Skip To Content
Astra GSe

Jaunā Opel Astra GSe

Jaunā Opel Astra grand sport electric (GSe) ir Astra, kas nelīdzinās nevienai citai. Sportiski noregulēta maksimāli aizraujošai braukšanai ar zemāku emisiju līmeni, tā ir radīta ar degsmi un precizitāti. Drosmīgs un tīrs dizains apvienojas ar hibrīda jaudu un efektivitāti, lai sniegtu fenomenālu braukšanas pieredzi. Paceliet savu braucienu jaunā līmenī!


63-64 km
Ar elektrību nobraucamais attālums
1.1-1.2 l/100km
Degvielas patēriņš1
225 zs
Sistēmas jauda

Personalizēta veiktspēja

Pielāgojiet savu perfekto Opel Astra GSe un izbaudiet hibrīda jaudu kā vēl nekad agrāk.


Aplūkot salonu


Galvenās iezīmes

225 zs Zemākas emisijas

Jaunā Opel Astra GSe sniedz aizraujošu braucienu bez kompromisiem attiecībā uz vides aizsardzību. Precīzi regulējumi, hibrīda jauda un unikāli drosmīgs sportisks stils apvienojas saviļņojošā tīras vācu enerģijas sniegumā.
Veiktspēja

Autosporta precizitāte 

Opel Astra GSe sniedz nepārspējamu vadāmību ar tās veiklo sporta šasiju, uzlabotiem amortizatoriem, kas izmanto frekvences selektīvās slāpēšanas (FSD) tehnoloģiju un asi atsaucīgu stūres kalibrāciju.
 

Tehnoloģijas

E-rally tehnoloģijas

Astra GSe Jums sniedz inovācijas, sākot ar intuitīvu informācijas un izklaides sistēmu, kas savieno Jūs ar digitālo pasauli, līdz uzlabotām braukšanas tehnoloģijām, kas izstrādātas, pateicoties Opel novatoriskajam darbam e-Rally autosportā.

 

Dizains

Dizains
Astra GSe pievērš uzmanību ar drosmīgu priekšējo radiatora režģī, īpašajiem 18” divtoņu dimanta griezuma vieglmetāla diskiem un lepno GSe emblēmu. Salonā degsme turpinās ar drosmīgu un tīru dizainu un digitāli attīrītu, uz vadītāju vērstu vadības paneli.
 

Elektrisks

E-mobilitāte padarīta viegla: mēs sadzīvi ar elektromobiļiem padarījām tikpat vieglu kā viedtālruņu lietošanu.