Drošība
Intelli-Lux® LED Pixel Light lukturi
Šī ir savā klasē labākā sistēma, kas uzlabo redzamību diennakts tumšajā laikā ar pastāvīgām tālajām gaismām, neapžilbinot pretimbraucošo transportlīdzekļu vadītājus.  Priekšējie lukturi sastāv no 168 segmentiem, kas pielāgojas satiksmes apstākļiem, automātiski izslēdzot atsevišķas gaismas staru segmentu vienības. 
Intelli-HUD 
Displejs acu augstumā izskatās patiesi futūristisks, projicējot būtiskāko ar braukšanu saistīto informāciju tieši vadītāja redzamības zonā uz vējstikla, lai Jūs nenovēršot acis no ceļa, varētu pārlūkot pašu svarīgāko. Šī jaunākās paaudzes Opel vējstikla displeja tehnoloģija paplašina projekcijas lauku un uzlabo izšķirtspēju, un to var iestatīt, lai parādītu dažādas ar mērinstrumentu paneli saistītas lapas, tostarp uznirstošos brīdinājumus, detalizētas kartes, ienākošos zvanus un multivides informāciju. 
Intelli-Drive 1.0

Šī sistēma apvieno trīs Astra Sports Tourer uzlādējamā hibrīda tehnoloģiski vismodernākās funkcijas, lai sniegtu Jums vēl nebijušu kontroli pār savu braucienu. Intelli-Drive 1.0 ir integrēta joslas saglabāšanas sistēma, kas ļauj Astra viegli koriģēt stūrēšanu, lai Jūs bez bažām varētu stabili turēties savā joslā.

 

Tā ietver arī joslu šķērsošanas brīdinājuma sistēmu, kas brīdinās, arī ja kāds transportlīdzeklis ātri tuvojas no aizmugures vai atrodas Jūsu “aklajā zonā”, kā arī brīdinājumus par kustību aizmugurē, kas informēs Jūs par jebko, kas Jums tuvojas no sāniem, ieskaitot velosipēdistus vai gājējus līdz pat 40 m attālumam, kamēr Jūs veicat manevrus atpakaļgaitā.

 

 
Intelli-Vision
Intelli-Vision sistēma aktivizējas automātiski, kad ieslēdzat atpakaļgaitas pārnesumu (vai pēc atsevišķa pieprasījuma), un izmanto 4 kameras, kas novietotas dažādās automobiļa pusēs. Reāllaika un 360° augstas izšķirtspējas attēli ir labākais palīgs, lai pārskatītu automobiļa apkārtni. Varat arī pārslēgties starp kameru skatiem, lai iegūtu sev piemērotāko. Jūs vienmēr redzēsiet kas un no kurienes Jums tuvojas, tādējādi padarot manevrēšanu pat šaurākajā stāvvietā par bērnu spēli. 
Intelli-Drive 2.0

Intelli-Drive 2.0 ir Opel vismodernākā intuitīvā braukšanas palīgsistēma, kas padara braukšanu ar jauno Astra Sports Tourer uzlādējamo hibrīdu par drošāko un relaksējošāko pieredzi, kādu mēs jebkad esam radījuši. Šajā sistēmā ir integrētas vairākas funkcijas, tostarp pagrieziena ātruma adaptācija, kas aprēķina un pielāgo automobiļa modeļa paātrinājumu ātros līkumos, lai nodrošinātu maksimālu komfortu un kontroli. Vēl pieejama uzlabotā inteliģentā ātruma adaptācijas sistēma, kas analizē ceļa zīmes un iesaka attiecīgi palēnināt vai palielināt ātrumu, ņemot vērā pat esošos laika apstākļus. Bet pusautomātiskā braukšanas joslas maiņas sistēma pamana, kad maināt joslas, un var veikt šo manevru Jūsu vietā.

 

 

 
Brīvroku piekļuves un iedarbināšanas sistēma
Brīvroku piekļuves un iedarbināšanas sistēma kopā ar viedajiem durvju rokturiem nozīmē, ka varat sākt katru braucienu, vienkārši iekāpjot automašīnā un nospiežot Start pogu.