistēma aktivizējas automātiski, kad Astra uzlādējamā hibrīda vadītājs ieslēdz atpakaļgaitas pārnesumu (vai pēc atsevišķa pieprasījuma), un izmanto 4 kameras, kas uzstādītas dažādās automobiļa pusēs. Reāllaika un augstas izšķirtspējas attēli ir labākais palīgs, pārskatot automobiļa apkārtni. Varat pārslēgties starp kameru skatiem, lai iegūtu sev vēlamo. Jūs vienmēr redzēsiet kas un no kurienes Jums tuvojas, tādējādi padarot manevrēšanu pat šaurākajā stāvvietā par bērnu spēli. 
Intelli-Drive 2.0
Opel vismodernākā intuitīvā braukšanas palīgsistēma, kas padara braukšanu ar jauno Astra par drošāko un relaksējošāko pieredzi, kādu mēs jebkad esam radījuši. Šajā sistēmā ir integrētas vairākas funkcijas, tostarp pagrieziena ātruma adaptācija, kas aprēķina un pielāgo Astra uzlādējamā hibrīda modeļa paātrinājumu ātros līkumos, lai nodrošinātu maksimālu komfortu un kontroli. Vēl pieejama uzlabotā inteliģentā ātruma adaptācijas sistēma, kas analizē ceļa zīmes un iesaka attiecīgi palēnināt vai palielināt ātrumu, ņemot vērā pat esošos laika apstākļus. Bet pusautomātiskā braukšanas joslas maiņas sistēma pamana, kad maināt joslas, un var veikt šo manevru Jūsu vietā. 
Brīvroku piekļuve un iedarbināšana
Jaunās Astra uzlādējamā hibrīda brīvroku piekļuve un iedarbināšanas sistēma kopā ar viedajiem durvju rokturiem nozīmē, ka varat sākt katru braucienu, vienkārši iekāpjot automašīnā un nospiežot Start pogu.