Skip To Content
Astra Sports Tourer GSe

Jaunā Opel Astra Sports Tourer GSe

Jaunā Opel Astra Sports Tourer GSe ir tīrs braukšanas prieks, kas ir pacelts jaunā līmenī. Vācu inženierija, sportiski regulējumi un pārsteidzošs paātrinājums, un tas viss bez kompromisiem attiecībā uz emisijām vai ietilpību. Vienlīdz dinamiska un daudzpusīga, jaunā Opel Astra Sports Tourer GSe ir drosmīgs un tīrs vācu dizains gan iekšpusē, gan ārpusē.

62-63 km
Ar elektrību nobraucamais attālums
1.1-1.2 l/100km
Degvielas patēriņš1
225 zs
Sistēmas jauda

Personalizēta veiktspēja

Pielāgojiet savu perfekto Opel Astra Sports Tourer GSe un izbaudiet hibrīda jaudu kā vēl nekad agrāk
Aplūkot salonu


Galvenās iezīmes

Jums var būt viss
Elpu aizraujošs brauciens. Galvu reibinošs stils. Grezni plašs salons. Zemākas emisijas. Izbaudiet tīru vācu enerģiju bez kompromisiem jaunajā Opel Astra Sports Tourer GSe.

Veiktspēja

225 zs sportiski regulēta 
veiklība
Jaunajai Opel Astra Sports Tourer GSe ir veikla sporta šasija, kas aprīkota ar uzlabotiem amortizatoriem, kas izmanto frekvences selektīvās slāpēšanas (FSD) tehnoloģiju, un atsaucīga stūres kalibrācija augstāka līmeņa braukšanas pieredzei.

Tehnoloģijas

Jauda un kontrole
Jaunā Opel Astra Sports Tourer GSe nodrošina pilnīgu, intuitīvu vadību pār transportlīdzekļa sistēmām un inovatīvu informācijas un izklaides sistēmu. Uzlabotas autovadītāja palīdzības sistēmas uzlabo drošību un veiktspēju līdz nebijuši augstam līmenim.
 

Dizains

Lielāks, spilgtāks
No sportiskā apakšējā priekšējā režģa un īpašajiem 18” divtoņu dimanta griezuma vieglmetāla diskiem līdz lepnajām GSe emblēmām, Astra Sports Tourer GSe liek uz sevi atskatīties tikai pareizo iemeslu dēļ. Plašajā un daudzpusīgajā salonā Jūs atklāsiet digitāli attīrītu dizainu, kas katru braucienu padara vienlīdz greznu un aizraujošu.

Elektrisks

E-mobilitāte padarīta viegla: mēs sadzīvi ar elektromobiļiem padarījām tikpat vieglu kā viedtālruņu lietošanu.