Tehnoloģijas
Uzlabotas autovadītāja atbalsta sistēmas
Uzlabotās autovadītāja atbalsta sistēmas uzrauga un analizē ceļa un satiksmes apstākļus, lai ievērojami uzlabotu drošību un ļautu Jums vienkārši izbaudīt braukšanu, izmantojot tādas funkcijas kā IntelliLux Pixel LED priekšējos lukturus, uzlabotais projekcijas ekrānu acu augstumā, Intelli-Drive un Intelli-Vision(i) Papildaprīkojums. Opel autovadītāja atbalsta sistēmas ir paredzētas vadītāja atbalstam, bet vadītājs vienmēr ir atbildīgs par sistēmas izmantošanu brauciena laikā.   u.c. 
Informācijas un izklaides sistēmas
Digitālais Pure Panel® ekrāns ietver integrētas bezvadu Apple CarPlay™ un Android Auto™ sistēmas ar individuālu profila vadību un vadītāja atpazīšanu. Uzlādējiet ierīces bezvadu režīmā, izmantojiet savienotos pakalpojumus, piemēram, zvans ārkārtas vai avārijas situācijā, balss komandas vadība, nenovēršot acis no ceļa. 
OpelConnect pakalpojumi

Viedo un savienoto pakalpojumu klāsts(i) OpelConnect pakalpojumu pieejamība dažādās valstīs un dažādiem automobiļiem ir atšķirīga. Pakalpojumu izmantošanai var būt nepieciešams abonements / samaksa, un tie var būt atkarīgi no mobilā tīkla pārklājuma un pieejamības.  nodrošina jauna līmeņa drošību un atbalstu, palīdzot Jums būt sasniedzamam brauciena laikā.

 

·     Sirdsmiers: ārkārtas zvans(i) Lai izmantotu ārkārtas zvanu un izsaukumu avārijas gadījumā, ir jāapstiprina noteikumi un jāsniedz rakstiska piekrišana automobiļa ģeolokalizācijai automobiļa pasūtīšanas brīdī. Pakalpojuma pieejamība atkarīga no tīkla pārklājuma un pieejamības. Avārijas serviss (Opel Mobilserviss) ir bezmaksas pirmajā gadā pēc automobiļa pirmās reģistrācijas un pēc tam pieejams par maksu. Informācija par Opel Connect pieejama vietnē www.opel.de/connect un par Opel Mobilservice – vietnē www.opel.de/mobilservice. Tiek piemēroti vispārīgie noteikumi.  , izsaukums avārijas gadījumā, kā arī automobiļa statusa un informācijas pakalpojumi sniedz informāciju par degvielas patēriņu, degvielas līmeni vai apkopes paziņojumiem, lai Jums par neko nebūtu jāuztraucas.

·     Ērtības: attālinātās vadības pakalpojumi(i) Tikai Astra Hybrid.  , lai pārbaudītu akumulatora uzlādes līmeni, pārvaldītu uzlādi un iestatītu salona termisko iepriekšsagatavošanu, izmantojot myOpel lietotni.

·     Viedā braukšana: izbaudiet relaksētu braucienu, un atpūtieties, izmantojot Connected Navigation Pack Plus(i) Connected Navigation Pack Plus pakalpojumi bezmaksas ir pieejami pirmos 3 gadus pēc automobiļa iegādes, bet pēc tam tie pieejami iegādājoties maksas abonementu. Pakalpojuma pieejamība dažādās valstīs ir atšķirīga. Pakalpojuma izmantošanai var būt nepieciešams abonements / samaksa, un tie var būt atkarīgi no mobilā tīkla pārklājuma un pieejamības.  , Trip and Drive Management un citām autovadītāja atbalsta sistēmām.