Dodies tālāk

Iegūsti labāko sniegumu no sava Astra hibrīda, uzzinot par galvenajiem faktoriem, kas ietekmē nobraucamo attālumu, un kā tos ietekmēt

Ātrums
Ātrums ir visbūtiskākais faktors, kas ietekmē nobraucamo attālumu. Pie neliela ātruma izmanto prioritāri elektrisko braukšanas režīmu. Lai optimizētu degvielas patēriņu hibrīda režīmā, uzlādē akumulatoru un iegūsti elektriskās enerģijas priekšrocības (vairāk kā 35% parastos apstākļos). 
Braukšanas stils
Katru reizi kad paātrinies, Tu zaudē enerģiju. Un katru reizi, kad asi bremzē, Tev ir atkal jāpaātrinās. Vienmērīga paātrināšanās un Tava Astra hibrīda rekuperatīvā bremzēšana palīdzēs ietaupīt līdz pat 15% no ar elektrību nobraucamā attāluma. 
Tīkama temperatūra un apsilde

Nobraucamais attālums sildīšanas/dzesēšanas dēļ dažādos gadalaikos var atšķirties līdz pat par 35%, jo elektrība tiek ņemta tieši no akumulatora. Salona temperatūras sagatavošana uzlādes laikā ir lielisks veids, kā saglabāt ar elektrību nobraucamo attālumu un ceļot komfortabli.

 

 

Padoms: jebkurā situācijā uzlādē akumulatoru tik bieži, cik iespējams, lai maksimizētu sava Astra hibrīda lietošanu elektriskajā režīmā bez jebkādām emisijām. 

Tavā Astra plug-in hibrīdā attēlotais atlikušais nobraucamais attālums pat tad, ja tas ir pilnībā uzlādēts, ir minējums, kas balstīts uz līdzšinējo braukšanas stilu. 

Ja ņemsi vērā nobraucamo attālumu ietekmējošus faktorus (piemēram, ātrums, braukšanas stils, salona temperatūra), tad attēlotais nobraucamais attālums pielāgosies jaunajai braukšanas uzvedībai