Savienojamība
Informācijas un izklaides sistēmas

Jaunais un pilnībā digitālais Pure Panel® piedāvā 10" mērinstrumentu paneli un 10" centrālo skārienekrānu ar Apple CarPlay™ *, ** un Android Auto™ *,**. Tā intuitīvā saskarne, kas atgādina viedtālruni, var tikt pilnībā pielāgota ar individuāliem lietotāju profiliem, tostarp pieejama vadītāja atpazīšanas funkcija. Multimediju sistēmā standartā jau ir iekļauts AM/FM/DAB+ radio, Bluetooth® audio straumēšana un divas USB-C pieslēgvietas. Papildus sirdsmieru nodrošina OpelConnect pakalpojums ārkārtas palīdzības izsaukuma vai izsaukumu avārijas gadījumā, kā arī automātiski bezvadu atjauninājumi.

 

* Apple CarPlay™ un Apple Siri™ ir reģistrētas Apple Inc. preču zīmes, kas reģistrētas ASV un citās valstīs. Android Auto™ ir reģistrēta Google Inc. preču zīme

** Saderība un noteiktas funkcijas var atšķirties atkarībā no ierīces veida un operētājsistēmas versijas. Lai pārbaudītu savas ierīces saderību, apmeklējiet vietni www.apple.com vai www.android.com vai sazinieties ar savu Opel dīleri.

 
Navigācija

Opel modernā navigācijas sistēma sniedz reāllaika informāciju par satiksmi, stāvvietu pieejamību, laikapstākļu prognozēm un interešu punktu meklētāju *. Viedā sistēma atpazīs Jūsu balss komandas pēc tam, kad to aktivizēsit, sakot “Hei Opel!”. Nosūtiet galamērķa adresi uz automobili, izmantojot viedtālruņa lietotni myOpel, vai saņemiet sava brauciena noslēdzošās norādes, lai nokļūtu galamērķī arī pēc automobiļa novietošanas stāvvietā. Visbeidzot, visa informācija tiek parādīta uz Intelli-HUD displeja, mērinstrumentu paneļa vai centrālā skārienekrāna - kā vien Jūs vēlaties.

Lai iegūtu papildinformāciju par iepriekš minētajiem pakalpojumiem, kā arī norādījumus par aktivizēšanai tiešsaistē, lūdzu, skatiet arī mūsu “TOMTOM for Opel” brošūru.

 

* Connected Navigation Pack Plus pakalpojumi ir pieejami bezmaksas 3 gadus pēc automobiļa pirmās reģistrācijas, un pēc tam ir pieejami par papildu abonēšanas maksu. Sākotnēji tā aktivizēšana nepieciešama no OpelConnect veikala vai MyOpel lietotnes. Pakalpojumu pieejamība un saturs atšķiras atkarībā no valsts un automobiļa.

 
Bezvadu uzlāde

Saglabājiet salonu brīvu no vadiem un uzlādējiet saderīgas ierīces, izmantojot integrēto bezvadu lādētāju *. Savukārt iebūvētais kustību sensors novērš ierīces akumulatora pārslodzi, ja uzlādes laikā braucat ar automobili pa nelīdzenu ceļu.

 

* Pieejamība ir atkarīga no piedāvājumiem. Tikai ar PMA un QI saderīgiem tālruņiem. Lai pārbaudītu ierīces saderību, sazinieties ar Opel dīleri.

 
Opel Connect pakalpojumi

Viedo un savienoto pakalpojumu klāsts * nodrošina jauna līmeņa savienojamību un mūsdienīgas inovācijas, uzlabojot drošību un sniedzot atbalstu, palīdzot Jums būt sasniedzamam brauciena laikā.

 

• Sirdsmiers: ārkārtas palīdzības izsaukums vai izsaukums avārijas gadījumā **, arī automobiļa statusa un informācijas pakalpojumi sniedz informāciju par degvielas patēriņu, degvielas līmeni vai apkopes paziņojumiem, lai Jums par neko nebūtu jāuztraucas.

• Ērtības: e- tālvadības pakalpojumi ***, lai pārbaudītu akumulatora uzlādes līmeni, pārvaldītu uzlādi un iestatītu salona termisko iepriekšsagatavošanu, izmantojot myOpel lietotni.

• Viedā braukšana: izbaudiet relaksētu braucienu, un atpūtieties, izmantojot Connected Navigation Pack Plus ****, Trip and Drive Management un citām autovadītāja atbalsta sistēmām.

 

* Pakalpojumu pieejamība dažādās valstīs un dažādiem automobiļiem ir atšķirīga. Pakalpojumu izmantošanai var būt nepieciešams abonements / samaksa, un tie var būt atkarīgi no mobilā tīkla pārklājuma un pieejamības.

** Lai izmantotu ārkārtas palīdzības izsaukumu vai izsaukumu avārijas gadījumā, ir jāapstiprina to lietošanas noteikumi un jāsniedz rakstiska piekrišana automobiļa ģeolokalizācijai automobiļa pasūtīšanas brīdī. Pakalpojuma pieejamība atkarīga no tīkla pārklājuma un pieejamības. Avārijas serviss (Opel Mobilserviss) ir bezmaksas pirmajā gadā pēc automobiļa pirmās reģistrācijas un pēc tam pieejams par maksu. Informācija par Opel Connect pieejama vietnē www.opel.de/connect un par Opel Mobilservice – vietnē www.opel.de/mobilservice. Tiek piemēroti vispārīgie noteikumi.

*** Tikai Astra uzlādējamam hibrīdam.

**** Connected Navigation Pack Plus pakalpojumi bezmaksas ir pieejami pirmos 3 gadus pēc automobiļa iegādes, bet pēc tam tie pieejami iegādājoties maksas abonementu. Pakalpojuma pieejamība dažādās valstīs ir atšķirīga. Pakalpojuma izmantošanai var būt nepieciešams abonements / samaksa, un tie var būt atkarīgi no mobilā tīkla pārklājuma un pieejamības.