Klasē vadošās funkcijas
Augsti efektīvs hibrīds
Opel Astra plug-in hibrīda inovatīvās jaudas pamatā ir augstsprieguma 12.4 kW akumulators, kas sastāv no 84 ar šķidrumu dzesējamām šūnām. Viegls, taču energoefektīvs, tas dzen elektromotoru, kad ir izvēlēts hibrīda vai elektriskais braukšanas režīms. Ļoti kompakts un lieliski integrēts piedziņā, šis akumulators papildina Astra plug-in hibrīda zemo smaguma centru, lai sniegtu izcilu dinamiku un vienkārši elektrisku braukšanas pieredzi. 
Bezkompromisa veiktspēja
Kad esi pie Opel Astra plug-in hibrīda stūres, Tev ir pieejama labākā veiktspēja un efektivitāte, bez kompromisiem. Zem motora pārsega atsaucīgs 150 vai 180 ZS 1.6 turbo benzīna dzinējs strādā nevainojamā harmonijā ar 81 kW elektromotoru, lai kopā sniegtu līdz pat 225 ZS jaudu. 
Dinamiski atšķirīgs
Neatkarīgi no tā, vai Tavam braucienam nepieciešama laba sniedzamība, jauda, efektivitāte vai aizraujošs, tūlītējs paātrinājums, Opel Astra plug-in hibrīds ir gatavs un spējīgs Tev to dot. Plug-in hibrīda tehnoloģija maksimizē jaudu un veiktspēju ar vienmērīgo, taču atsaucīgo 8 pārnesumu efektīvo automātisko transmisiju [EAT8], sniedzot 360 Nm maksimālo griezes momentu. 
Paredzi neparedzamo
Jaunā Opel Astra Tevi nodrošina ar atsaucīgu jaudu, piedāvājot braukšanas režīmus, kas perfekti atbilst Tavam maršrutam, ceļa stāvoklim un noskaņojumam. HYBRID Tev sniegs ideālu līdzsvaru starp nobraucamo attālumu un jaudu, kamēr ELECTRIC darbinās elektromotoru nulles CO2 emisijām un brīnišķīgam klusumam. Protams, kad vien vēlies maksimālu jautrību, spied uz SPORT, lai padarītu katru braucienu par aizraujošu sniegumu. 
Dodies tālāk, nekā domāji
Opel Astra plug-in hibrīds izmanto iBooster enerģijas atgūšanas sistēmu, lai atgūtu jaudu, kas parasti tiktu zaudēta bremzējot un samazinot ātrumu, un iegūtu vēl vairāk ar elektrību nobraucama attāluma. iBooster ne tikai izmanto enerģiju, kas rodas lietojot bremzes, tas arī ieslēdzas, kad Astra plug-in hibrīds brīvi ripo. 
Gudrs brauciens
Astra plug-in hibrīda automobiļa datu uzraudzības sistēma informē vadītāju, nenomācot ar nevajadzīgiem datiem un detaļām. Sistēma sniedz viegli saprotamu, intuitīvu pārskatu pār braukšanas apstākļiem un enerģijas patēriņu, lai nodrošinātu maksimālu efektivitāti un nobraucamo attālumu, un to visu attēlo Pure Panel® ekrānos eleganti vienkāršā, no digitālā piesārņojuma brīvā plūsmā.