Klasē vadošās funkcijas
Augstas efektivitātes hibrīds
Opel Astra uzlādējamā hibrīda novatoriskās jaudas pamatā ir 12,4 kWh augstsprieguma akumulators, kas sastāv no 84 ar šķidrumu dzesētiem elementiem. Vieglais, bet augsta enerģijas blīvuma akumulators darbina elektrodzinēju ikreiz, kad ir ieslēgts hibrīda vai elektriskais režīms. Akumulators ir īpaši kompakts un lieliski integrēts piekarē, izlīdzinot Astra uzlādējamā hibrīda zemo smaguma centru, palīdzot sasniegt izcilu dinamiku un nevainojamu elektriskās braukšanas pieredzi. 
Bezkompromisa jauda
Braucot ar Opel Astra uzlādējamā hibrīda modeli, Jūs iegūstat labāko no abām pasaulēm: dinamiku un efektivitāti bez kompromisiem. Zem dzinēja pārsega atrodas 1,6 turbo benzīna dzinējs, kas nodrošina 150 ZS vai 180 ZS jaudu, un tas darbojas harmonijā ar 81 kW elektrodzinēju, lai radītu līdz 225 ZS lielu jaudu. 
Dinamiski atšķirīgs
Neatkarīgi no tā, kas jums ir nepieciešams jūsu ceļojumam – lielākais braukšanas diapazons, efektivitāte vai aizraujošs pēkšņs paātrinājums, Opel Astra uzlādējamā hibrīda modelis to var piedāvāt. Uzlādējamā hibrīda tehnoloģija optimizē dinamiku ar efektīvu 8-pakāpju automātisko pārnesumkārbu (EAT8) un nodrošina maksimālo griezes momentu 360 Nm. 
Paredziet neparedzamo
Jaunais Opel Astra modelis nodrošinās Jums nevainojamu jaudu, ko varēsiet kontrolēt, izvēloties piemērotāko braukšanas režīmu, kas precīzi atbilst Jūsu braucienam, ceļa apstākļiem un noskaņojumam. Hybrid režīms ideāli sabalansēs braukšanas attālumu un jaudu, savukārt Electric režīmā brauksiet, izmantojot tikai elektrību, tādējādi ne tikai neradot apkārtējās vides piesārņojumu, bet arī iepriecinot sevi un savus pasažierus ar neticamu klusumu. Vai, protams, ja vēlēsieties noķert asākas sajūtas, izvēlieties Sport režīmu, lai izbaudītu aizraujošu dinamiku. 
Dodieties tālāk, nekā plānojāt
Opel Astra uzlādējamā hibrīda modelī tiek izmantota iBooster enerģijas reģenerācijas sistēma, lai efektīvi izmantotu enerģiju, kas parasti tiek zaudēta bremzēšanas un ātruma samazināšanas laikā, elektriskās braukšanas autonomijas palielināšanai. iBooster atjauno enerģiju ne tikai tad, kad nospiežat bremžu pedāli, bet arī tad, kad Astra uzlādējamais hibrīds darbojas brīvgaitā. 
Automobiļa datu monitorings
Jaunajā Astra uzlādējamā hibrīdā ir uzlabota automobiļa datu pārraudzība, kas tiek straumēta vadītājam eleganti vienkāršā, digitāli attīrītā plūsmā, izmantojot Pure Panel® displeju kopu. Automobiļa datu monitorings nodrošina vadītājam viegli saprotamu, intuitīvu pārskatu par braukšanas apstākļiem un enerģijas patēriņu, lai nodrošinātu maksimālu efektivitāti un autonomiju.